>>MaKiJaŻ<<

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Mam maly problem, otóż:
Nie wiem jak mam się malować. Wiem, że głupio brzmi, ale dla mnie to jest problem. Nic mi nie pasuje! Wypróbowałam kilka cieni i nic. W żadnycm nie wyglądam jakoś normalnie, no chyba, ze ja nie umiem się pomalowac.
Dodam, że mam brązowe włosy, zielone oczy i ciemną karnację...
Jak myślicie co by mi pasowało ???

Prosze bez glupich komentów.

Pozdrawiam !!
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Zgadzam się z faithless, !! MOże nie mam wyobraźni ale podajać kolor włosów, oczu i karnacje ... to nie dajesz nam obrazu swojej postaci... :) bo tak własciwie to mogłabys wygladać jak ja przed farbnieciem :D ... :) 3maj sie i jak masz to dodaj swoje zdjecie :)

Pozdrawiam
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
a róbowałaś perłowe bezowe lub brązowe cienie z inglot'a ja ich używam są świetne wyglądasz normalnie ale też troszkę inaczej a w tych nie będzie śladów złego pomalowania się a ewentualnie powieki będą się tylko świecić (kolor twojej skóry) jeśli chcesz się malowac dwoma kolorami cieni to jasne od strony nosa (w tych kącikach i tak do połowy powieki) i ciemiejsze dalej troszkę można rozetrzeć aby jane przchodziło w ciemniejsze ale rozcierać palcem od strony nosa nie przeciwnie ważne jest tez żeby jeszcze troche nad powieką pomalowac (i tu ważny jest kształt twoich brwi - czy je depilujesz ???- jeśli nie to możesz iśc do kosmetyczki a ona dobierze ci odpowiedni kształt pierwszy raz troche boli ale chcesz byc piękna musisz cierpieć nie ól brwi pod żadnym poworem to wygląda ochydnie - jedna dziweczyna z mojej szkoły nadawał akształt brwi poprzez ich golenie maszynką to wygląda fatalnie) chociaż przydalo by sie twoje zdjęcie :) jeśli masz jakies pytania acha jesli chodzi i cienie radze nie kupowac tych łączorych bo po pewnym czasie sie zlewają najlepiej każdy kolor w innym pudełeczku :)
 

Tunidra

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
120
Punkty reakcji
0
Miasto
z domu
Cienie to przeciez nie makijaż ... nie napisałaś nic o podkladzie , tuszu, kreskach na powiekach , czy konturze ust ... Jak z rzesztą ? ;)
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Hmmm... ja Ci powiem tak" moim zdanie każda dziewczyna powinna miec swój makijaż na codzień, ja osobiście uważam, że jeżeli mam sie pomalowac cieniami to musi byc jakaś specjalna okkazja!! Chociaż raz na jakiś czas lubie sie pomalować jakimś jasny cieniem, ale to jest jakiś bezowy, bo nie lubie, jak sie rzucają w oczy jakieś kolory.. Na codzień maluje się tak: najpierw kremuje buzie kremem, najlepiej bambino, na to nakładam fluid <kolor troche ciemniejszy od mojej karnacji>, na kremie najlepiej sie rozsmarowywuje i nie powstają zacieki.. musisz pamietać, że używając fluid musisz go pozadnie rozprowadzić, troche na uszy i na szyi, najlepiej to robić przy swietle naturalnym!! Przy nakaldaniu fluidy musisz pamietac o tym, żeby nie było go na brwiach!! Następnie jeżeli chcesz używać jakiegoś cienia, to powinnaś go nałozyć specjalnym patyczkiem do cieni :) Hmm.. teraz na lato, żeby ten makijaz nie był taki "cięzki" najlepiej używać jasnych kolorów--> beżowy, zółty, jasniutki zielony, bardzo delikatny róż, odradzam ciemne kolory takie jak niebieski czy intensywny rózowy!! Jeżeli masz duże oczy i ładny kształt brwi to ladnie wygląda cień w kolorze takim naturalnym pomalowany tuż pod brwią, bo to rozświetla oko :) Następnie maluje się rzesy :) moim zdaniem malowanie rzes, to nie jeste łatwa sprawa i trzeba być wprawionym w to :p musisz pamitać, żeby pożadnie malować od nasady rzesy do samego końca, najlepiej czarnym tuszem, bo niebieski wygląda ochydnie :/ pamietaj, żeby ładnie rozczesać rzesy, żeby nie powstawały zadne grudki i zeby brwi sie nie sklejały.. radziłabym ci używać tuszu z podkręconą szczoteczka :) Hmm.. niektóre dziewczynt ładnie wyglądają z czarnymi kreskami.. najlepiej je malować nie pod okiem, tylko tak jakby "w oku", mam nadzieje, że wiesz o co chodzi :] kresi najladniej podkreślają oko, jezeli są i u góry i u dołu oka :) Hmm.. na koniec malujemy usta :) możesz je pomalować bezbarwnym błyszczykiem, albo jakimś ladnym kolorem, jaki lubisz :) hmm.. tak na koniec napisze Ci, ze moj makijaz składa sie tylko z podkładu tuszu czarnej kredki i jasniutkiej brązowej szminki :) Na poczatku malowanie bedzie Ci zajmowało dużo czasu, ale wjedziesz w prawe i bedzie Ci szybko szło :) Aha! pamietaj, zeby nie nakładać kilo fluidu bo to bedzie nie naturalnie wyglądać :] pozdrowienia i mam nadzieje, że skorzystasz z moich rad :p:p:p:p
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
No dobra juz dodałam:D Tylko się nie przestraszcie:p

[ Dodano: 29 Maj 05, 13:43 ]
Ej zobaczyliscie już moją fotke ?? Dodałam ją do ALBUMU:D To jak myślicie?? Doradźcie mi coś! pozdróffka
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
haha troszke nie wyrazne to zdjecie,ale tu nie masz zbyt ciemnej tej karnacji,moze przez to swiatlo.mam pytanko! skoro jestes taka mloda dziewczyna to dlaczego makijaz to dla ciebie taki wielki problem? ja jestem kilka lat starsza od Ciebie i nie maluje sie jakos specjalnie czesto.mam ciemna karnacje wiec fluid nie jest mi potrzebny (tak uwazam) i tobie chyba tez nie. rzesy czy usta owszem,fajnie jest podkreslic a co do cieni to ja zadko uzywam,wiem tylko ze jesli masz zielone oczy to jesli uzyjesz cieni o kolorze jasniutkim rozowym lub jasniutkim wrzosowym to podkreslisz kolor swoich oczek ;)
pozdrawiam
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
a ja nie lubie sie malowac.... zazwyczaj nakladam tylko troche pudru na twarz, podkrecam rzesy zalotka i wychodze......no chyba, że to jakaś specjalna okazja, to bardzo lubię używac kolorowych kredek do oczu najczesciej brazowych, turkusowych, zlotych, granatowych, perlowych, zielonych, czasami szarych. Gdy nakladam cienie , to twedy uzywam takze czarnej kredki....i to na tyle ;)

ale bez zalotki nie potarfię żyć :hyhy:
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Sieja, jesli juz musisz uzywac pudru to polecam tylko ten w kamieniu, badz sypki. Fluid nie jest konieczny, a jesli juz chcesz przyciemnic roszke swoja skore to moze kremem do twarzy "Sopot" firmy Ziaja, osobiscie go uzywam i jestem zadowolona. Do tego tusz do rzes w zaleznosci od tego jakie rzesy masz, czy to bedzie wydluzajacy czy pogrubiajacy, ale nie przesadzaj z nim, bo czasami moze to nie naturalnie wygladac. Jesli cienie to jasniutkie, ale nie zbyt jasne, takie ktore beda podkreslaly oko, ale nie beda sie rzucac w oczy czyli cos w bezu, do tego delikatna kreska na dole oka (to juz w zaeznosci od upodoban, bo nie kazdemu to pasuje) i jakis swietlisty blyszczyk. Mysle ze taki makijaz bedzie wygladal dosc naturalnie ale jednoczesnie bedzie podkreslal twoja sliczna buzke :D
Pozdrawiam goraco
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Dziękuje:) No naprawdę mam ciemniejszą karnację... To tak jakoś wyszła mi na tym zdjęciu taka jasna twarz hehe . No ja się nie maluję w sumie na codzień. I chciałam Was zapytac co by mi pasowało na jakieś takie specjalne okazje czy coś. Bo na codzien to i tak nie moge, bo W-F mam codziennie No i bym miała tylko w szkole przerabane.
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja nic nie chce mowic ale po co sie malowac czasami to pozniej nie mozna poznac kolezanki gdy jest bez makijazu. A i bez niego jestescie ladne ;) :hyhy:
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Ech Tom dzieki :hyhy: w imieniu wszystkich niewiast ;)

[ Dodano: 30 Maj 05, 22:37 ]
Sieja ja wlasnie myslalam ze ci chodzi o makijaz na co dzien, ale takie propozycje jakie tu padly mysle ze spokojnie tez mozesz wykorzystac na jakas imprezke ;)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Haha no jak do tej pory to tylko jeden mi to powiedzial ;) widocznie nie jestem az tak ladna szczegolnie rano :D
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Hehehe Tom ja sama mam teraz takie uczucie, że bez makijażu wyglądam strasznie, ale moim kolegą sie podoba jak nie jestem pomalowana :p
 
Do góry