Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Muse

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 I'm Anarchy.

I'm Anarchy.

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 styczeń 2010 - 00:11

Od pewnego czasu nie mogę przestać ich słuchać.Wciągnęłam się w ich muzykę.
Najbardziej podoba mi się chyba ,,Plug In Baby".W ogóle,trzeba przyznać,że Matthew ma ciekawy głos.To jeden z zespołów,których utwory nie są do siebie uderzająco podobne.A to bardzo cenię.Nienawidzę,gdy słuchając piosenki mam wątpliwości czy jej tytuł brzmi tak czy inaczej.Chyba wiadomo,o co chodzi.
Właśnie włączyłam sobie Apocalypse Please :D
  • 0

#22 thunderbolt

thunderbolt

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 marzec 2010 - 20:34

muszę się przyznać, że zespół Muse poznałam dzięki Zmierzchowi i zaciekawiłam się ich piosenkami. supermassive black hole jest naprawdę świetne ale także 'undisclosed desires' czy 'bliss' również są ciekawe :D a 'can't takes my eyes of you' to już wgl przebój jak dla mnie :ok:
  • 0

#23 crevasserkoka

crevasserkoka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 17 lipiec 2010 - 10:49

Bardzo lubię ich muzykę. Wiele osób twierdzi, że ten zespół gra podobnie do Placebo. Może i prawda, ale bez dwóch zdań oba zespoły są świetne. Kocham ich piosenkę "Supermassive black hole", jest boska!
I w ogóle ten zespół zagra w tym roku na Coke Live Music Festival, bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie. ; /
  • 0

#24 Miyazaki

Miyazaki

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 17 lipiec 2010 - 22:13

Bardzo lubię Muse, ostatnia płyta bardzo fajna. xD
  • 0

#25 Hangeyes

Hangeyes

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 17 lipiec 2010 - 23:13

Muse kiedyś słuchałem prawie nałogowo, ale przestałem niemal z dnia na dzień. Powód? Dla mnie większość ich piosenek brzmi tak samo. Nie mówię, że grają źle, po prostu na dłuższą metę ich twórczość może znudzić. In + z ich utworów na pewno trzeba wymienić "Plug In Baby", "Histeria", "Starlight", "Uno", "Muscle Museum" i "Time is Running Out". Muse jest zespołem, który z pewnością na długo zapamiętam, bo dużo mi dał pod względem rozwoju gustu muzycznego [np. delikatne przygotowanie na trzaski i szumy drone doomowe, przyzwyczajenie do lekkiej progresji], ale nie sądzę, żebym do niego wracał.
  • 0

#26 radioaktywna

radioaktywna

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1123 postów

Napisano 21 lipiec 2010 - 13:00

Lubię Muse, ale osobiście nie szaleję na ich punkcie. Jest ok, ale w normie, a jeśli chodzi o ulubiony utwór? 'Hysteria'.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 Mirewa

Mirewa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 13 wrzesień 2010 - 23:17

mam podobnie :) bywają też momenty, że popadam w lekkie szaleństwo na punkcie ich muzy. i mam nadzieję, że jeszcze będę miała szanse ich zobaczyć na żywca
  • 0

#28 grabaz5

grabaz5

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 187 postów

Napisano 13 maj 2011 - 15:57

Dobrze, ale kto wrzucił ich do Punk-a kiedy ich twórczość ciężko zaszufladkować nawet w alternatywie.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#29 Freequ

Freequ

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 404 postów

Napisano 25 maj 2011 - 20:48

Jeden z najlepszych brytyjskich zespołów? GIVE ME A BREAK. Ich wokalista jest bardzo smętny i słaby - zresztą jak reszta zespołu. Wszystkie kawałki są najwyżej przeciętne...
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0