Marvel

Marvel

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Ciężko jest dostać u nas komiksy Marvela a z tego co wiem historii jest ogrom, mnogość i jeszcze więcej. Komiksy typu Toxin, alternatywne historie bohaterów i inne, których na rynku polskim nigdy nie uświadcze - to mnie interesuje. Czy są jakieś miejsca w sieci, gdzie można je poczytać chociażby po angielsku? Dziękuję za odpowiedź.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
prawdopodobnie jedyne wyjście to wybrać konkretny tytuł i szukać go po rapidach itd. Ja tak np polowałem na Spawna i nawet się udało różne jego odmiany po angielsku znaleźć :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dodaje sonde, wybaczcie że tak się rządzę, ale nie chciałem nowego tematuu dawać, jak coś komuś braknie to pisać PW, dodam :)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Nie obrażam się - bardzo dobra inicjatywa. Może przyciągnie ludzi i ktoś mi poda jakieś konkretne źródło
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Ja w sumie zagłosowałem na niego ze względu na mnogość wątków i historii z nim związanych, alternatywne rozwiązania, nowe symbioty, inne światy... pamiętam jak byłem jeszcze w wieku dosyć gnojarskim akurat spidey wychodził na rynku polskim i była intryga z jego klonami, głównie z Kane'em.. genialne to było.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Też głosowałem na Spidey'a. Mam sentyment. To był kiedyś mój ulubiony komiks Marvela. Właściwie jedyny jaki regularnie kupowałem.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A gdzie Transformers? Oj wychowałem się na tym komiksie, wychowałem.

PS
A Batman nie był czasem od Marvela (również czasem czytałem)?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
mój błąd, Transformery pierwsza generacja były wydana rzez marvela, ale batman jest już w universum DC comics, czyli Superman, Green Latarn, czyli ogółem liga sprawiedliwych (marvel miał za to swoich ultimate avangers, ogółem, bohaterowie marvela są lepsi :) )
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
i DC i Marvel ma to wszystko tak po:cenzura:e. Historie alternatywne, miliony historii alternatywnych, "Co by było gdyby", równoległe wszechświaty, przeszłośc, przyszłość itp... porąbane, ale dlatego to ma swój urok.
 

galin

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Grumik, CFC i inne grupy translatorskie regularnie wydają polskie tłumaczenia komiksów hamerykańskich. wystarczy poszukać - na torrentach, rapidach, itd. Mi się już tego uzbierało 7 płyt dvd. nie wiem kiedy to wszystko przeczytam... niektóre historie genialne, inne typowo superbohaterskie, ale jest z czego wybierać

pzdr
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Grumik, CFC i inne grupy translatorskie regularnie wydają polskie tłumaczenia komiksów hamerykańskich. wystarczy poszukać - na torrentach, rapidach, itd. Mi się już tego uzbierało 7 płyt dvd. nie wiem kiedy to wszystko przeczytam... niektóre historie genialne, inne typowo superbohaterskie, ale jest z czego wybierać

pzdr

To ja powiem tak - sprzedaj mi to, nawet via allegro ^^
 

marcin_ultras

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja jednak wolę DC - są tam tylko dwaj bohaterowie znośni, ale za to jeden najlepszy na świecie - BATMAN!
Marvelu jest więcej przyzwoicie wymyślonych postaci, ale nie wiele z nich mnie powala na kolana
 
Do góry