Najskuteczniejsza Reklama

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
witam ,
prowadzę małą działalność gospodarczą i zastanawiam się jaka forma reklamy jest najlepsza .
Jeśli ktoś jest wie to proszę o rade
Pozdrawiam
 

krzysiuct

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
częstochowa
to wszystko zależy jaka forma działalności
niektóre formy działalności np usługi działają na zasadzie polecenia pocztą pantoflową za dobrze wykonaną robotę
 

krzysiuct

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
częstochowa
mam znajomą i z tego co wiem to przy okazji pośrednictwa finansowego ma jeszcze punkt wpłat i ubezpieczenia komunikacyjne i jakoś jej jedno drugie napędza
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
trudno jest wypromowac "mala dzialalnosc finansowa" - wiem, bo sam dzialalem w tej branzy. w takim wypadku najlepiej sprawdzaja sie polecenia znajomych i rodziny.
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
Niestety na Tv mnie jeszcze nie stać . Ale może kiedyś ... :p
Jeśli ktoś prowadzi działalność w większej miejscowości to osobiście polecam banery.
A jeśli chodzi o pocztę pantoflowa to niestety nie mam na nią wpływu. i jest jeszcze troszkę za wcześnie na taka reklamę ale dziękuje za pomysły
 

masakratorka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
tyle,że w necie jest baardzo duża konkurencja wystarczy wrzucić jakiekolwiek hasł związane z finansami w google

Wypromować się: fiu, fiu -ciężka sprawa, generalnie bez dobrego pomysłu a właściwie paru oraz kogoś kto pomaga w tym /znajomy bądź przyjaciel/ jest ciężko. Za duża konkurencja jest obecnie na rynku, trzeba czasem zdać się na jakieś zmasowane akcie, bilboardy, ulotki- etc. grunt to nie poddawać się nawet jak coś nie przynosi nam sukcesu

skup sie raczej na internecie - taniej, wygodniej i szybciej:)


Zależy jak leży, że tak powiem;) Czasami łatwiej jest zwrócić uwagę rozdając np w grupie bądź na uczelni 100 ulotek niż zwrócić uwagę ludzi w internecie <_<
 

ona4891

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wypromować się: fiu, fiu -ciężka sprawa, generalnie bez dobrego pomysłu a właściwie paru oraz kogoś kto pomaga w tym /znajomy bądź przyjaciel/ jest ciężko. Za duża konkurencja jest obecnie na rynku, trzeba czasem zdać się na jakieś zmasowane akcie, bilboardy, ulotki- etc. grunt to nie poddawać się nawet jak coś nie przynosi nam sukcesu




Zależy jak leży, że tak powiem;) Czasami łatwiej jest zwrócić uwagę rozdając np w grupie bądź na uczelni 100 ulotek niż zwrócić uwagę ludzi w internecie <_<

zalezy jaka to działalnosc.. polecam poczytac i zainwestowac w google adwords - szybka i tania reklama, bardzo dobrze sprofilowana
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Czy Twoja firma działa na rynku ogólnopolskim? Jeśli nie - reklama w TV - będzie złym pomysłem, bo 90% ludzi, którzy ją zobaczy będzie miało bliżej, do któregoś z Twoich konkurentów w innym miejscu Polski. Poza tym koszt wyprodukowania takiej reklamy w TV jest ogromny.

Lepiej pomyśleć o prasie lokalnej - tańsza i grupa docelowa jest lepiej dopasowana. Musisz zrobić analizę rynku - kim są Twoi potencjalni klienci, jakie zarobki osiągają, w jakich miejscach chętnie przebywają. Przykładowo, nie sztuką jest rozdać emerytom 100 tyś ulotek promujących kredyty hipoteczne, bo oni z tego najprawdopodobniej nie skorzystają. Takie kredyty zawiera się na wiele lat, a więc ich dobrym właściwym odbiorcą będą młodzi ludzie z niezłymi zarobkami.

Poza tym jeśli mogę, to polecam podcast "Mała Wielka Firma": jest tam trochę o budowaniu marki firmy, reklamie, itp.
 

BulgariBulgari

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
65
Punkty reakcji
1
jednym z najlepszych sposobów pozyskiwania nowych klientów jest rekomendacja

wykorzystaj zadowolenie swoich obecnych klientów i poproś ich o polecenie Twoich usług swoim znajomym
w zamian możesz zaoferować np. jakieś upusty, dodatkowe usługi albo zejście z marży, czy cokolwiek, co by ich zachęciło do polecenia Ciebie innym

niech każdy z nich poleci chociaż jedną osobę to baza Twoich klientów zwiększy sie dwa razy, dwóch - trzy razy itd.
 

Moka

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Poczta pantoflowa i profesjonalne strony internetowetakie jak : www.profeo.pl ;)
 

rafalus19

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Form reklamy jest tyle ile chcesz żeby było. Nie można się ograniczać do tv, radia czy internetu. Po co robić to co robią wszyscy? :) Użyj wyobraźni a pomysły same ci wlecą do głowy. Innym sposobem może być np. zorganizowanie albo sponsorowanie jakiegoś festynu, reklama w gazecie, reklama w czasopiśmie które zajmuje się tym co ty.
 
Do góry