Zerwała ze mną dziewczyna

Kamilus

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Tarnów
Witam wszystkich mam mały problem kilka dni temu dziewczyna mi oznajmiła że juz tego do mnie nie czuje i potrzebuje sobie odpocząć i powiedziała że przez ten czas nie chce się spotykać i potrzebuje troche czasu i może cos przez ten czas poczuje ale nie wiadomo. Chce zaznaczyć że byliśmy razem 4 lata. Wiadomo jest mi ciężko myślę o niej na okrągło co mam robic?? Pomóżcie dzięki
 

Kr1s

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Betonowo :D
Niedawno byłem leszczem tak jak 90% wszystkich facetów na tej śmierdzącej planecie ! Ciągle zachowywałem się jak WSN
(Wiecznie sfrustrowany Nieudacznik). Wziąłem dupe w troki, zmieniłem swoje życie wstąpiłem do społeczności PU (Pick UP)
Teraz bawię się wszystkim na około.. jestem postrzegany całkiem inaczej przez ludzi.. kobiety są przyciągane do mnie... Olej tą dziewczynę.. mimo to że będzie to trudne.. nie zgadzaj się nigdy na zostanie przyjaciółmi !!!! Jak powie Ci że nie chce tracić z Tobą kontaktu bo che się przyjaźnić to powiedz jej że koleżanek masz tyle że nie masz czasu z nimi się spotykać. Olej to jest wiele innych kobiet.. umawiaj się co chwila z innymi, zobaczysz jak twoje życie zacznie się zmieniać... Nie postępuj jak WSN!! powiem Ci najważniejsze zdanie w moim życiu: JESTEŚ NAGRODĄ DLA KOBIETY !! ZAWSZE CZUJ SIĘ JAK NAGRODA!! kobiety nie lubią łatwych przydupasów będących na każde ich skinienie.. tacy to stawiają im drinki w barach..

Zobaczysz ze ta laska przejrzy na oczy co straciła... nie szukaj winy w niej.. winy szukaj u siebie.. przestałeś być dla niej atrakcyjnym facetem.. jakiego poznała na początku.. musisz być nieprzewidywalny.. nie daj sobą manipulować!! bądź dla niej WYZWANIEM !!

10 najczęściej popełnianych błędów przez facetów:


1) Syndrom „zbyt miły facet"
Czy zauważyłeś, że te naprawdę ładne, interesujące kobiety nie zwracają uwagi na „miłych kolesiów"? Oczywiście, że zauważyłeś. Jestem pewien, że masz atrakcyjne znajome, które zazwyczaj umawiają się z różnymi palantami, a z jakichś powodów nigdy nie zainteresowały się Tobą. Zastanawiałeś się, o co w tym wszystkim chodzi? To bardzo proste. Kobiety wybierając mężczyznę nie zwracają uwagi, jak bardzo jest on przyjazny". Wybierają konkretnych i stanowczych mężczyzn, ponieważ do takich czują silny pociąg. Bycie miłym kolesiem nie spowoduje, że kobieta poczuje pożądanie i wybierze Ciebie. Zdaję sobie sprawę, że ciężko się z tym pogodzić, ale czas z tym skończyć. Dopóki nie przyjmiesz owego faktu do wiadomości, to nigdy nie będzie Ci wychodziło z kobietami tak, jakbyś tego chciał.

2) Przekonywanie, żeby Cię polubiła
Co robi większość facetów, kiedy poznaje kobietę, która im się bardzo podoba, a ona zwyczajnie nie jest nimi zainteresowana? Próbują przekonać ją racjonalnymi argumentami, żeby poczuła inaczej. Prawda jednak jest taka, że w ten sposób nigdy nie zmienisz tego, co kobieta czuje. Nigdy, przenigdy nie przekonasz jej argumentacją opartą na rozumowaniu i logice. Pomyśl, jeśli kobieta nie czuje do Ciebie „tego czegoś", to jakim cudem jej uczucie ma się zmienić po tym, jak będziesz jej serwował racjonalne wywody na temat, dlaczego ma wybrać właśnie Ciebie? I chociaż to wydaje się dość oczywiste, większość mężczyzn tak właśnie robi. Kiedy kobieta nie jest nimi zainteresowana, błagają, tłumaczą, uganiają się i robią wszystko, co w ich mocy, aby ona tylko zmieniła zdanie. Kiepski pomysł. Jeden z tych, które nigdy nie działają...

3) Oczekiwanie na jej akceptację Większość mężczyzn zachowuje się w stosunku do kobiet tak, jakby chcieli uzyskać ich aprobatę. Próbują pokazać, że zrobią wszystko, aby tylko zostać zaakceptowanymi. To kolejny okropny pomysł. Kobiety nigdy nie interesują się mężczyznami, którzy im „słodzą". Tylko nie zrozum tego opacznie. Nie chodzi 0 to, że masz je traktować źle, żeby Cię polubiły. Jednak, jeśli myślisz, że dobre traktowanie równa się „zawsze mieć jej zgodę 1 akceptację", to porozmawiaj z jakąkolwiek atrakcyjną kobietą i zapytaj, czy nie denerwującej podlizujący się „przeciętniacy"!

4) Próba kupienia jej uczuć Ile razy zabrałeś kobietę na miłą kolację, kupiłeś jej jakiś prezent i kwiaty, a potem ona wybrała kogoś innego? Kogoś, kto nawet w połowie nie traktował jej tak dobrze, jak Ty. Pewnie zdarzyło Ci się to wiele razy. I wiesz co? To naturalne. Kiedy zachowujesz się w taki sposób, Twój przekaz jest następujący: „Nie sądzę, żebyś mnie polubiła za to, kim jestem, więc będę próbował kupić twoje zainteresowanie i uczucie". Twoje dobre chęci zwykle są odbierane jako rekompensowanie swoich słabości lub jako nędzna próba manipulacji. Tak, tak, kobiety odbierają takie zachowania jako manipulację.

5) Zbyt wczesne dzielenie się tym, co czujesz
Kolejnym fundamentalnym błędem, który popełnia większość mężczyzn, to zbyt wczesne wyznanie swoich uczuć. Piękne, inteligentne i zarazem interesujące kobiety to rzadkość. Mężczyźni poświęcają im wiele uwagi. Większość jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że atrakcyjne kobiety wciąż dostają propozycje - co najmniej kilka na dzień. To oznacza dziesiątki propozycji na tydzień, a w ciągu miesiąca to już będą setki. Takie kobiety zwykle spotykały się z mnóstwem facetów. Mają doświadczenie. Wiedzą, czego mogą się spodziewać. Jeśli więc mężczyzna po jednej czy dwóch randkach mówi: „Wiesz... naprawdę bardzo, ale to bardzo cię lubię", one automatycznie odwracają się na pięcie i zmykają. Takie zachowanie to sygnał dla kobiety, że jesteś taki sam, jak inni faceci, którzy zakochują się zbyt szybko i nie panują nad sobą. Nie rób tego. Wyluzuj. Nie tędy droga. Są skuteczniejsze metody...

6) Brak zrozumienia istoty odczuwania „pożądania"
Kobiety całkowicie różnią się od mężczyzn w odczuwaniu pożądania i zainteresowania. Musisz to przyjąć do wiadomości. Kiedy facet widzi piękną, młodą kobietę, błyskawicznie odczuwa pociąg seksualny. Jednak czy ona reaguje tak samo? Czy wystarczy jej rzut okiem? Czy może chodzi jeszcze o coś innego? Po latach doświadczeń, mogę powiedzieć, że kobiecy „mechanizm pożądania" wyzwalany jest przez inne cechy, niż wygląd, czy uroda. Zwróć uwagę, jak wielu mało atrakcyjnych mężczyzn można zobaczyć na co dzień z pięknymi kobietami. Pomyśl o tym. Kobietę bardziej pociąga osobowość mężczyzny oraz to, jak czuje się przy nim, a nie to, jak owy mężczyzna wygląda. Jeśli znasz mowę ciała i potrafisz się nią posługiwać, jesteś w stanie sprawić, że ona poczuje do Ciebie tak silny pociąg, jaki Ty czujesz na jej widok. Jednakże nic nie dzieje się przez przypadek. Musisz nauczyć się, jak to robić

7) Stereotyp bycia przystojnym i bogatym
Jednym z najbardziej popularnych błędów jest poddanie się jeszcze przed startem. Facetom czasem wydaje się, że atrakcyjne kobiety interesują się tylko mężczyznami przystojnymi i zamożnymi lub mającymi określony wzrost, czy wiek. Zgoda, zdarzają się takie. Jednak większość kobiet o wiele bardziej interesuje osobowość niż portfel i uroda. Pewne cechy charakteru przyciągaj ą jak magnes. Trzeba tylko wiedzieć które i jak je wykorzystywać. Nie musisz zadowalać się byle jaką kobietą tylko dlatego, że nie jesteś bogaty, wysoki, czy też przystojny. Powtórzę raz jeszcze: jeśli znasz mowę ciała i potrafisz nią operować, możesz sprawić, że kobieta zainteresuje się Tobą zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

8) Dawanie jej pełnej władzy
Taktyką stosowaną przez wielu mężczyzn jest oddawanie władzy kobiecie. Mówiąc inaczej, faceci próbują przypodobać się robiąc wszystko, czego ona zapragnie. Ona decyduje, on wykonuje. Ona żąda, on daje. Kolejny kiepski pomysł. Facet nie jest interesujący, jeśli łatwo przejąć nad nim kontrolę. Kobiety nie interesują się marionetkami!

9) Ocenianie jej oczekiwań na podstawie własnych pragnień
Mężczyźni chcąc dogodzić kobiecie, wybierają taki wariant, który dla nich wydaje się słuszny. Mówią im więc i proponują to, co sami chcieliby usłyszeć. Zupełnie nie biorą pod uwagę, faktu, że zarówno sposób myślenia, jak i oczekiwania ze strony kobiet są często zupełnie inne niż im się wydaje. Dlatego właśnie ich sposób postępowania wydaje nam się pozbawiony sensu. Jeśli nauczysz się, czym kieruje się kobiecy umysł i zrozumiesz te istotne różnice, to wtedy wszystko wyda Ci się bardziej oczywiste.

10) Nieumiejętność postępowania z nią w różnych sytuacjach
Normalną rzeczą jest, że kto nie ma dużego doświadczenia w umawianiu się z kobietami, będzie miał problem z tym jak się zachować w różnych sytuacjach. Teraz Cię zaskoczę. Kobieta zawsze wie, co właśnie chcesz zrobić. Jej zdolność czytania mowy ciała jest kilka razy lepsza od Twojej. Przykładowo, jeżeli jesteście na randce i chcesz ją pocałować - ona to widzi. I jeśli nie za bardzo wiesz, co robić, tzn. jak zabrać się do całowania, tylko siedzisz i patrzysz na nią denerwując się coraz bardziej - ona Ci nie pomoże. Odnosi się to do wszystkiego, co jest związane z uwodzeniem i randkami - podchodzenia do niej, zdobywania numeru, zapraszania na randkę, całowania, seksu -wszystkiego. Jeśli więc nie radzisz sobie w takich sytuacjach, to prawdopodobnie zawalisz sprawę i wszystko stracisz. Dobrze o tym wiesz. Dlatego tak ważna jest umiejętność przechodzenia z jednego etapu uwodzenia do następnego, poczynając od spotkania, aż do zakończenia w sypialni.
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
Witam wszystkich mam mały problem kilka dni temu dziewczyna mi oznajmiła że juz tego do mnie nie czuje i potrzebuje sobie odpocząć i powiedziała że przez ten czas nie chce się spotykać i potrzebuje troche czasu i może cos przez ten czas poczuje ale nie wiadomo. Chce zaznaczyć że byliśmy razem 4 lata. Wiadomo jest mi ciężko myślę o niej na okrągło co mam robic?? Pomóżcie dzięki

może poczuje? a może nie? niepotrzebnie zrobiła ci nadzieję, chciała ci w delikatny sposób powiedzieć, że nie chce z tobą być. no cóż, jakiś czas pewnie będzie ci ciężko, ale nie liczyłbym na jej powrót na twoim miejscu. jak zejdzie z ciebie ten cały smutek rozejrzyj się w inną stronę - jest wiele naprawdę sympatycznych i samotnych dziewczyn.

@UP: ten artykuł (10 błędów...) jest żywcem skopiowany z jakiejś strony o podrywaniu
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
1. Żadna tragedia
2. Może się zdecyduje wrócić
3. Człowieku!! Nie płacz jak małe dziecko i weź sie w garść. Ja rozumiem moze być trudno, ale czy ktoś powiedział że bedzie łatwo???
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Rebeliant, to co napisał Kr1s (swoją drogą co za nick) to jest to samo g.ó.w.n.o co na każdym uwo-forum. Trochę tam prawdy jest, ale też dużo ściemy. W zasadzie to mógłbym wyprostować te niby 10 błędów (błędnie napisanych), ale mi się nie chce... może Ty rebeliant dałbyś radę?

J.B
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
Rebeliant, to co napisał Kr1s (swoją drogą co za nick) to jest to samo g.ó.w.n.o co na każdym uwo-forum. Trochę tam prawdy jest, ale też dużo ściemy. W zasadzie to mógłbym wyprostować te niby 10 błędów (błędnie napisanych), ale mi się nie chce... może Ty rebeliant dałbyś radę?

J.B

eee, nie sądzę, nie mam takiego doświadczenia, żeby przedstawiać komukolwiek jakieś "zasady". nie mówiąc już o tym, że nie jestem "rasowym podrywaczem" i nie mam dużego doświadczenia. zresztą taki "dekalog" podrywacza to jest sprawa indywidualna - każdy ma swój, każdy ma swoje zasady. no może wyjątkiem są tacy właśnie "puła", którzy ślepo wierzą, że tylko sztywne respektowanie tych zasad gwarantuje sukces.

najbardziej śmieszą mnie slogany w stylu:

powiem Ci najważniejsze zdanie w moim życiu: JESTEŚ NAGRODĄ DLA KOBIETY !! ZAWSZE CZUJ SIĘ JAK NAGRODA!!

dla mnie to są takie żałosne próby podbudowania własnego ego. to raczej nie podziała u kogoś kto nie jest z natury narcystyczny. a jeśli ktoś się zmienia tylko dlatego, żeby być "fajnym" to jest marny bo nie ma własnego stylu - niby PUA głoszą "nie zmieniaj się dla kobiety", ale sami tak naprawdę zabijają własną osobowość kosztem sukcesu. ok, nie neguję, że może i jest to skuteczne - tylko ile w tym prawdziwego ja, a ile wyuczonych patterów. trzeba być najlepszym sobą, starać się, ale nie zmieniać dla jakiś zasad, które ktoś tam sobie wymyślił.

już wczesniej miałem to napisać, ale nie wiedziałem jak to ująć.

@Kamilus: i jak tam, coś się ruszyło?
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich mam mały problem kilka dni temu dziewczyna mi oznajmiła że juz tego do mnie nie czuje i potrzebuje sobie odpocząć i powiedziała że przez ten czas nie chce się spotykać i potrzebuje troche czasu i może cos przez ten czas poczuje ale nie wiadomo. Chce zaznaczyć że byliśmy razem 4 lata. Wiadomo jest mi ciężko myślę o niej na okrągło co mam robic?? Pomóżcie dzięki


Kiedyś spotykałem się z panną która jak się okazało miała chłopaka o którym mi nie powiedziała gdy prawda wyszła na jaw dałem jej 50 dych powiedziałem że tyle jest warta i kazałem w*pierdalać .
Tobie też tak radze bo wszystkie baby to szmaty pokażesz raz że Ci zależy i po tobie musisz od początku ją trzymać krutko.
 

Kr1s

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Betonowo :D
Wszyscy jesteście tutaj śmieszni... chcesz być frajerem całe życie i patrzeć ja kodbijająci laske ? to bądź... jak dostaniesz tak po :cenzura:e że nie bedziesz wiedziedział co robić to zaczniesz dopiero to zmieniać...
szkoda mojego czasu
aDios
 

karusia2008

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
ale ze czego ona nie czuje bo zdaje sie ze zapomniales o najwazniejszym..byc moze sie domyslam ale chcialabym iec to jasno i wyraznie zaznczone.
 
K

kinga_sc

Guest
co masz zrobić?
zapomnieć

łatwo się mówi, trudniej realizuje, ale tak będzie lepiej dla Ciebie, zaufaj. Nie jedna kobieta stapa po tym świecie! Jesteś młody baw się ,a nie rozpaczaj i nie becz jak baba
 

kołek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Najlepszym lekiem jest tu czas, niestety długo trochę to trwa ;) Ja miałem dziewczynę, też długo, bo aż 2 lata 2 miechy i 13 dni :) Wiesz, ja miałem gorzej, bo ona mnie dla kogo innego rzuciła :( Ale mowa tu o Tobie :) Przejdzie w końcu, nie martw się. Z mojego doświadczenia, trudno jak cholera jest zapomnieć, trudno na nią nie patrzeć. Po pewnym (dłuugim) czasie przestaniesz tak "intensywnie" myśleć o niej. Hmm... Ja mam tak, że gdy ja szukam drugiej połówki, to za Chiny nie mogę jej znaleźć! Nie szukaj jej, ona znajdzie Ciebie ;) Może ta następna dziewczyna będzie lepsza? Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Pozdrawiam :)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Wszyscy jesteście tutaj śmieszni... chcesz być frajerem całe życie i patrzeć ja kodbijająci laske ? to bądź... jak dostaniesz tak po :cenzura:e że nie bedziesz wiedziedział co robić to zaczniesz dopiero to zmieniać...
szkoda mojego czasu
aDios

Wiesz jesteś kolejnym uwo-napinaczem co się zajarał tematyką PUA, ja też przez to przechodizłem i wydaje mi się, że wiem więcej i lepiej.

Poza tym nie było cię stać na nic innego jak na kopiuj-wklej. To typowe dla uwo-teoretyków, za dużo e-book'ów, a za mało praktyki i dystansu do tematu.

J.B
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Niedawno byłem leszczem tak jak 90% wszystkich facetów na tej śmierdzącej planecie ! Ciągle zachowywałem się jak WSN
(Wiecznie sfrustrowany Nieudacznik). Wziąłem dupe w troki, zmieniłem swoje życie wstąpiłem do społeczności PU (Pick UP)
Teraz bawię się wszystkim na około.. jestem postrzegany całkiem inaczej przez ludzi.. kobiety są przyciągane do mnie... Olej tą dziewczynę.. mimo to że będzie to trudne.. nie zgadzaj się nigdy na zostanie przyjaciółmi !!!! Jak powie Ci że nie chce tracić z Tobą kontaktu bo che się przyjaźnić to powiedz jej że koleżanek masz tyle że nie masz czasu z nimi się spotykać. Olej to jest wiele innych kobiet.. umawiaj się co chwila z innymi, zobaczysz jak twoje życie zacznie się zmieniać... Nie postępuj jak WSN!! powiem Ci najważniejsze zdanie w moim życiu: JESTEŚ NAGRODĄ DLA KOBIETY !! ZAWSZE CZUJ SIĘ JAK NAGRODA!! kobiety nie lubią łatwych przydupasów będących na każde ich skinienie.. tacy to stawiają im drinki w barach..

Zobaczysz ze ta laska przejrzy na oczy co straciła... nie szukaj winy w niej.. winy szukaj u siebie..
przestałeś być dla niej atrakcyjnym facetem.. jakiego poznała na początku.. musisz być nieprzewidywalny.. nie daj sobą manipulować!! bądź dla niej WYZWANIEM !!

po
1- gdzie sie taka spolecznosc znajduje ja takiej nie spotkalem a chetnie sie zapoznam <_<
2- istny magnez z ciebie
3- te twoje najwazniejsze zdanie mnie rozwalilo co to ma byc?, ty nagroda? a za co, najpierw musisz sie zasluzyc i nie bede tutaj sie rozpisywal bo nie o tym temat
4- zobaczy czy nie zobaczy to nie powinno miec znaczenia wedlug twego myslenia prawda???

a teraz po
1- to ze sie naczytales jakis tam podrywow to nie znaczy ze wielce sie znasz,
2- kazdy czlowiek szuka czegos w zyciu ty szukasz zabawy i rozrywki a on moze szuka panny na cale zycie i trzeba juz od poczatku pokazac jaki sie chce miec ten zwiazek
3- szczerze to tylko przegladalem pare e bookow o podrywie ktos mi nawet podrzucil na poczte, i stwierdzam ze jest to napisace prostacko a wiec to ktos pisal niewyuczony i prostak
4- zycie polega na ciaglym dokonywaniu wyborow, wyciagania wnioskow, obserwacji ludzi, zachowania itp, jesli sie te czynniki zgraja nie potrzeba zadnej ksiazki tylko wlasny rozum i doswiadczenie
5- fakt faktem ze 4 lata to masa czasu, musisz sie z tym pogodzic, odpusc na jakis czas nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem stalo sie to sie stalo, zyl dalej i jak najbardziej aktywnie
6- po prostu badz soba baw sie, poznawal nowych ludzi to by bylo na tyle
 

tomashw

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Wszyscy jesteście tutaj śmieszni... chcesz być frajerem całe życie i patrzeć ja kodbijająci laske ? to bądź... jak dostaniesz tak po :cenzura:e że nie bedziesz wiedziedział co robić to zaczniesz dopiero to zmieniać...
szkoda mojego czasu
aDios
O ku.r.w.a co to za typ z choinki sie urwal. Pewnie byl ozdoba na wierzcholku tego ladnego drzewka ? I na dodatek obraza zgromadzona publicznosc hehehehehe.
 

Kr1s

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Betonowo :D
Ja nie jestem tutaj po to żeby się kłócić. :) Wkleiłem to bo uważam to za podstawę dalszych działań...
Jedziecie mnie wszyscy że jestem jakimś pseudo podrywaczem że siedzę w norze i czytam książki.
Ok myślcie tak.. nie dbam o wasze zdanie... hehe. Po prostu ja widzę to po sobie że dużo uległo zmianie. Posiadanie wiedzy to podstawa - praktyka to drugie...

Ktoś tam powiedział że to są suche regułki które klepiesz i myślisz że wyrwiesz dziewczynę... Jak dla ciebie tylko podejście i wypowiedzenie jakiejś g ó w nianej reguły to jest podryw to w głowie masz siano... A gdzie umiejętność rozmawiania z kobietami? Umiesz sprawić żeby kobieta była tobą zahipnotyzowana? to nie jest suche gadanie... To co mówisz to na pierwsze wrażenie nie ma znaczenia... To jak to zrobisz, jak użyjesz mowy CIAŁA to jest sukces...
Sprawisz że poczuje różne emocje to będziesz w jej oczach super gościem ponieważ nikt wcześniej jej tak nie traktował, nie dał jej tego odczuć..

Jak nie jesteś na każde jej skinienie, nie dajesz sobą manipulować to jesteś dla niej interesujący, nieprzewidywalny.. inny niż inni faceci...

pamiętaj władza jest tam gdzie nie ma zaangażowania.

To i wiele innych zachowań stawia Ciebie w jej oczach jako nagrodę.. Kobieta chce cię zdobywać !!

Niech mi ktoś powie że to co napisałem to :cenzura: prawda!

Jeśli tak myślicie to nie mam o czym z wami gadać


Śmieszy mnie to że piszą tu załamani goście proszący o radę co robić jak dziewczyna go rzuciła... Dzięki temu że mam sporą wiedzę na ten temat... ja sprawił bym że dziewczyna sama chciała by do mnie wrócić...

Więcej już nie pisze bo to nie forum PUA..
Pozdrawiam :*
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Zabawny jesteś amigo.

A z kobietami każdy potrafi rozmawiać tak samo jak z innymi ludźmi. Tu nie ma żadnej magii, widać, że się naczytałeś e-booków - niech zgadnę, "Seksualny klucz do kobiecych emocji"? No i pewnie jakieś inne NLP, tak Ty na pewno masz siano w głowie bo faktycznie gadasz głupoty. Tak się skałda, że aby wyrwać dziewczynę nie trzeba specjalnie gadać, bo też i nie ma o czym, ale skąd Ty to możesz wiedzieć :) Zresztą jest pewna reguła, im ładniejsza laska tym mniej gadki i vice versa. Oczywiście podstawa to dobry look. No a jak go nie masz to zostają Ci te średnie laski i tu z nimi zwykle trzeba sporo gadać, ale nie przesadzajmy. To nie są rzeczy trudne, zwyczajna gadka. A z tą mową ciała to też przegięcie, bo można złamać wszelkie "reguły" i nadal poderwać. Wiem to po sobie. No i masz razje, to nie forum PUA, wracaj z powrotem na uwo.pl do dzieciaków i innych mitomanów czy masturbantów.

W podrywie najważniejsza jest pewność siebie i look, reszta "sama się robi". Nic więcej nie trzeba, a już na pewno nie jeśli się lasce podobasz. No a żeby być nagrodą to trzeba mieć mega z.a.j.e.b.i.s.t.y look, ale o tym już nie napisałeś. Ktoś kto wygląda jak Kulfon raczej nie może bawić się w "I'm the prize" - w odniesieniu do tych ładnych kobitek of course :)

A z tymi emocjami to nie jest tak jak piszesz - nie da się wszystkiego kontrolować i analizować. Wystatczy nie dawać sobie wchodzić na głowę. Tyle i aż tyle wystarczy.

Bije od Ciebie teoria wyczytana na uwo-forach. Nie kozacz. Bo to Ci nic tu nie da. A te przechwałki utwierdzają mnie w przekonaniu, że jesteś kolejnym "wanna be PUA". Żal.

J.B
 

Kr1s

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Betonowo :D
Żal mi Ciebie bo piszesz wiele rzeczy o mnie a to w ogóle mija się z prawdą... Nie Czytałem ebooka "Seksualny klucz... ... (..)"
Z opinii innych wynika że nie warto tego czytać.
Książki jakie przeczytałem to:
Gra Neila Straussa
ebook Swinggcat`a (o ramach i byciu nagrodą)
TNW - under`a

Śmieszny jesteś heh ciągle próbujesz mi wmówić że jestem małoletnim mastrubantem i siedzę na tym forum uwo.pl
heh żal mi Ciebie bo bo rzucasz słowami na lewo i prawo a nie mają one w ogóle potwierdzenia.
Siedzę na ukrytym forum do którego dostęp mają nieliczni :)

poczytaj sobie o DawidzieX (a propos tego "look")

Pier dzielisz mi że trzeba mieć nie wiadomo jaki good look by mieć szanse u jakiejś fajnej laski...
Skoro tak tak to wytłumacz mi czemu dresiarze łyse banie i inne koksy maja zazwyczaj z.a.j.e.b.i.s.t.e laski ?
I ty mówisz że czytałeś książki... żal ... sam się teraz wkopałeś bo podstaw nie masz... hehe
ostry zawodnik z Ciebie :)
możesz czuć się jak ZRAMOWANY :)
CIAO :*
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Kr1s
Przestań zaczynać zdania od eh, wcinać w środek to super modne wśród młodzieży przedszkolnej słówko 'żal' i używać kropki zamiast przecinka bo czytanie tego boli.

Dlaczego dresiarze mają za:cenzura:iste laski? Cóż kwestia gustu... dla mnie to lampudry - a dla nich ich chłopaczki to najprzystojniejsi panowie na świecie, kwestia gustu. Ładna dziewczyna już w młodym wieku zdobywa zainteresowanie otoczenia i wtedy jak w naturze kończy się tak, że nasilniejsi zostają u jej boku (tutaj często niestety degeneraci), panienka zaczyna się z nimi spotykać, obraca się w takim towarzystwie i w nim dorasta. Najczęściej jest tak, że już zostaje w takim towarzystwie, smutne ale prawdziwe.

Jaka z Ciebie empatyczna osoba... ciągle Ci kogoś żal ;)
 
Do góry