Co Myślicie O łączniu?

Status
Zamknięty.

Gorgusia

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o łaćzeniu tabletek z prezerwatywami?Wydaje się wam,że jest konieczne czy lepeij zaufać tabletkom i już nie wydawać więcej kasy na prezerwatywy?
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Tabletki to raczej daja duza skutecznosc bo az 99 % wiec mysle ze chyba nie ma potrzeby...
co prawda sama nie uzywam tabletek, ale mysle ze on w zupełnosci wystarcza... :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
nio tak... ale ja do tej pory kocham sie tylko z sama prezerwatywa ktora daje o wiele mniej pewnosi i jeszcze na szczescie nic sie nie wydarzyło.... :) wbrew pozoram nie jest tak łatwo zajsc w ciaze...
Wiec raczej nie ma potrezby oddatkowych zabezpieczen...
 

Gorgusia

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Tak się zastanawiam.Bo wiecie co?Ja biorę pigułki a mój chłopak zabezpiecza sie jeszcze prezerwatywą,a raz się nią nie zabezpieczył i zaczęłam schizować,że jestem w ciązy...Chyba straszny boujuch ze mnie,no nie?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie przejmuj sie ja tez tak czasem robilam tzn kochalismy sie tylko na tabletkach, ale czasem na koniec bralo sie gumke przewaznie jak zmienialam tabletki i jeszcze nie bylam pewna czy dzialaja, lepiej dmuchac na zimne
no cos Ty nie musisz az tak panikowac 99 procent ze wszystko jest oki dlatego czasem jeszcze uzywalismy gumki jak nam sieprzypomnialo w odpowiednim momencie, teraz nie bedzie tak kolorowo
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jak dla mnie to zakladanie prezerwatywy jest zbyt malo romantycznym elementem seksu :p Tabletki wystarcza :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jelonek to nie jest romantyczne :] ale teraz to juz amen bedzie

teraz mi gumki pozostana :(
 

Gorgusia

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja mam 18. Nie chodzi mi o sam wiek.Gdzies napisała,że była wtedy z chłopakiem niespełna rok.Ja zaczęłam,gdy byłam z moim chłopakiem 2.5 roku.Po 11 msc bycia z nim nie zdecydowałabym się na taki krok...myślę,że to za mało,by byc pewnym tej osoby.A poza tym jak miałam 16 lat to jeszcze nawet o tym nie myslałam.16-latka to małolatka...
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Jak dla mnie to zakladanie prezerwatywy jest zbyt malo romantycznym elementem seksu
autorce postu chodzi o dobre zabezpieczenie a nie romantycznosc, a swoja droga tez prawda, zakaladnie i sciaganie romantyczne nie jest, nie ma to jak poczuc wyskok ;) :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jelonek a moim zdaniem za wcześnie zaczęłaś...

Tak, Twoje zdanie juz znam, nie musisz sie powtarzac. Ja sie tylko wypowiedzialam w temacie, Ciebie o nic nie pytalam, wybacz :p

autorce postu chodzi o dobre zabezpieczenie a nie romantycznosc, a swoja droga tez prawda, zakaladnie i sciaganie romantyczne nie jest, nie ma to jak poczuc wyskok ;) :D

Nie wiem, o co chodzi autorce, bo sie mnie czepia :p A temat byl "CO MYSLICIE o laczeniu?", wiec wypowiedzialam sie na temat :)
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Co do zakladania prezerwatywy to mozna to urozmaicic a nie zwykle zakladanie bo musisz... Troszq fantazji :p


Sadze ze jednak lepiej laczyc bo znam osoby ktore tylko szamaly tablety i maja dzidziusie :] hyyy 1% magiczna sile ma:p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Co do zakladania prezerwatywy to mozna to urozmaicic a nie zwykle zakladanie bo musisz... Troszq fantazji :p

Tak, wiem, mozna nakladac ustami :p Tylko ze ja bym sie bala, ze to sie uszkodzi...Ja tam wole unikac zakladania prezerwatyw, moj chlopak ma wprawe i krotsze paznokcie :p

Sadze ze jednak lepiej laczyc bo znam osoby ktore tylko szamaly tablety i maja dzidziusie :] hyyy 1% magiczna sile ma:p

Ile takich osob znasz?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
tej juz slyszalam o tym, ze ktos bral tabletkii zaszedl w ciaze, kolezanka mi opowiadala, a pozniej znajomy o kolejnej osobie, moze jest tych osob malo, ale sie zdarzaja
 
Status
Zamknięty.
Do góry