Zmywalne Farby Do Włosów

Emilia1990

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Gdyni
Mam pewien problem bo bardzo chciałabym sobie pofarbować włosy ale tylko na jakis czas tzn. na ferie, ale nie wiem czy sie tego podjąć.
Czy macie jakies niemiłe przeżycia związane z farbowaniem?? Myślicie że mam sie pofarbować i czy mi całkowicie zejdzie, nie zniszczy mi to włósów.
dzieki za wszystkie rady :) pozdro :*
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ŁDZ
szczerze mówiąc ja jak używałam takich 3-dniówek to złych przeżyć nie mam.Hmmmm.... czy tobie zejdzie trudno mi powiedziec , to chyba zależy od farby , ale sądze że tak.Jeżeli będziesz często się farbować , to jest gwarantowane to że zniszczysz sobie włosy , no ale 1 x na miesiąc możesz :)

Takie farby to dobre rozwiazanie.Te farby , które farbują na stałe to są do nieczego,kolor szybko płowieje i są matowe i muszę teraz używać odżywek i zmieniac często szampony ;(
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Chodzi Ci pewnie o szamboy koloryzujace, one sa różne zależy do ilu mć sobie zyczysz. Takie samponetki nie niszcza włoso tylko jej dajapołysk i samiększe. Wie bo w 3, 4 , 5 klasie robiłam takimi potem przeszłam na farby.
Tylko np. jak masz ciemne włosy to nie pzefarbuj Ci ich na bląd
 

Emilia1990

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Gdyni
ale szczerze mówiąć wolałabym doświadczenia i rady a nie to co mam na ulotce, którą mam tuż pod ręką :p
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
hmm chcesz doswiadczen? To ja Ci opowiem moja historie..
Mialam 14 lat pojechalam na kolonie.. z dala od rodzicow
czlowiek szaleje :D Wiec kupilam sobie z kolezankami
pianki koloryzujace.. Ja mialam czerwona one niebieska
i zielona.. Im zeszlo po 2 dniach mi zostalo na pol roku :mruga:
Najpierw mialam czerwone ogniste wlosy!! a potem zrobily sie
rude!!!! ( naturalnie mam ciemny blond) Ale jak juz mi wszystko
odroslo kupilam sobie wlasnie farbe czarna do 3 zmyc a wyszlo
mi szare!! do miesiaca.. Powiedzialam nie! Od teraz chodze do
fryzjera :eek:k: Mama powiedziala mi ze jak skoncze 3 gim to
wtedy bede mogla pojsc teraz chodze co 3-6 miech. zeby sie
wlosy za bardzo nie niszczyly.. a te wszystkie szampony koloryzujace
wydaje mi sie sa po to ze jak juz masz taki kolor np brazowy zrobiony
u fryzjera i Ci troche zmatowieje to wtedy robisz szaponem..
Zastanow sie czy warto pozdrawiam :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Dynamitka ja tez kiedys kupilam pianke ale zielona , tak zeby fajnie na dysko wygladac, fakt w noc to super wygladalo, ale pech chcial ze zaspalysmy w pociagu wracajac i obudzilysmy sie na dworcu w Olsztynie, a w bialy dzien to byla polewa, bo chlopaki wolali za nami-----o komandosi peruwianscy :D pianke ciezko bylo zmyc i po tygodniu wygladania dalej jak zaba musialam polozyc normalna trwala farbe.
 

MŁODA;)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
NIGDY NIE MA 100% PEWNOŚCI,ŻE NAWET TZW. "SZAMPONETKA" ZMYJE SIĘ DO KOŃCA.JA KIEDYŚ POMALOWAŁAM WŁOSY(A WŁAŚCIWIE TYLKO GRZYWKĘ HE HE...) WŁAŚNIE TAKIM SZAMPONEM KOLORYZUJĄCYM,KTÓRY MIAŁ SIĘ UTRZYMAC BODAJRZE DO 6 MYĆ,A KOLOREK ZOSTAŁ MI NA STAŁE,ALE MI TO NIE PRZESZKADZAŁO,POMIMO,ŻE BYŁAM WTEDY JESZCZE BARDZO MŁODA,A TERAZ TO JUŻ OD DAWNA UŻYWAM TRWAŁYCH FARB. ;)
 

milenkaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzieś tam...
szampon koloryzujący najprawdopodobniej nie zadziała jak będziesz chciała przefarbować włlosy na kolorek jaśniejszy... a normalnie mam blond a chciałam przefarbować szamponetką na jaśniejszy blond i nic nie wyszło :D teraz myślę o farbie :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja mam pasemka trwałą farbą, ale moja koleżanka miała "zmywalną" i miała ją rok...
Nie zmyła sie :{
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Mam pewien problem bo bardzo chciałabym sobie pofarbować włosy ale tylko na jakis czas tzn. na ferie, ale nie wiem czy sie tego podjąć.
Czy macie jakies niemiłe przeżycia związane z farbowaniem?? Myślicie że mam sie pofarbować i czy mi całkowicie zejdzie, nie zniszczy mi to włósów.
dzieki za wszystkie rady :) pozdro :*
Jeżeli chodzi o szampony koloryzujące(takie na 6myć albo 24) to możesz sobie pofarbować, nie zniszczy Ci to włosów. Kolor po jakimś czasie zejdzie i bedzie oki.
A zależy jeszcze jakie masz włosy i na jaki kolor chcesz pofarbować???
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
kiedys na wakacjach zrobiłam sobie rude pasemka.
A to wogule była historia. Bo mam ciemno brązowe włosy, kupiłam szamponetke, z farba farbujaca na bląd, oczywiscie blad włosy, a nie tak jak moje. Wiedziałam o tym no i wyszły mi rude.
Fajnie wygladały, ale mi zniszczyły włosy
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Białystok
szamponetki najlepsze są z palete. mają fajne kolorki i w ogóle. jak ja używałam jeszcze szamponetek to właśnie z tych byłam bardzo zadowolona :)
 

Emilia1990

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Gdyni
Mam włosy koloru ciemny bląd, po lecie mi się rozjaśniły. Kupiłam już farbe Palete kolor kasztanowy:) chyba sobie zrobie pasemka :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ehh moje wlosy mialy na sobie chyba wszystkie kolory i wszystkie rodzae farb. Nie polecam...
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Mam włosy koloru ciemny bląd, po lecie mi się rozjaśniły. Kupiłam już farbe Palete kolor kasztanowy:) chyba sobie zrobie pasemka :)

Szczerze, nie bedzie to fajnie wyglądać... Moim zdaniem albo całe pofarbuj, a jak chcesz pasemka, to na Ciemny bląd najlepiej jakies jaśniejsze zrobić, an nie ciemniejsze...
 

Emilia1990

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Gdyni
Już sobie zrobiłam :) pasemka, ale mało widać :(. Jedynie na słońcu.
Ale pomimo tego jest ładnie :) i w sumie ciesze się że sie tego podjęłam.
dzieki za wszystkie rady :*
 
Do góry