zmęczenie brak koncentracji zaburzenie wzrokowe

a2Sulliva

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich jestem młodym chłopakiem mam 20 lat .od jakiegoś tygodnia dziwnie sie czuje i nie wiem co mi jest.w sylwestra pobalowałem jak każdy na drugi dzień oczywiście zmęczenie kac ;):)i w następne dni zacząłem się źle czuć, nigdy tak nie miałem.czuje się zmęczony nie mogę się skoncentrować światło dzienne mnie męczy.byłem na badaniach robiłem na wszystko. potasu mam trochę za mało i żelaza ale dostałem dożylnie i w badaniach wyszło że wróciło do normy.w badaniach także wyszło że mam jakieś zapalenie pani doktor stwierdziła ze to od nerek.ja nie czuje bolu nerek ani więcej niż zwykle nie oddaje moczu.od momentu tego gdy źle sie poczułem także mam zaparcia.jestem człowiekiem aktywnym pracowałem od jakiś 2 miesięcy jako dostawca towaru w godzinach od 03:00-10:00 , wracałem do domu coś zjadłem, później koło 14 kładłem się spać na godzinę dwie. Wieczorem chodziłem spać ok. 22:00.niepokoje się tym stanem i nie wiem od czego takie złe samopoczucie, nic mi się nie chce , nie chce mi się wychodzić z domu w robocie wziąłem wolne. Gdy wsiądę do samochodu nie mogę jeździć bo nie mogę się skoncentrować i boję się że mogę spowodować jakąś kolizje lub wypadek. gdy byłem na badaniach miałem stan podgorączkowy 37.5. brzuch mnie nie boli głowa mnie nie boli czuję się taki otępiony nie skoncentrowany, cały czas jakbym był niewyspany, głowę mam taką jakbym był pijany,nie piłem wcześniej alkoholu codziennie tylko okazyjnie, palę 1 paczkę papierosów dziennie.ok.3lata temu dopadła mnie migrena w charakterystycznymi objawami: drętwienie rąk zaburzenia wzroku, trwało to ok 2 lata z odstępami czasowymi ok 2-3 miesiące. miałem robiony tomograf ale wszystko było ok. jestem nerwowym człowiekiem. jeżeli ktoś coś wie lub miał podobnie napiszcie.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
... nerwica? Tylko czy aby te objawy były tak "nagłe"?

Stan podgorączkowy lekarze tłumaczą jako
- coś naturalnego dla wąskiego grona osób
- kompan zapalenia
- objaw jakiejs choroby np. wywołanej bakterią boreliozy (trywialny przykład)
- ...

Zaburzenia wzroku połączone z brakiem koncentracji? - a może problemy ze wzrokiem? Odwiedź okulistę :)

Pozdrawiam serdecznie

PS: to moje subiektywne zdanie które zaczerpnęłam z doświadczenia "pacjenta"
 

Wiedziemka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Warmia
może morfologię zrób? a masz jeszcze skurcze mięśni, albo brak energii, spadek koncentracji? może jakiś suplement diety pomoże?
 

TheMalinka88

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Ja mam podobne objawy i jestem ciekawa czy jeszcze pamiętasz jak to się skończyło u Ciebie?
 
Do góry