Strata przytomności podczas stosunku

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Dość dziwna sprawa. Nieco starsza przyjaciółka (17 lat) zwierzyła mi się ostatnio, że podczas, kiedy robiła fellatio swojemu chłopakowi, to on zemdlał na chwilę. Czy to normalne? Czym mogło być spowodowane?

Pozdrawiam.
 

uns

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
imho tak mocno ssala, ze krew do mozgu nie mogla sie dostac , co spowodowalo niedotlenienie
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dość dziwna sprawa. Nieco starsza przyjaciółka (17 lat) zwierzyła mi się ostatnio, że podczas, kiedy robiła fellatio swojemu chłopakowi, to on zemdlał na chwilę. Czy to normalne? Czym mogło być spowodowane?

Pozdrawiam.
na pewno jest świetna w tym co robi, ale i tak wole mniejsze przyjemności z moją Panią :)
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
a moze bylo mu tak dobrze? ja raz tak mialam w czasie orgazmu: myslalam ze zemdleje....strasznie mi sie w glowie krecilo....
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Nie śmiejcie się ale może być tak, że rozmiar penisa tego człowieka wchodzi w grę, przecież przy dużej ilości odpływającej z reszty organizmu krwi mogą się zdarzyć zawroty - w momentach podniecenia dochodzące do utraty przytomności.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Nie śmiejcie się ale może być tak, że rozmiar penisa tego człowieka wchodzi w grę, przecież przy dużej ilości odpływającej z reszty organizmu krwi mogą się zdarzyć zawroty - w momentach podniecenia dochodzące do utraty przytomności.
Ten slawny z najwiekszym penisem na swiecie mial wlasnie problemy, bo podczas wzwodu zbyt duzo krwi musialo byc pompowane do czlonka i podobno nieraz tracil przytomnosc
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
U niego dochodziło już do dysfunkcji serca, przy mniejszych rozmiarach spokojnie mogą być problemy z przytomnością.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
ale swoja droga to to musi byc zaj*biste! :D orgazm+odlot ze strata przytomnosci

byloby czym sie chwalic kolegom :D
 

niete

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
mogl byc po prostu zmeczony + niedotlenie + wysilek i wystarczy
 
K

kinga_sc

Guest
Moj byly kiedys mi mowil, ze jak sie kochal ze swoja byla to ona strcila przytmnosc... Czym to moglo byc spowodowane?
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Wow.
Może nie przełamała strachu i wstrętu przed zrobieniem Mu loda?
Nie mam pojęcia jak to mogło się stać...
 
Do góry