Diane 35

Status
Zamknięty.

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Mielec
Czy ktos używał tabletek diane 35 ?? Bo mojej mamie przepisał je dermatolog, poniewaz ma poważne problemy z cerą . I chciałam sę dowiedzieć jak sie czują osoby używające je dłużej. Czy nie przytyły lub na odwrót nie schudły. Czy mają może jakieś inne skutki uboczne?? Moja mama tez sie boi bo ma 45 lat i twierdzi ze w jej wieku tabletki antykoncepcyjne sa nebezpieczne. pomóżcie, doradzcie
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Moja kumpela bierze te tabletki już dość długo, ma świetnę cerę po nich, ale nie tylko, ma też włosy lśniące, a o żadnych skutkach ubocznych nie wspominała, a ekarz chyba przepisał twojej mamie te tabletki wiedząc ile ma lat :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Moja kolezanka brala je przez pol roku, bo miala tradzik na plecach i nic jej to nie pomoglo :/ Nie przytyla, ale wazyla wiecej o pare kilo- przez zatrzymanie wody w organizmie. Za to skarzyla sie na stany depresyjne... Ale sprobowac warto ;)
 

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Mielec
aha dzieki za info. nio lekarz przepisał ale bez zadnych ustalen z ginekologiem takze jak to mówią na pałe
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Dobór tabletek jest sprawą indywidualną, jednej beda pasowac takie innej nie :] choc słyszałam ze Diane35 są włsnie na problmy z cerą i takie tam a antykoncepcja to tylko ich "skutek uboczny". Ja brałam Harmonet i cera poprawiła mi sie bardzo :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry