Masz telefon komórkowy z wbudowanym radiem albo komputer?

Status
Zamknięty.

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ja mam telefon z radiem ale na szczescie w tym przypadku nie mieszkam w polsce :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Faithless, to nie może przejść, nikt się tak nie ośmieszy, żeby poddać pod głosowanie taką ustawę, tak myślę, ale w naszym kraju, skądinąd kochanym, wszystko się może zdarzyć i niewiele mnie może zdziwić ;)
 
F

faithless

Guest
W naszym kraju to ABSOLUTNIE WSZYSTKO JEST MOZLIWE !!!!
Włąsinie dzis dostałem rachunek za kablówke :( Kolejna podwyrzka
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
No ja jestem absolutnie przeciw. Co to ma w ogole byc co nie placimy za internet!!!!!. Niech oni sie sami rozliczaja a nie nakladaja na nas podatek. Jak tak dalej pojdzie to wszystko bedzie opodatkowana!!! I co to za kraj. Jestem sobie ekonomista i nie wierze ze cos takiego pomoze, raczej tylko pogorszy sprawe :zdegustowany:
 
F

faithless

Guest
Ja powiem tylko tyle MAM D U P I E POLITYKÓW I ICH DURNE POMYSŁY !!!!!!

[ Dodano: 25 Maj 05, 23:05 ]
Nie zapominajmy ze sejm przyją ustawe o kinomatografi ustawa ta spowoduje podniesienie opłat za kablówke . A pieniądze uzyskane z tego podatku jak zwykle pujdą na prywatne konta polityków !!!! Kolejny raz nas w y d y m a l i !!!!
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
jak w każdym przypadku, jednostka nie ma wiele do powiedzenia. dopiero jakaś organizacja lub stowarzyszenie posiadające osobowość prawną i duże lobby zwolenników może się wychylić i coś powiedzieć. Żeby cokolwiek przeprowadzić albo się skutecznie bronić, trzeba wielu ludzi, którzy mają wspólny cel i pomysł, jak go osiagnąć. Gdyby wszyscy, których ma dotknąć ta ustawa, przemówili jednym głosem, to rząd musiałby się z nimi liczyć. :|
 
F

faithless

Guest
Jacbar8 napisał:
Gdyby wszyscy, których ma dotknąć ta ustawa, przemówili jednym głosem, to rząd musiałby się z nimi liczyć.
Ja nie jestem takim optymistą w tej kwesti .
To musiała by byc wojna miedzy gwiazdami kina a zwykłymi zjadaczami chelba . Ciekaw jest kto by wygrał ?
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Faithless, ich nie ma tak dużo, jakby się wydawało. Prawda, że mają silne labby, ale wszystko można osiągnąć kiedy się trafi w odpowiednim czasie w odpowiednio słaby punkt przeciwnika.
 
F

faithless

Guest
Jacbar8 napisał:
odpowiednio słaby punkt przeciwnika
Ty cos wiesz ? :| Nom to szbelik w dłonie i na parlament !!! Tylko poczekajmy kiedy długi weekend sie skoniczy bo teraz to tam pustki
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
I o to chodzi! Wejdziemy teraz i nie wpuścimy ich w poniedziałek i niech oni się martwią. :rotfl: :)
 

odstraszacz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Komarlandia
Ciekawe jak te dzięcioły sprawdzą że mam radio w telefonie :) buhehee nie mają już czego wymyślieć, siedzą piją kawkie i szamają ciacha, niech lepiej pomyślą o czymś bardziej konstruktywnym :D
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Odstraszacz, tak wesoło to nie jest! Jeżeli zawierałeś umowę z siecią, to wiedzą jaki telefon Ci dali w promocji a w innych przypadkach powołają do służby inspektorów, którzy o każdej porze i sw każdym miejscu będą mieli prawo obejrzeć Twój telefon i sprawdzić czy ma radio, telewizor i takie tam. Jeżeli nie wyrazisz chęci płacenia, to wymontują Ci te elementy z telefonu i już! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
F

faithless

Guest
Jacbar8 napisał:
Twój telefon i sprawdzić czy ma radio, telewizor i takie tam. Jeżeli nie wyrazisz chęci płacenia, to wymontują Ci te elementy z telefonu i już!
Moze ktos wymysli tel z którego mozna by w ekspresowym tępie usunąci radio i telewizor :rotfl: :rotfl:
 

Zenek

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Chyba jeszcze nie teraz...

To co napisał Jacbar8 o wymontowaniu elementów, chyba nie znajdzie zastosowania z uwagi na koszty.Ale myślę, że nasi "geniusze" od ściągania haraczu znajdą jakiś sposób.Nawet mam pomysł ale nie wyjawię,żeby im go nie podsunąć :) Natomiast czy nie wydaje się Wam niesprawiedliwością ten dodatkowy podatek,bo tak to odbieram, narzucony od każdego odbiornika radiowego czy telewizyjnego,skoro jeden człowiek (płatnik) jest w stanie tylko z jednego odbiornika korzystać w danym czasie?
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Jak już kilkakrotnie wspominałem, prawo nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością a metody uchwalania nowych podatków z uczciwością. Niektóre podatki to żeczywiście characze narzucane w złodziejski sposób! :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry