moda meska lata 80-te

volpino

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Prosze o pomoc!!!
Ide na impreze sylwestrowa na ktorej obowiazuja stroje a lat 80-tych.
Mogłby kto mi zobrazowac jaka byla wtedy moda meska?
Z gory dziekuje
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Dlugie wlosy, obcisle ubrania, koszule, marynarki, łańcuszki na koszulkach. Burza kolorów, dzieci kwiaty, etc.
 

Aleq

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
masz takie kozaki?
lynyrd_skynyrd_arti.jpg


Na przykład.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Do Aleq:
:mruga: przecież to nie są lata osiemdziesiąte , a kolega powyżej chyba nie wie że dzieci kwiaty to wcześniejszy okres. spodnie dzwony i lata 80 nie mają nic wspólnego.
coś takiego to 80\' :
Guns_Roses_on_Rolling_Stone_cover.jpg

Slash1.jpg

podsumowując proponuje wąskie spodnie , koszulke dopasowaną, koszule w jakieś wzory, duże okulary, jakieś katany dżinsowe coś tego typu.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Burza kolorów, dzieci kwiaty, etc.

Chyba coś ci się pomieszało. "dzieci kwiaty" były w latach 60-tych, ewentualnie na początku 70-tych.
Owszem, na pewno w latach 80-tych też się zdarzały, ale to jest raczej styl z 60-tych.



Tobie też się coś pomyliło. Znowu pokazujesz, jak się znasz na różnych rzeczach (czyli w ogóle).

Twój przykład to lata 70-te, a nie 80-te.

To jest przykład lat 80-tych -
morbidsaintxv8.jpg
 

Aleq

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
masz takie kozaki?
Chyba coś ci się pomieszało. "dzieci kwiaty" były w latach 60-tych, ewentualnie na początku 70-tych.
Owszem, na pewno w latach 80-tych też się zdarzały, ale to jest raczej styl z 60-tych.




Tobie też się coś pomyliło. Znowu pokazujesz, jak się znasz na różnych rzeczach (czyli w ogóle).

Twój przykład to lata 70-te, a nie 80-te.

To jest przykład lat 80-tych -
morbidsaintxv8.jpg

Ale ty jesteś po:cenzura:eek:ny, boże... czepiasz się o byle :cenzura: i myślisz, że jesteś fajny, ale żenada... skończ już ok? Od:cenzura: się ode mnie, a ja od ciebie bo mi się rzygać chcę jak widzę, gdy coś do mnie piszesz. Chyba cię matka nie nauczyła, że są inni ludzie niż ty. :/ (a tak swoją drogą, buty kolesia po środku - owned.)

Wiem, że zdjęcie to lata 70', akurat Lynyrd Skynyrd, ale w 80. też się tak ubierano, sąto takie najnormalniejsze ubrania lat 80. Tak jak ty pokazałeś ubierali się fani metalu, a nie tylko oni wtedy istnieli.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Ale ty jesteś po:cenzura:eek:ny, boże... czepiasz się o byle :cenzura: i myślisz, że jesteś fajny, ale żenada... skończ już ok? Od:cenzura: się ode mnie, a ja od ciebie bo mi się rzygać chcę jak widzę, gdy coś do mnie piszesz. Chyba cię matka nie nauczyła, że są inni ludzie niż ty. :/ (a tak swoją drogą, buty kolesia po środku - owned.)

Wiem, że zdjęcie to lata 70', akurat Lynyrd Skynyrd, ale w 80. też się tak ubierano, sąto takie najnormalniejsze ubrania lat 80. Tak jak ty pokazałeś ubierali się fani metalu, a nie tylko oni wtedy istnieli.

Teraz to żeś mnie obraził... Nie mieszaj w to mojej matki, smarku.

Przecież normalne jest, że jeśli koleś pisze o imprezie w stylu lat 80-tych, na którą się idzie w stylu lat 80-tych, to pokazuje mu się style z lat 80-tych, a nie np. 60-tych, 70-tych, czy 90-tych. Żeby kolesia nie wprowadzać w błąd.

PS: Coś czuję, że raczej nie zapuścisz tutaj korzeni, za obrażanie ludzi.
 
Do góry