E-Humorek.pl - Poszukiwani pomocnicy

^.mszaY*

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
logo32.png


E-Humorek.pl - Bo śmiech to nasze motto...

Szanowni Państwo, tym oto powyższym hasłem chciałbym Was zaprosić na nową stronę poświęconą w całości humorowi w sieci, gdzie można miło spędzić czas. Znajdziecie tutaj zarówno śmieszne filmy, seriale, dowcipy, gry online jak i gry które można pobrać na swój komputer na darmowej licencji. Nie ważne czy jesteś mężczyzną czy kobietą, młodym czy dorosłym - każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Każdego dnia dodawanych jest kilkanaście filmów z różnych kategorii, podobnie sytuacja wygląda z grami jak i dow:cenzura:mi.

Rekrutacja do portalu!
Jakie są oczekiwania od przyszłych współpracowników:

- Chęć i zapał to pracy w dłuższym okresie czasu
- Minimalna znajomość obsługi programu Corel Draw
- Znajomość obsługi klientów FTP

Obecnie sam prowadzę serwis ale nie ukrywam jakaś pomoc by mi się przydała. Poszukiwane są osoby do poszczególnych działów tematycznych. Każdy dział ma swoje subforum więc też opieka byłaby sprawowana na forum. Jeżeli ktoś byłby chętny to proszę o kontakt pisząc wiadomość z tego formularza: http://www.e-humorek.pl/wspolpraca.php


E-Humorek.pl - Zapamiętaj ten adres!
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Pełno jest takich stron w necie, a filmiki napewno będą z innych stron odgapiane xD
 

Haker2009

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja bym mógł ale corel draw się nie obsługuje bo to dla mnie porażka nie program...
 

modlix

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grójec
Ja tam wole notatnik, albo zwykły edytor php. Ja się na to piszę napisz do mnie na gg to obgadamy :) 8369052
 
Do góry