Coś o wampirach.

Reoden

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci?
Znacie jakieś ciekawe i godne uwagi anime, najlepiej o wampirach??
Oglądałem już Vampire Knight oraz Rosario + Vampire. I czekam na kolejne odcinki.
I na jakich stronkach mogę je obejrzeć?
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
częstochowa
Jedyne anime o wampirkach jakie kojarze to Karin.... Ale jest troszke dziwne wiec nie wiem czy ci sie spodoba... a najlepsza strnka z animcami to veoh . com tam mozesz obajrzec sciagna cczego dusza zapragnie... tylko trzeba sie zalogowac.... Jesli bedziesz mial chwile czasu to przejrzyj Karin jest ciekawe;d
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
niby? najlepsza manga i anime o wampirach
Mi sie tam anime nie podobalo;p Jakies takie nudne bylo... ale to moje zdanie. I wolalem poczytac mange, ktora polecam:)
A z anime o wampirach polecam Shingetsutan Tsukihime:D
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Hellsing to OVA, nie oglądaj tego ścierwa co jako pierwsze leciało. Inne anime o wampirach hm.... Vampire Hunter D, Vampire Princess Myu, Blood: The Last Vampire
 

Arie

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Parczew
Hellsing to klasyka ... Hellsinga powinno sie zobaczyć ... poprostu jest to bardzo dobrze zrobione anime :D Niestety wiekszość anime o wamiprach jest dosyć sztampowa ;D
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Hellsing to OVA, nie oglądaj tego ścierwa co jako pierwsze leciało
Ale Hellsing to tez zwykla seria telewizyjna-.-

Hellsing to klasyka ... Hellsinga powinno sie zobaczyć ... poprostu jest to bardzo dobrze zrobione anime biggrin.gif Niestety wiekszość anime o wamiprach jest dosyć sztampowa ;D
Moze i klasyka ale jak dla mnie torche przynaudzaja;p I naprawde... jak ktos ma ochote na hellsinga to niech poczyta mange... moze juz nie ten klimat ale i tak za:cenzura:iste;d
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Hellsing to OVA, nie oglądaj tego ścierwa co jako pierwsze leciało. Inne anime o wampirach hm.... Vampire Hunter D, Vampire Princess Myu, Blood: The Last Vampire
znasz się na anime jak ja na balecie, jest Hellsing TV który ma 13 odcinków, a OVA 4. Hellsing to klasyka, wszysctki co wymieniłeś to anime które bardziej na yaoi się nadają a nie na porządne anime poza blood, który za bardzo mi brzmi jak blade.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
znasz się na anime jak ja na balecie, jest Hellsing TV który ma 13 odcinków, a OVA 4.
4 do tej pory :p

poza blood, który za bardzo mi brzmi jak blade.
W sumie teraz dopiero to zauważyłem, ale prawda chyba jest taka że motyw wampira zabijającego wampiry nie jest specjalnie oryginalny czy też rzadko spotykany

Edit:ma ktoś może linka do 8 chaptera hellsinga?
 

Arie

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Parczew
-Black Blood Brothers - anime
-Blood+ - manga i anime
-Blood: The Last Vampire - anime
-Hellsing - manga i anime
-Karin - manga i anime
-Kurozuka - manga i anime
-Legend of Duo -anime
-Midnight Secretary - manga
-Shingetsutan Tsukihime - manga i anime
-Phantom Quest Corporation- anime
-Rosario + Vampire - manga i anime
-Slayers Excelent - manga
-Trinity Blood - manga i anime
-Tsukoyomi moonphase - manga i anime
-Vampire Hunter- anime
-Vampire Hunter D: Bloodlust - anime
-Vampire Knight - manga i anime
-Vampire Princess Miyu - manga i anime


Eh teoretycznie wszystko ma motyw wampira .. ale jak dla mnie cos takiego jak Karin nie powinno sie zaliczac ale niech bedzie :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tak, ale hellsing mimo to jest inny, nie ma tego klimatu takiego paskudnego pogromcy, on jak zabija, to jakby kobiete całował, wszystko robi klasą, a nie byle :cenzura:nąć.
 

nietoperrr

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
kurde rzucilam haslo "hellsing" i jak sie temat rozwinal xp
musze obejrzec w takim razie x)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Morion lubisz wykorzystywac okazje do mylnej interpretacji czyjejś wypowiedzi, nawet jak wiesz zapewne o co chodzi tak naprawdę ;)

Wiem przecież ile jest Hellsinga i ile OVA, oglądałem i to i to, czytałem mangę i dla mnie akurat jasne jest, że historia opowiedziana w anime jest beznadziejna. Co do anime, które podałem były to po prostu te, które osobiście oglądałem. Spodobało mi się z nich tylko Vampire Hunter D, chyba za postać D i ogólnie świetną realizację graficzną - nie są to szczyty ale można obejrzeć.

Hellsing z klasą? Wyrafinowany to on może i jest w tym anime...
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja tyllko oglądałem Vampire Hunter D - fajna to była alternatywa dla filmów. Postać D była genialna. Grafika też niczego sobie.
 

zuzannka15

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Bloody Kiss- Katsuragi Kiyo dziedziczy dwór po swojej babci, a wraz z nim... drobny kłopot. Okazuje się, że dwór jest zamieszkany przez Wampiry - Kuroboshi'ego i jego sługę Alsha. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy Kuroboshi wybiera Kiyo na swoją oblubienicę.
Krótka manga:
http://www.manga-lib.pl/manga/info/bloody_kiss.html

Ja mam słabość do wampirów najbardziej do Kiryuu Zero z Vampire Knight bo ma wszystkie cechy które uwielbiam x33
 

Empir Neitel

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jedyne jakie widziałem o Vampirach to Vampire Knight. Muszę przyznac że to anime bardzo wciąga.
 
Do góry