Ulubiony aktor i aktorka

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Moją idolką jest Sandra Bullock :)) Jest naprawde wspaniała - ma swoje przekonania i trzyma sie ich.

Pozdrawiam
 
F

faithless

Guest
- Leonardo DiCaprio
- Meg Ryan
- Tom Hanks
- Tobey Maguire
- Eddie Murphy
- Jim Carrey
Meg%20Ryan_tn.jpg


Jak se cos jeszcze przypomne to dopisze :)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Sandra Bullock i Bruce Willis, no jest jeszcze paru innych ktorych bardzo lubie ale tak na pierwsza mysl to oni mi przyszli :D
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Robert DeNiro -> Ma ogromny talent, podziwiam go
Will Smith -> kocham go po prostu ;)
Elijah Wood -> ciud, miód i orzeszki ^^

I z aktorów to chyba oni są takimi moimi najulubieńszymi. Teraz aktorki:

Hallie Barry (tak to się pisze?) -> od samego początku ją polubiłam, nie wiem czemu ;)
Cameron Diaz -> ...
i... hmm... nie wiem jak to się pisze... Coś w stylu Mila Jovo(coś tam) ;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja nie mam ulubionego patrze po prostu na to jak gra w danym filmie :hyhy:
 
F

faithless

Guest
Lubicie Niemieckie seriale ? Ja tak ! W jednym z nich występowal taki fainy aktor. Nie stety nie pamietam jak sie nazywał :( Serial nazywał sie ...... <zapomniałem> Był o młodych policjantach. Zeralizowany przez RTL w Polsce emitowany przez RTL7. Moze ktos mi pomoze ? Jak nie to przeide sie na strone www.rtl.de :p Tylko ze ja nie znam niemieckiego :( :wstyd:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
faithless, ale jak sie nazywal ten film , podaj tytul, bo ja baba o polocjantach nie ogladam :zalamany:

[ Dodano: 2005-05-31, 07:31 ]
jest to moze Detektyw Monk???
 
F

faithless

Guest
nika, Detktyw monk toamerykaniski serial z tego co pamietam :)
A mi chodzi o Niemiecki :) Moze powiem cos wiecej o serialu :)
Akcja toczy sie w Berlinie, Bochaterami serialu są Młodzi ludzie w wieku 25 lat Pracują w specjalnym wydziale niemieckiej policj. Serial powstał juz do syci dawno. Był emitownay przez RTL7 a ten kanał nie jstnieje juz 4 lata jesli dobrze pamietam . No i napewno ten serial był zrealizowany na zlecenie RTL.de No nic jak naucze sie niemieckiego to sprubuje cos znalesc :) Dzieki nika, Pomocna dłon :)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
pamiętam ten serial leciał też na dwójce

ale aktorów to kompletnie nie pamiętam

aktorzy rzeczywiście przystojni :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 
Do góry