Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

nowe inwestycje, przyszlosc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 omen1989

omen1989

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 03:19

jak myslicie, czy mozliwe jest doprowadzenie dworca fabrycznego do standardow nieodstajacych od zachodnich panst europy? czy musi istniec wciaz taki odstraszajacy widok jak z prl? co sadzicie o tych nowych inwestycjach? lodz idzie w dobrym kierunku? http://miasta.gazeta...1...2&startsz=x
  • 0

#2 @kmic

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 10:50

Jak ze wszystkim się uporają...mam na myśli takie coś jak:
  • z powstaniem wielkiego węzła-skrzyżowania autostrad
  • z Rewitalizacją Wielkomiejskiej zabudowy Łodzi w rejonie ul. Nawrot - Rozwój infrastruktury turystycznej i noclegowej poprzez renowację zabudowy przy Sienkiewicza 67/ Nawrot 16
  • z programem:Nowe Centrum Łodzi
Jak to zrobią to im się uda.
  • 0

#3 Migootka

Migootka

Rodowita Łodzianka

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1090 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 11:28

jak myslicie, czy mozliwe jest doprowadzenie dworca fabrycznego do standardow nieodstajacych od zachodnich panst europy? czy musi istniec wciaz taki odstraszajacy widok jak z prl? co sadzicie o tych nowych inwestycjach? lodz idzie w dobrym kierunku? http://miasta.gazeta...1...2&startsz=x

Możliwe to jest jak najbardziej, tyle tylko, że trzeba zainwestować pieniądze z budżetu miasta, a jak narazie to pan Prezydent Kropiewnicki inwestuje w siebie i w swoje podróże. Przypomnijmy sobie jak wyglądał dworzec Łódź-Kaliska zaraz po remoncie, a jak wygląda dzisiaj. Tramwaj Regionalny też miał być w Łodzi hitem, tymczasem przez Zachodnią i Kościuszki przejedziesz szybciej autobusem niż tramwajem /kiedyś było odwrotnie/. Wielka inwestycja w zmarnowaną, starą "Falę", wybudowanie nowoczesnego aqua-parku też miało być hitem, a jest czym? Zadłużoną porażką. Piotrkowska-reprezentacyjna ulica miasta- to siedziba banków, sklepów z ciuchami na wagę i pubów. Wszędzie syf i brud. Wystarczy wejść na podwórka kamienic, już nie mówią o tych przy Pietrynie, ale na Legionów, Lipowej, Wschodniej... Kocham to miasto bo tu się urodziłam /notabene w szpitalu, który od kilku lat stoi pusty, zdewastowany, zniszczony przez złomiarzy/ i tu jest mój dom. Ale wcale mi się ono nie podoba.

Użytkownik Migootka edytował ten post 19 styczeń 2009 - 11:29

• 0

#4 armusienka

armusienka

Love

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 4511 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 12:18

Możliwe to jest jak najbardziej, tyle tylko, że trzeba zainwestować pieniądze z budżetu miasta, a jak narazie to pan Prezydent Kropiewnicki inwestuje w siebie i w swoje podróże. Przypomnijmy sobie jak wyglądał dworzec Łódź-Kaliska zaraz po remoncie, a jak wygląda dzisiaj. Tramwaj Regionalny też miał być w Łodzi hitem, tymczasem przez Zachodnią i Kościuszki przejedziesz szybciej autobusem niż tramwajem /kiedyś było odwrotnie/. Wielka inwestycja w zmarnowaną, starą "Falę", wybudowanie nowoczesnego aqua-parku też miało być hitem, a jest czym? Zadłużoną porażką. Piotrkowska-reprezentacyjna ulica miasta- to siedziba banków, sklepów z ciuchami na wagę i pubów. Wszędzie syf i brud. Wystarczy wejść na podwórka kamienic, już nie mówią o tych przy Pietrynie, ale na Legionów, Lipowej, Wschodniej... Kocham to miasto bo tu się urodziłam /notabene w szpitalu, który od kilku lat stoi pusty, zdewastowany, zniszczony przez złomiarzy/ i tu jest mój dom. Ale wcale mi się ono nie podoba.

Popieram :/ w tej łodzi za dużo nie zrobili,wciąż jest tak samo..
No właśnie,kiedys ogladalam komiks na ktorym Kropiewnicki ma globus przed sobą i sie zastanawia gdzie tu pojechać..
Komunikacja nasza jest do kitu :/ była i będzie :/
Mają jakieś plany na więcej wysokich wieżowców,zrobić coś,by Łódź była ciekawa :/
ale przydałoby nam sie,mniej sklepów w których ceny są z kosmosu,banków i innych dupereli
a więcej by można było zadbać o przyrode,jak pisze Migootka jest wszedzie syf i brud..
  • 0

#5 CrystalSky

CrystalSky

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 14:42

na ulicy Pabianickiej a Łódzkiej będzie nowe centrum handlowe podobno największe w europie co wy na to ... .

Proszę o komentarze !!!!
  • 0

#6 armusienka

armusienka

Love

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 4511 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 18:18

na ulicy Pabianickiej a Łódzkiej będzie nowe centrum handlowe podobno największe w europie co wy na to ... .

Proszę o komentarze !!!!

podobno ;]
poza tym po co te centrum handlowe? :/ mamy manufakture ;D
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 omen1989

omen1989

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 23:29

crystalsky, nie slyszalem o tym, mozesz przyblizyc?
  • 0

#8 Ewa_198612

Ewa_198612

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 23:32

Podobno ma być ikea
  • 0

#9 omen1989

omen1989

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisano 21 styczeń 2009 - 12:44

no tak, wszystko wyglada ladnie i pieknie w planach i internetowych prezentacjach;] rzeczywistosc wciaz jest brudna, szara i beznadziejna, oprocz kilku ladnych biurowcow w centrum;/
  • 0

#10 Mastek

Mastek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 10 luty 2009 - 13:11

Na Pabianickiej, przy wylocie z Łodzi na Pabianice ma powstać kompleks zwany Port Łódź. Myślę, że będzie to udana inwestycja, z dala od centrum, także nie będzie problemów komunikacyjnych. Z tego, co czytałem, niedługo ma ruszyć przebudowa Pabianickiej - powstanie tam duże rondo oraz dwa zjazdy to Portu.
  • 0

#11 samotnygraczPL

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisano 11 luty 2009 - 12:32

Ja tam wole Manufakture i Galerie Łódzką ponieważ mieszkam w centrum :P
Ps.Do Manufaktury mam trzy ulice drogi :P

Użytkownik samotnygraczPL edytował ten post 11 luty 2009 - 12:32

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Migootka

Migootka

Rodowita Łodzianka

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1090 postów

Napisano 30 sierpień 2009 - 14:42

http://www.tvn24.pl/...zi,galeria.html

http://miasteria.pl/...browskiego.html

Łodzianie, co myślicie o nowej fontannie na Placu Dąbrowskiego? Jakie wrażenia? Jakie opinie?

Dla mnie osobiście totalna klapa, fontanna mała, stylowo wyrwana w ogóle z klimatu samego placu i otaczających go budynków, na tle Teatru Wielkiego wygląda jak statek kosmiczny, o kolorze już nie wspomnę. Budżet nie mały, Pan Prezydent chyba się tak spieszył, żeby zdążyć na obchody rocznicy Getta...

Czekam na Wasze opinie! Pozdrawiam.

• 0

#13 lasiczka_poznan

lasiczka_poznan

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 404 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 20:09

na zywo nie mialam jeszcze przyjemnosci zobaczyc, taka fikusna troche, moze trzeba sie z nia oswoic?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#14 Guest_jagnam_*

Guest_jagnam_*
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 07:26

A jakie nowe inwestycje mieszkaniowe polecacie? 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0