Co Najdziwniejszego Wam Się W Zyciu Przydazyło?

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Spotkało Was kiedys cos takiego, czego do dzis nie potraficie zrozumieć ani logicznie wyjaśnić... ??? Jakies przedziwne zdarzenie, jakis widok... albo jakis niepojęty zbieg okolicznośći ??? Tak, ze ciarki az Was przeszły po plecach i zastanawiacie się czasem do dzisiaj CO się wtedy wlasciwie stało... albo JAK to się stało ???

W moim zyciu nie było chyba jakiegos spektakularnie dziwnego wydarzenia, po ktorym nie moglabym w nocy spac :p chociaz swoich deja vu i tym podobnych juz dawno nie zlicze :p

Ale moze Wy macie jakieś ciekawe historie ???? :D
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ja też ^^ Ciągle jak idę, to widzę wilkołaki w krzakach i wampiry na dachach <_< Co zrobić :D Przynajmniej się nie nudzę w monotonne szare dni :p
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
kiedys podchodze do biurka w szkole i mialem cos tam zaplacic chyba 5zł ale mialem ta forse w samych drobnych i tak se pomyslalem ze zabraknie mi 35gr....i wlasnie tyle zabraklo...a ja tej forsy nigdy wczesniej nie liczylem...albo stoje na praed pasami (w aucie jako pasazer) i zaczalem sie bac nie wiem czego ale po chwili wjechala nam w tyl rozpedzona honda...nie wiem co o tym myslec i jeszcze wiele takich innych bylo ale teraz se nie moge przypomniec
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Jechałam z tatą do Warszawy, nagle powiedziałam mu, żeby zwolnił o dziwo się posłuchał :p
za chwile zobaczyliśmy jak ciężarówka wjechała w samochód który nas wyprzedił. Gdyby mój ojciec nie zwolnił mogliśmy to być my..
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Ja Wam wierze:) Bo kiedyś było tak.. leze sobie w łóżku, a moja siotra dwano poszła spać, mama oglądała TV. I słysze, że moja siostra tupie charakterystycznie stopkami swoimi i koło mojego pokoju przechodzi( miałam zamknięte drzwi), ale jak cos, tobym widziała jej nogi pod drzwiami, przez szybe, albo cien by powstał, bo przecież swiatło z TV swieciło.... po chwili wyszłam do przedpokoju i prawei bym sie nie zabiła na mokrej podłodze.. ide do mamy a mama, ze nic nie słyszała... poszłam do siostra, a ta spała w najlepsze! Nie wiem, czy mnie okłamały, czy co...
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Cóż... Raz byłem z qmplem na koncercie okolicznej kapeli. Pod koniec wyszlismy bo on musiał sobie zapalić. Był juz po paru piwkach. Szlismy kawałek drogą, i zobaczylismy jakiegos gościa w kapturze idącego z naprzeciwka. Kolega chciał zaszpanować i uderzył go z bara. Ten spojrzał mu w oczy. Trwało to ułamek sekundy, jego twarzy nie widziałem. Nieznajomy szybko odszedł, a kumpel stał jak wryty, dopiero po 3 minutach jakos go docucilem. Byl przerazony, chcialo mu się ryczeć, wiec odprowadziłem go do domu. Na następny dzień zachowywał się jak gdyby nigdy nic się nie stało. Moze nie pamiętał, może chciał zapomnieć. Nie wiem nie rozmawiamy o tym. Dziwne, nie?
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Noo, dziwne. Albo u mnie keidys stoimy sobie z kolezanka na dworze i gadamy i taka cisza była przez chwile, a ja chciałam nawiazac do tego tematu, co włąsnie omawiałysmy, a on " O czym ty mówisz?" ja jej ta to opowiedziałam nasza rozmowe, która przed chwila była, a ona ze nic nie pamieta..??
 

r3lo4d

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wczoraj rano wstałem i z nosa poleciały mi dwie krople krwi na górną czesc piżamki =] kiedy nastepne krople krwi chciały uciec z nosa podtrzymałem nos prawą reką...nic w tym dziwnego, ale...wieczorem gdy ubierałem moje piżamki na rękawie nie było żadnych śladów krwi, a na górnej częsci były...
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
No to ja kiedys wracam od znajomej, a juz ciemno było, niebyło puźno ale ta dzielnica jest taka niefajna. No i wracam sobie, a tu nadle wyskakuje jakis kolo zakaptuzony i mówi głośno coś takiego czego niezrozumiałam, mnie juz poty zalewaja, a on nagle ucieka i krzyczy jakby sie czegos bał i sie zakrywa rękami. No wtedy to ostrego pietra miałam, ale juz nigdy sie cos takiego niepowtuzyło.
Pozatym panicznie boje sie cimnosci, jak kumpela bez ostrzezenia światło wyłaczyła, to prawie zemdlałam
 

1234567890

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
144
Punkty reakcji
7
Ja kiedyś widziałem coś dziwnego za oknem. Byłem w pokoju i oglądałem telewizje, nagle usłyszałem mały hałas koło drzwi od balkonu, spojżałem w nie i zobaczyłem, że ktoś jest na moim balkonie, a dokładnie widziałem zarysy dwuch postaci. Niesądze, żeby jacyś ludzie chodzili mi bo balkonie, więc nie wiem co to było.
 

piernik

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ełk
Jera ale co ja mam tu opowiadać ? Napiszę coś, a wiadomo, że użytkownik czytający tego posta i tak będzie podchodził sceptycznie do tego.
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ale ja jestem ciekawa! :) A co do podejścia to moje jest w sumie pol sceptyczne, pol entuzjastyczne :p

z resztą od czego jest ten dział! :D
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Śniło mi się morderstwo u mojej cioci i wujka w domu -> pół roku później zaczęło się między nimi psuć..
Kiedyś znów śnił mi się atak terrorystyczny na moje miasto -> tego samego dnia wydarzyła się tragedia w W.Brytanii w metrze (lato 2005)
Często śnią mi się ludzie, których nigdy nie widziałam i najczęściej spotykam ich w ciągu następnych miesięcy.

Mogłabym wiele takich przykładów podać. Wierzę, że to zbieg okoliczności, chociaż czasami boję się, że może przyśnić mi się coś czego nie chciałabym zobaczyć. Na szczęścio ostatnio mam całkiem pozytywne sny :)
Moje sny nigdy nie mają jakiegoś dosłownego przekazu, ale równie dobrze mogę je interpretować tak jak przepowiednie Nostradamusa. Wiele znaczeń, brak całości.
 

Psiula

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mi też sie kiedyś cos przydażyło, a mianowicie siedze se kiedyś w pokoju a tu nagle usłyszałam głośne kroki i krzyk na górze niby nic dziwnego tylko że mój wujek któey mieszkał na górze wyjechał do Anglii. I jak to wytumaczyć? :p
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
mi się czasem zdaje że jak chce to przyspieszma czas, ja wtedy spokojnie stoje i myśle nawrt nie wiem o czym a wszystko wtedy dzieje sie tak szybko tylko ja stoje powolna innym zas raze to ja jestem znow szybka a inni wolni


oprócz tego czasem mi się zdaje że w podobnej sytuacji już kiedyś byłąm te same słowa, ta sama osoba, wszystko to samo tylko ja inna

i jeszcze jedno, ale to już prawdziwe naprawde czasem jak sobie oatrze to patrze sie glęboko wtedy widze tj. zarazki, bakterie ktore sobie fruwają różne są jedne mają kształt zwiniętego węża inne jakiś plamek, ale sa ich milony i kiedyś postanowiłąm tak sie przyjrzeć mojemu włosowi a po tyg. miesliśmy badania na mikroskopach i mój włos wyglądał pod mikroskopem identycnie jak wtedy gdy go widziałam

i mam jeszcze coś kiedyś byłąm chora i leżałąm sobie w łoóżku i oglądałam tv spojrzalam sie dobrze na tv i zaczelam go sboei przybliżac i oddalać wzrokiem i to robić nada potrafie ale tylko czasem

dziwne no nie?
 
Do góry