Co na zmarszczki?

jente

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Potrzebuję pilnie pomocy :) Chcę sprawić jakiś wyjątkowy prezent swojej chrzestnej. Ma nieco ponad 40-stkę i dość mocno się przejmuje swoim wyglądem, więc pomyślałam o jakimś preparacie przeciwzmarszczkowym. Z kremami to jednak różnie bywa, ja mam dopiero 24 lata i nie mam pojęcia, co jest dobre dla pań po 40-stce ;) Poradziłam się kosmetyczki i ona zaproponowała mi, żebym przysłała ciocię na serię zabiegów "żelazkiem przeciwzmarszczkowym", które ona oferuje. Podobno świetnie ujędrniają i wygładzają skórę, efekt jak po liftingu. Chciałabym się jednak dowiedzieć, czy te zabiegi naprawdę są skuteczne? Kosztują sporo, ale może warto? I ile tych zabiegów trzeba by było zrobić dla naprawdę dobrego efektu?
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
Nie wiem nic o działaniu tego zabiegu ale polecałabym Ci kupić jeśli zdecydujesz się jednak na krem ,krem zawierający retinol i przeciwutleniacze.Odradzam Ci tu kremy z firmy Soraya bo mają one dużo chemii.Proponuję wybierz się do apteki i tam zapytaj o jakiś odpowiedni
pozdrawiam

p.s.pamiętaj 40-letnia kobieta ma skórę dojrzałą wymagającą nawilżenia,regeneracji i stymulacji
 

jente

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zaryzykowałam i wykupiłam jednak karnet na zabiegi :) Ciocia bardzo się ucieszyła, zobaczymy jak będzie z efektami. Bo podobno już po pierwszym powinno być coś widać :)
 

kameleon88

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Na zmarszczki rewelacyjny jest krem innej francuskiej firmy Plante System. Chodzi o krem z orchideą - BIO Krem przeciwzmarszczkowy mocno liftingujący.
Krem ten jest super skuteczny, pachnie orchidea i wanilią, ujędrnia skórę dojrzałą z natychmiastowym skutkiem. Odżywia skórę i zdecydowanie zmniejsza zmarszczki, skóra jest gładka, jędrna i młoda. Tylko naturalne bioorganiczne składniki, żadnych szkodliwych parabenów.
Nie drażni skóry. Kosztuje ok 110 zł, najtaniej kupić w aptekach internetowych, choćby www.aptekainternetowa.biz
 

Attachments

  • Bio_krem_lifting_orchidea.jpg
    Bio_krem_lifting_orchidea.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 36

sylwiakrupa

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja swojej starszej siostrze kupiłam nanobase-odżywka - silnie nawilżająca, działająca wygładzająco, poprawiająca sprężystość skóry, spłycający powierzchowne zmarszczki, opóźniający tworzenie się nowych.
jakości vichy ale za ok.30zł
 

ekaw2

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
3 524
Punkty reakcji
23
Wiek
67
Miasto
Wrocław-Ślęża
Cudzymi zmarszczkami sie tak martwicie?Dobrze to swiadczy o relacjach miedzy wami
Dam wam rade na wasze zmarszczki oby one w przyszlosci nie martwily waszych siostrzenic.
ZIMNA WODA nie tylko na twarz ale i prysznic calego ciala .Nie lodowata ale zimniejsza niz cialo masz czuc chlod nie lodowate zimno.
Duzo ruchu,optymizm kremy wspomagajaco raczej
 

marika_80

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
W salonie do którego chodzę można wykupić zaproszenie na zabiegi. Kwota zależy od ciebie, kosmetolog przeprowadza konsultację ( bezpłatną) i dobiera najlepsze zabiegi. Myślę że to jest bardzo fajny pomysł na prezent. Podaje ci linka jak byś była zainteresowana www.laime.pl Tam mają bardzo tanio i profesjonalnie.
 

Arbuzowadama

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja osobiście na zmarszczki mam taki krem, kupiony kiedyś przez mojego mężą, któremu wciąż marudziłam na mimiczne :'P
Nazywa się nanobase i rzeczywiście jest skuteczny, po paru użyciach widocznie spłycił moje zmarszczki.
 

AlaMaKota223

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja swojej starszej siostrze kupiłam nanobase-odżywka - silnie nawilżająca, działająca wygładzająco, poprawiająca sprężystość skóry, spłycający powierzchowne zmarszczki, opóźniający tworzenie się nowych.
jakości vichy ale za ok.30zł

Też używam kremu nanobase i szczerze go sobie chwale.
 

Lulka74

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
A co Wy tak z tym nanobase? Faktycznie tak dobrze działa przeciwzmarszczkowo? Będę musiała wypróbować. Nawilżająco i kojąco działa natomiast keranorm i chemii jest w nim minimalnie.
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Zależy, kto ma jaką skórę, ważne są tzw. różnice osobnicze. Cienka, podatna na zmarszczki jest bardzo trudna do "naprawienia" nawet przez serię profesjonalnych zabiegów, a innym wystarczy krem z kiosku za 5 zł i juz są śliczne.
 

Agaz44

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja również przymierzam się do żelazka przeciwzmarszczkowego, bo znalazłam fajną promocję za 63 zł na DealPeck http://kupony.dealpeck.com/zory/10109-62-50-zl-zamiast-125-zl-za-intensywnie-liftingujacy-zabieg-na-twarz-powiew-wiosny-w-salonie-strefa-urody-i-relaksu-m-style czy któraś z Was korzystała?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja mam teraz krem z avon Enew. w sumie jestem zadowolona... choć zapach nie do końca fajny.
 
M

Marjeretka

Guest
Moja mama po Enew miała straszne uczulenie :/ Więc najpierw lepiej przeprowadzić próbę uczuleniową z próbką kremu, a potem kupić całe opakowanie, bo inaczej cały prezent minie się z celem. Poza tym kremy mają minimalne działanie, efektywniej działają zabiegi, np. Pelleve (tam wykorzystuje się fale radiowe pobudzające najgłębsze warstwy skóry do produkcji kolagenu). Jedna ważna rzecz - lepiej wybrać sprawdzony gabinet lub lekarza, który przeprowadzi taki zabieg (w Warszawie np. Pelleve przeprowadza dr Piotr Osuch, chirurg plastyczny) profesjonalnie. Tak samo z botoksem - to precyzyjna "operacja", więc trzeba naprawdę pewnej ręki.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
A może po prostu zafundować jej wyjazd do SPA, gdzie będzie duży wybór zabiegów pomagających na zmarszczki? W Primavera SPA Twoja chrzestna będzie mogła na pewno z wielu tego typu zabiegów skorzystać. Z tego co patrzyłam to oferta "weekend czerwcowy" wygląda całkiem ciekawie. Na pewno każdej kobiecie przyda się taka chwila odpoczynku.
 
J

jessi_ca

Guest
ja zamiast zabiegów przeciwzmarsczzkowych wole kupic krem, ktory stosowany regularnie posluzy na dlugo i pomoze poprawic stan cery. z zabiegami jest tak, ze minimum to 3. wiec kwota koncowa jest dosc spora... ja kupilam mamie kosmetyki z serii nano cell xtreme z bielendy, uzywa ich od jakiechs 2 miesiecy i widze efekty, wyglada mlodziej, skora jest jedrna odzywiona jak nigdy :) no i mama jest baaardzo zadowolona z prezentu i efektów :)
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
jessi_ca napisał:
ja zamiast zabiegów przeciwzmarsczzkowych wole kupic krem, ktory stosowany regularnie posluzy na dlugo i pomoze poprawic stan cery. z zabiegami jest tak, ze minimum to 3. wiec kwota koncowa jest dosc spora... ja kupilam mamie kosmetyki z serii nano cell xtreme z bielendy, uzywa ich od jakiechs 2 miesiecy i widze efekty, wyglada mlodziej, skora jest jedrna odzywiona jak nigdy :) no i mama jest baaardzo zadowolona z prezentu i efektów :)
Zgadzam się z poprzedniczką - dobry krem da lepszy rezultat, bo jest stosowany systematycznie, a nie tylko doraźnie jak zabiegi. Warto zainwestowac w kosmetyk naturalny, np. marki taovital.pl
 
D

Dobrawa

Guest
Zbliżam się do 30, więc niedawno postanowiłam postawić na krem przeciwzmarszczowy właśnie dla mojego wieku. Trochę szukałam zanim znalazlam dedykowany własnie dla mnie, ale jestem w nim zakochana. Mam Yoskine 30+ na noc. Nawilża, super się wchłania. Nie zostawia uczucia maski, ani ciężkości na noc. Seria jest świetna i bardzo dopasowana dla ażdej kobiety, bo od 30+ aż do 70+. Warta uwagi na pewno.

10443452_830790616948472_5857241842249818793_n.jpg
 
J

Jula92

Guest
Ja ostatnio wypróbowałam Argan face oil do twarzy, z Bielendy. Wybrałam taki z pro retinolem, przeciwzmarszczkowy i jestem z niego bardzo zadowolona... Wygładza twarz i nawilża lepiej niż zywkły krem. Na lato idelany bo nie jest tłusty, a od kremów i upału robiły mi się na twarzy wypryski, a teraz nie mam z tym problemu
 
J

jessi_ca

Guest
Jula92 napisał:
Ja ostatnio wypróbowałam Argan face oil do twarzy, z Bielendy. Wybrałam taki z pro retinolem, przeciwzmarszczkowy i jestem z niego bardzo zadowolona... Wygładza twarz i nawilża lepiej niż zywkły krem. Na lato idelany bo nie jest tłusty, a od kremów i upału robiły mi się na twarzy wypryski, a teraz nie mam z tym problemu
kupilam go mamie i rowniez sobie chwali. widzialam tez z bielendy skin clinic professional i zastanawiam sie czy sobie nie kupic. bielenda w kwestii czy to kremow czy olejkow nigdy mnie nie zawiodla :)
 
Do góry