Netia spełnia marzenia

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
Hej, zastanawiam się nad zmianą upc na netie. Teraz jest ta promocja że "Netia spełnia marzenia". Skorzystał z niej ktoś? co wybraliście?

I ogólne pytanie o internat w Netii - jak się Wam sprawuje?

dzięki.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
i bez tej promocji netia byla lepsza od np enterpolu. narzekałem na netię póki na ten badziew nie trafiłem. stałe ip, i nie moge nawet skorzystać z dopłaty na zmienne, śmiecie, chamy, niedorozwoje. pech, nikt ze znajomych nie miał, więc nie mogłem się dowiedzieć czy jest ok ><
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
Hej, zastanawiam się nad zmianą upc na netie. Teraz jest ta promocja że "Netia spełnia marzenia". Skorzystał z niej ktoś? co wybraliście?

I ogólne pytanie o internat w Netii - jak się Wam sprawuje?

dzięki.

upc nie ma najlepszego netiu - 3-4 razy w tygodniu musialem resetowac modem, bo inaczej sygnal nie dochodzil do kompa. netia na peewno ciekawsza, szczegolnie, ze internet na socjalce. a czy warto ? nagdory nie wplywaja na jakosc internetu, a tu o to chodzi. z drugiej strony net jest w porzadku , wiec jak chcesz zmieniac, to skorzystalbym z tego spelnienia marzen, i sie przelecial motolotnia, albo szybowcem:D
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
A po co ci zmienne??
Żeby na rapidzie limity omijac?^^
raczej:) na upc nie moge tego robić bo stale jest. a teraz jeszcze łatwiej by mi było ich opuścić jak bym dostał coś z katalogu marzeń. coś z sekcji srebrnej by mi starczyło:) i na pewno lepsze to niż drukarka od monopolisty
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to ta oferta Netii jest naprawdę zachęcająca. Żaden inny operator nie ma czegoś takiego u siebie jak katalog marzeń. Sama oferta cenowa też wydaje się być rozsądna. Muszę raz jeszcze przejrzeć ten katalog to może i sam się skuszę.
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
na stronce Netii jest katalog marzeń. szukam jeszcze ludzików którzy wybrali jakiś prezent bo chcałbym się dowiedzieć jak to jest organizowane...
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
i bez tej promocji netia byla lepsza od np enterpolu. narzekałem na netię póki na ten badziew nie trafiłem. stałe ip, i nie moge nawet skorzystać z dopłaty na zmienne, śmiecie, chamy, niedorozwoje. pech, nikt ze znajomych nie miał, więc nie mogłem się dowiedzieć czy jest ok ><


i net na socjalce, a nie na abo 50 zlotowym jak np. w tp ;)
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
i net na socjalce, a nie na abo 50 zlotowym jak np. w tp ;)

To też do mnie przemawia, stacjonarny z tp to luksus jaki zaczyna mi przeszkadzać :D , dlatego też netia zdobywa dużo klientów w ostatnim czasie a tp sama się blokuje. wieść o katalogu marzeń jak widzę też pomaga we właściwym wyborze. Nauka przyrządzania sushi brzmi kozacko :mruga:
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
To też do mnie przemawia, stacjonarny z tp to luksus jaki zaczyna mi przeszkadzać :D , dlatego też netia zdobywa dużo klientów w ostatnim czasie a tp sama się blokuje. wieść o katalogu marzeń jak widzę też pomaga we właściwym wyborze. Nauka przyrządzania sushi brzmi kozacko :mruga:

sie nie dziwie, ja w zeslzym roku wykonalem moze ze 3 polaczenia ze stacjonarnego i tak place 50 zeta. czemu oni jeszcze nie maja rozlacznosci uslugi. czy to zgodne w ogole z prawem UE?
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
mi się jeszcze bardzo podoba że w netii jak masz nawet abonament te 42 zł to to wszystko jest do wydzwonienia a nie jak w tp oddajesz jak haracz;/
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Mają w tej cenie 42 pln 120 minut do wygadania. w tp też mają ......, chwila nic nie mają :D . I kolejna kozacka nagroda z katalogu marzeń Netii to masaż Lomi Lomi. Kto wie co to jest?
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
jestem jak najbardzie za tym aby przechodzic na BSA, rezygnowac z tp, i brac cos innego na ich linii, a do tp tylko socjalny abonament placic, i juz oszczednosc 20zl,

a jesli chodzi o katalog marzen, to nie spotkalem jeszce na forach nikogo kto by sie chwalil jakims spelnionym marzeniem, nie wiem przypadkiem czy ten katalog nie obowiazuje tylko dla abonentow na linii netii?!
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
a jesli chodzi o katalog marzen, to nie spotkalem jeszce na forach nikogo kto by sie chwalil jakims spelnionym marzeniem, nie wiem przypadkiem czy ten katalog nie obowiazuje tylko dla abonentow na linii netii?!


nie no, na stronce jest pokazane że dla wszystkich ktorzy bedą zainteresowani ich oferta, to by sie nie opłacało promować jakby się okazało że tylko na liniach netii;) też nie znalazłem jeszcze nikogo kto brał nagrody z katalogu marzeń ale szukam wytrwale.
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
nie no, na stronce jest pokazane że dla wszystkich ktorzy bedą zainteresowani ich oferta, to by sie nie opłacało promować jakby się okazało że tylko na liniach netii;) też nie znalazłem jeszcze nikogo kto brał nagrody z katalogu marzeń ale szukam wytrwale.

myslisz? promocja katalog netii jest oferowana i przedstawiana z internetem 4x szybszym, a to jest usluga tylko na liniach netii, i tylko na wybranych, najnowszych, wiec ja bym nie wierzyl w to ze na 100% to jest oferta dla wszystkich, nawet na linii tp
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
e tam, wystarczy ze zamówisz pakiet usług i dostajesz ten bonik na wybór nagrody z katalogu marzeń:)
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
taaa, a czemu nigdzie jeszcze nie spotkalem zadnego szczesliwca, ktory by sie pochwalil jakie to piekne marzenie sobie spelnil,
naprawde wiele osob sie do tego przymierza, ale jakos zadna / nieliczni spelnili marzenia
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
a więc. wystarczy trochę poczytać i oglądać poranne programy by wiedzieć, że by odpisać internet od podatku trzeba posiadać osobne faktury za internet- nie mogą być łączone z telefonem, telewizją. aby skorzystać z promocji katalog marzeń trzeba wykupić usługe telefon+internet. to znaczy tyle, że tracimy możliwość odpisania 760zł za internet od podatku! czyli marzenie które jest niczym więcej niż ofertą portalu wyjatkowyprezent kosztuje nas conajmniej 760zł a właściwie to nawet i więcej...
co się bardziej opłaca...?
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
aha i tu tkwi haczyk, noz kurde nie mozna stracic czujnosci ani na chwile, wiedzialem ze cos sie swieci, trzeba faktycznie wziąć interet+telef zeby bylo marzenie, nei mozna samego neta, ale o tym informowac nie musza bo to nie ich broszka
 

mahatma

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
czyli marzenie które jest niczym więcej niż ofertą portalu wyjatkowyprezent kosztuje nas conajmniej 760zł a właściwie to nawet i więcej...
co się bardziej opłaca...?

Tego nie wiedziałem, to chyba lepsza już ta drukarka od TP...a ją się dostaje jak przedłużasz umowę przez net, tak?
 
Do góry