Konie

***Jola***

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Słupsk
Ja uwielbiam konie,jeżdzę od 5lat na nich.
Jeśli kto luubi konie niech coś napisze w tym temacie.

www.horses-jola.blog.onet.pl
Zapraszam do oglądania tego bloga i komentowania go
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ja również bardzo lubię konie.
2 lata temu przez wakacje nawet uczyłam się jeździć. Niestety nic z tego nie wynikło, chyba za mało lekcji :]
Niestety, nie mogę sobie za często na to pozwalać, bo mnie na to po prostu nie stać.
 

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
Miałem 2 latka, jak pierwszy raz "spotkałem" konia i w fajnym miejscu to było, daleko od ludzi, ogromna przestrzeń. Sam wtedy nie jeżdziłem, bo jak, sadzali mnie tak tylko. Ale potem często wracałem do tego miejsca i z psem. Jeżdziłem, zaprzyjażniłem się z ulubioną klaczą i pies też. Polubiły się.
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ja też.
A uczyłam się u znanego p. Kobaka (twórcy pierwszego, polskiego szlaku konnego)

Kocham te zwierzęta
 

Sysunia``

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
335
Punkty reakcji
10
Wiek
35
Miasto
z miasteczka;)
Uwielbiam konie. Na zdjęciach, rysunkach wyglądają świetnie. Jak galopują, stoja, idą, leżą, patrzą się... POprostu genialne. Aż dech zapiera.. Jeździć nie umiem ale w podstawówce chodzliiśmy na wf-ie do malej stadniny koni i tam jeździliśmy... Fajnie bylo :D
 

Slawka050

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tuchola
tez uwielbiam konie i pracuje na stadninie, szybko nauczyłam się jeździc :)
 

nerient765

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ahhhh te koniki :) Kocham je! Posiadam dwie klacze :)

I nie rozumiem ludzi, którzy oddają je do rzeźni.... Nie toleruję ludzi, którzy traktują swoje zwierzęta jak przedmioty, jak żywe pieniądze. Bo jak można orać spokojnym, wiernym konikiem w polu przez 20 lat a później od tak oddać go do rzeźni, "bo jest stary". Jak można przez tyle lat nie związać się emocjonalnie ze zwierzakiem? Niestety znam takie przypadki... ;/
 

wi-aj-pi

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
wielkopolska
ja także uwielbiam konie i naszczęście mam możliwość przebywania z nimi.
konie są moją radością, kolejnym dniem, tak naprawdę również uczą mnie być lepszym człowiekiem ;)
 

sabusiaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cieszyn
aj ja jeżdże juz 8 lat :) teraz mam własnego konia :sexy: śliczną klacz czesko morawska. Nie zamieniła bym takiego skarbu na nic...
 

klauduuus

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Kocham konie, ale niestety na nich nie jeżdżę :( Nie mam czasu... Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości będzie go troche wiecej niż teraz i będe miała czas dla tych wspaniałych zwierząt ;)
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Odkąd sprzedano moją ukochaną klacz, przestałam odwiedzać stajnię, w której jeździłam za zajmowanie się końmi. Mogłam sobie pozwolić na sprzęt i odzież do jazdy, ale na lekcje, które kosztują 40 zł za godzinę nie stać mnie.
 

horselove12

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja kocham konie ! :sexy:
jeżdżę 1,5 roku ... galopuje :)
konie to moja pasja , hobby , drugie życie
 

Spryciara

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Kocham, jeżdżę, horses 4ever ;D
I tak nie wejdziecie, ale co mi tam : www.green-horswoman.bloog.pl .
Nie sztuką jest kochać konia. Sztuką jest sprawić, by koń pokochał ciebie
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Kiedyś jeździłam, dziadkowie na wsi mieli, dziadek miał w sumie ze 4 uwielbiał je, ale to jak mała była. Dawno temu, ale niezapomniane przezycia, siedzieć na takim wielkim stworzeniu. Jezdzilam też wozem z sianem, czasem dali mi po polach poprowadzić, się jechało tak szybko, fajne wspomnienia, szczęśliwa bylam z takich małych głupot.
Cudnie było, często mysle teraz, żeby gdzieś się nauczyć tak samej, może kiedyś.

Konie to piękne zwierzęta tak.. i te ich oczy.
 

Millaisa

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Mi się konie bardzo podobają :)
Ale nie jeżdżę konno i o zgrozo boję się koni :(
Wiem, że zwierzęta takie rzeczy wyczuwają i dlatego tym bardziej boję się podejść...
Na razie mam tylko zdjęcie wielkoformatowe konia, znalezione gdzieś w sieci i wydrukowane :), wisi sobie na ścianie a ja sobie mogę popatrzeć.
 
Do góry