Tecktonik

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
No i od razu może coś na początek:

http://pl.youtube.com/watch?v=bytf3gZMFkY


Czekam na wasze opinie, ciekawostki, może jakieś filmiki, linki do utworów ;)
po pierwsze zły dział. Od tego jest dział taniec.
po drugie tectonic nie jest ani style ani gatunkiem muzycznym. To do czego zwykle słychac w tych filmikach to electro house czyli ścierwo
po trzecie- co myślę o tym? Myślę że to żenada, wygibasy dla ludzików w pedalskich "metro" strojach . Ale to oczywiście tylko moja skromna opinia
 

Dehlback

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie rozumiem was ludzie... Rozumiem, że zostały tu przedstawione takie obcisłe ciuszki... Ale jak ktoś tańczy tecktonic to nie znaczy, że jest pedałem i inne tego typu rzeczy... Ech ludzie... Druga rzecz. Kto was do jasnej cholery pytał o muzykę? Nie lubisz electro - nie wypowiadaj się! Ty lubisz, jak ktoś najeżdża na styl, w jakim ty się obracasz? Wątpie. Więc uszanuj różność ludzi i schowaj w but takie opinie! Taniec oceniajcie, jak chcecie, bo autor o to pytał.

Mi osobiście się to bardzo podoba ;) Staram się ćwiczyć jak najczęściej, ale nie mam zbytnio czasu... Od msc się tym interesuje :p
Parę moim ulubionych filmików:
http://pl.youtube.com/watch?v=5W2PSGTSy1A&...laynext_from=PL

http://pl.youtube.com/watch?v=ZyxR0pGJ05M&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=SfSb_uiixwg&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=MAK3GLeVK14&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=-byvADw6U2Q&...feature=related


Pozdrawiam ;> I prosiłbym o jakieś rady bardziej doświadczonych, jeśli tu jacyś są :)
 

electroboy

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Dehlback przynajmniej dobrze napisałeś:D bo w temacie jest bład pisze się tecktonik nie tectonic ;P
Mi ten styl również bardzo odpowiada:) Sam się w tym obracam od ponad roku i nawet uczestniczyłem we wszystkich polskich meetingach ;)
Yoggi daruj sobie te bezsensowne uwagi... jeśli Ci się nie podoba to porostu napisz, że Ci się nie podoba i już.... Ja akurat chodze w tych wg Ciebie pedalskich ciuszkach i co??? i pstro:p
Tecktonik to w zasadzie ni etyle taniec co już powoli subkutura (sposob ubierania się czy własnie słuchanie takiej muzyki tj electro house czy hard style min).
Dehlback ja w zasadzie sam uczyłem się itp a teraz już ze znajomymi:) Z kimś jest najlepiej bo możesz coś podpatrzeć itp :) Jeśli masz jakieś pytania to pytaj chętnie odpowiem w miarę możliwości oczywiscie ;)

Wogóle Tecktonik to połączenie kilku stylów tańca a nazwa jest już zastrzeżona :) Sama nazwa pochodzi od płyt tektonicznych, które zderzają się ze sobą (łączenie różnych stylów ). No to tak w ogrooomnym skrócie :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
trza poskromić stado zatem zaczynamy:
Nie rozumiem was ludzie... Rozumiem, że zostały tu przedstawione takie obcisłe ciuszki... Ale jak ktoś tańczy tecktonic to nie znaczy, że jest pedałem i inne tego typu rzeczy...
umiesz czytać? zacytuj proszę gdzie napisałem że tańczą to pedały? Napisałem o pedalskich metro ubraniach a nie ludziach :] trochę skup się przy czytaniu. Bo to że ktoś nosi królewskie szaty nie znaczy że jest królem :]

trza poskromić stado zatem zaczynamy:
Druga rzecz. Kto was do jasnej cholery pytał o muzykę? Nie lubisz electro - nie wypowiadaj się!
Na taniec składa się także muzyka. Chociaż jak oglądam te filmiki to pewnie w tym "stylu" się ona nie liczy :]
trza poskromić stado zatem zaczynamy:
Nie lubisz electro -
problem w tym że to ma mało z elektro wspólnego, prawie nic. Tylko tacy "tancerze" jak ty rozpowiadają takie głupoty, że "tańczą do electro" pierw się dowiedz porządnie zanim coś napiszesz, bo przyrównanie electro to electro housu jest głupie i obraźliwe.

Yoggi daruj sobie te bezsensowne uwagi... jeśli Ci się nie podoba to porostu napisz, że Ci się nie podoba i już....
no to przecież właśnie napisałem, że mi się nie podoba. Czego się czepiasz?


Ja akurat chodze w tych wg Ciebie pedalskich ciuszkach i co??? i pstro:p
i nic. Dla mnie są one pedalskie i dla ludzi którzy nie mają własnego stylu. I jak już napisałem przy poprzednim poście to jest tylko moja opinia. A co ty z tym zrobisz to już twoja sprawa
Tecktonik to w zasadzie ni etyle taniec co już powoli subkutura (sposob ubierania się czy własnie słuchanie takiej muzyki tj electro house czy hard style min).
masz strasznie płytki sposób myślenia. Subkultura wymagałaby jakieś ideologi. A tutaj jaka ona jest?
 

tfojamama

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
3city
Ja tańczę tecktonik i mi podobają się chłopacy w "pedalskich ciuszkach". ^^

"wygibasy dla ludzików w pedalskich "metro" strojach"
te "wygibasy" wcale nie są takie proste jak ci się zapewne wydaje. :)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Śmieszny taniec ^^ Wygląda ciekawie, lecz nie ciągnie mnie do ćwiczenia tego. Większość trików wygląda jak "jułit jułit"... To moja opinia oczywiście.
 

Dehlback

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Yoggi, nie będę się zniżał do twojego poziomu, bo musiałbym napisać, że jesteś pedałem -.- Muzyka jak najbardziej liczy się w tym tańcu. Np do jednego kawałka tańczymy się znakomicie, idzie dostosować do tego ruchy, a do innej muzyki za jasnego kija nie da się... Yoggi, co ty tańczysz? Hmm? Napisałeś, że ciuszki są pedalskie, a oni je noszą, co świadczy o tym, że nazywasz ich pedałami. Dla mnie to jest jednoznaczne. Ahm i jeszcze jedno. Nie rozpowiadam, że do tego słucha się electro - nauka czytania - ale w swoim wcześniejszym poście napisałeś zupełnie nie na temat, pozwól, że zacytuję:

"po drugie tectonic nie jest ani style ani gatunkiem muzycznym. To do czego zwykle słychac w tych filmikach to electro house czyli ścierwo"

@electroboy
także sam się uczę, niestety nikt z moich znajomych nic nie tańczy :D Ja lookam na ludzi z yt i podpatrzam coś...
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Syfna muzyka, syfny taniec a strojów tych tancerzy nie skomentuję, bo uraziłbym przedstawicieli metro-mody.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Napisałeś, że ciuszki są pedalskie, a oni je noszą, co świadczy o tym, że nazywasz ich pedałami.
Nie, to tylko twoje proste nieskalane logiką myślenie powoduje wysnuwanie tak tanich wniosków. To że ktoś powie coś mądrego nie znaczy od razu, że jest mądry prawda? Ano właśnie. Następnym razem pomyśl trochę dłużej (najlepiej 3 razy) zanim odpiszesz misiu.


Yoggi, nie będę się zniżał do twojego poziomu, bo musiałbym napisać, że jesteś pedałem -.- Muzyka jak najbardziej liczy się w tym tańcu.
No to po co się rzucasz że napisałem o muzyce? Po prostu prawda w oczy kole :D

@electroboy
także sam się uczę, niestety nikt z moich znajomych nic nie tańczy :D Ja lookam na ludzi z yt i podpatrzam coś...
nooo, jo tyż zy wsi, ale z cyntrum :D
(oczywiście nie mam nic do osób ze wsi, tylko takie jest powiedzenie)


Nie rozpowiadam, że do tego słucha się electro - nauka czytania - ale w swoim wcześniejszym poście napisałeś zupełnie nie na temat, pozwól, że zacytuję:

"po drugie tectonic nie jest ani style ani gatunkiem muzycznym. To do czego zwykle słychac w tych filmikach to electro house czyli ścierwo"
hahaha, no właśnie misiu- nauka czytania :D przeczytaj sobie tytuł tematu, który brzmi:
" Tecktonik, Czekam na opinie i ciekawostki dotyczące tego stylu w muzyce i tańcu."
Coś mi podpowiada że orłem w szkole to ty nie jesteś xD
jaki aparat :D za czytanie byś się wziął a "tańczył" tylko :p


Yoggi, nie będę się zniżał do twojego poziomu, bo musiałbym napisać, że jesteś pedałem -.-
żeby się zniżyć do mojego poziomu musiałbyś nauczyć się czytać misiu

Ogólnie jesteś genialny, nigdy tylu śmiesznych rzeczy w jednym poście nie czytałem. Ty na poważnie te bzdury pisałeś czy to zamierzony humor był? xD w każdym bądź razie rozrywka nieziemska. A teraz przepraszam idę sobie podpatrzać na yt xD
 

Dehlback

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mmm... Wiesz co? Zgasiłeś mnie, zamknę się w sobie i już nigdy nie wyjdę z domu. (joke)

P.S. Jestem ze wsi, nie wstydzę się tego ;)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
P.S. Jestem ze wsi, nie wstydzę się tego ;)
za to mógłbyś się wstydzić swoich zdolności językowych. A raczej ich braku, bo gdybym użył słowa "podpatrzam" to chyba bym się co najmniej potwornie zawstydził. Ale cóż, każdego w domu inaczej wychowują

Mmm... Wiesz co? Zgasiłeś mnie, zamknę się w sobie i już nigdy nie wyjdę z domu. (joke)
Cóż, każdy broni się jak może. Jeśli brak argumentów to pozostają jedynie banalne, oklepane teksty i próba zamiany swoich błędów w żart :]
 

Dehlback

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Yhm... Nie, po prostu nie ciągnąć kłótni w tym temacie. Wyraziłeś opinię na mój temat, zmieszałeś mnie z błotem. Skoro chcesz się tak bardzo czepiać pisowni, to szukaj innych osób, które piszą "muwic" "ktury". Każdemu zdarzają się takie błędy na forum. Chyba, że przed wysłaniem postu czyta go xx razy i poprawia błędy -.- (taką osobą jesteś chyba Ty, skoro nie zdarzają Ci się takie wpadki ^^) A czy ja powiedziałem, że się tego błędu nie wstydze? Troche głupio zrobiłem nie czytając tego co napisałem, co Ty wykorzystałeś w 100%. Tyle ode mnie.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
wpadki zdarzają się każdemu, wszak zawsze palec może się omsknąć, czy małego byczka z rz zamiast ż nie jest wielkim grzechem zrobić. Ale zwrot podpatrzam nie jest błędem w pisowni tylko w mowie :]
Cóż, ja napisałem tylko co myślę o tańcu, muzyce, ubiorze - tobie się to nie spodobało, więc próbowałeś hmmm sam nie wiem co to miało być ośmieszyć? obrazić?

Niestety nawet tego nie potrafisz zrobić porządnie, więc nie miej pretensji, iż skomentowałem to.
Przykro mi ale ta rozmowa utwierdza mnie w stereotypowym obrazie tancerzy tec...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Panowie, proszę bez offtopu, załatwiajcie takie sprawy na PW.
 

warszawianka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Mnie to dość bawi, ale nie zachwyca. W youtube widziałam nawet kurs tańca krok po kroku, można sobie przed lustrem ćwiczyć.
 
I

IvanTECK

Guest
Oj ludzie ludzie :))

Zacznijmy od początku , DO tecktonik nie trzeba sie przyodziewać w specjalne ciuchy :pP Każdy ubiera jak mu sie żywnie podoba :)) .

Taniec Teccktonik , zauważywszy że Fraza . Tecktonik to zastrzezona nazwa Firmy. Składa sie z trzech odnóg

Electro dance ( Przedstawiciele: Sam Zakharoff , Eddy Electro , Sponge Bob )

Milky Way ( Spoke , Spike , Emek , Barto )

Vertigo ( Lili Azian , i inni . )

Tudzież chciałem wyjaśnić że Styl Tecktonik składa się z takich styli jak ( Locking , Popping , Taniec Hiphopowy i kilku innych )


Prosżę nie pierdzielić głupot o czymś na czym sie zupełnie nie znacie .

Co do pedalskiego stylu ubierania to METROSEXUALNI FRANCUZI tylko tak sie ubierali :D
 

kasia251094

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
W 100% popieram kolege IvanTECK wyżej. Zdecydowanie ujął to wszystko w skrócie, dla ludzi, ktorzy mają małe pojęcie a rozwijają swoje wypowiedzi ponad swe siły są chętni do ciągnięcia dalszej konwersacji obeznanymi osobami:)

Sama osobiście obstaje za TCK i HH i to wszystko można elegancko połączyć.

pozdrawiam tutejszych jak i IvanTECK a- Pasiata tecktonik.pl :}

W 100% popieram kolege IvanTECK wyżej. Zdecydowanie ujął to wszystko w skrócie, dla ludzi, ktorzy mają małe pojęcie a rozwijają swoje wypowiedzi ponad swe siły są chętni do ciągnięcia dalszej konwersacji obeznanymi osobami:)

Sama osobiście obstaje za TCK i HH i to wszystko można elegancko połączyć.

pozdrawiam tutejszych jak i IvanTECK a- Pasiata tecktonik.pl :}
 
Do góry