Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Pierścionki zaręczynowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
356 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#341 Rakuzanka

Rakuzanka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 15:28

wszystkie są ładne. akurat osobiście jestem raczej zwolenniczką pierścionków delikatnych.

• 0

#342 Guest_Obrusik_*

Guest_Obrusik_*
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 19:49

wszystkie są ładne. akurat osobiście jestem raczej zwolenniczką pierścionków delikatnych.

Ja też wolałabym dostać coś delikatnego i ponadczasowego, teoretycznie to pamiątka na całe życie...

• 0

#343 Guest_acidic_*

Guest_acidic_*
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 22:22

Tez wybralabym cos klasycznego, delikatnego. Chociaz wiadomo ze kazdemu podoba sie cos innego. Duzo zalezy tez od tego jaki styl ma dziewczyna i od tego ile wazy- jezeli kobieta jest troche wiekszych gabarytow to taki delikatny drobny pierscionek zwyczajnie zginie na palcu, takie kobiety zazwyczaj wybieraja masywniejsze pierscionki- szerokie lub z duzym oczkiem

• 0

#344 Agnieszka Dergacz

Agnieszka Dergacz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 00:49

Klasyczne i delikatne, to najbezpieczniejsze wyjście. Dobrze to zostało ujęte tutaj i w pełni się z tym jaki pierścionek zaręczynowy wybrać zgadzam.

• 0

#345 Merila

Merila

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 01:05

Ja bym chciała coś delikatnego, jeśli mogłabym wybrać jaki chce, to byłby z tanzanitem z białego złota, ale w sumie to ucieszyłabym się z każdego, w końcu to tylko symbol;)

• 0

#346 omisia

omisia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 22:49

mnie się podoba białe złoto i cyrkonie i taki właśnie dostałam :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#347 Olanzapine

Olanzapine

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 113 postów

Napisano 14 luty 2016 - 08:10

Jedyny minus - czasem zahaczy o np. firanę czy koronkę na bluzce. 

Załączone pliki

Użytkownik Olanzapine edytował ten post 14 luty 2016 - 08:10

• 0

#348 asi_a

asi_a

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 13:47

piękny. bardzo delikatny, ale takie właśnie lubię najbardziej

• 0

#349 Pauli91

Pauli91

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 18:21

Ja właśnie też lubię subtelne pierścionki.Dlatego jak czułam że ten dzień się zbliża, to zabrałam mojego lubego na mały rekonesans do apartu żeby wiedział z jakim pierścionkiem  ma do mnie przyjść :)

• 0

#350 Kama89

Kama89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 19:44

Też mam stamtąd pierścionek:) Fajną biżuterię mają:)

• 0

#351 Pauli91

Pauli91

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 18:01

Jakościowo są bardzo dobre -starannie wykonane.To jest ważne żeby biżuteria była na lata.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#352 tassiek

tassiek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:06

Ja mam dokładnie taki pierścionek https://brylant.net/...ty-au-585/72941 Pasuje mi idealnie do obrączki, bo oczko jest małe i mogę nosić i pierścionek i obrączkę na jednym palcu. Wiem, że sporo kobiet też tak robi, więc warto o tym pomyśleć przy zakupie pierścionka, albo potem chociaż wyprofilować obrączkę, żeby pasowała.

• 0

#353 Limonka90

Limonka90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 12:17

Musze przyznać, że im częściej myślę o tym momencie, gdy mój mężczyzna mi się oświadczy, tym bardziej nie wiem, czy istnieje w ogóle pierścionek, który będzie "tym jedynym". Chciałabym coś oryginalnego.. Ale sama nie wiem, jak ma to wyglądać. 

• 0

#354 aga234

aga234

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 13:48

Mój facet na szczęście ma podobny gust do mojego, więc jak oglądaliśmy pierścionki zaręczynowe to podobały nam się mniej więcej te same:) Dla mnie może być białe złoto z cyrkonią (srebro czernieje). A u niektórych jubilerów ceny są naprawdę w porządku. Ale warto zadbać też o środek do czyszczenia biżuterii, w końcu chcemy żeby ten pierścionek wyglądał zawsze pięknie:D Ja kupiłam sobie środek do złota i do srebra tutaj: https://hagertycare....acja-bizuterii/, biżuteria jest wyczyszczona i przede wszystkim płyn nie niszczy i nie rysuje powierzchni, jak miałoby to miejsce w przypadku czyszczenia np. sodą oczyszczoną..

• 0

#355 Marlenawojcik

Marlenawojcik

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 08:55

Ja dostałam nie taki jaki chciałam! hha ale no cóż, nie mgoę nic z tym zrobić bo partnerowi będzie smutno. Dostałam pokaźny, bardzo się święci i ma wielki diament. Chciałam skromny, delikatny.. Myślicie, że wypada zasugerować coś parnerowi? Czy wstyd? ;( 2 dni temu mi się oświadczył

• 0

#356 aga234

aga234

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 11:36

Ja dostałam nie taki jaki chciałam! hha ale no cóż, nie mgoę nic z tym zrobić bo partnerowi będzie smutno. Dostałam pokaźny, bardzo się święci i ma wielki diament. Chciałam skromny, delikatny.. Myślicie, że wypada zasugerować coś parnerowi? Czy wstyd? ;( 2 dni temu mi się oświadczył

A przez zaręczynami pokazywałaś mu co Ci się podoba? Miał jakieś pojęcie o Twoim guście? 

Jeżeli tak, to jedno, ale jeżeli nie miał pojęcia jaki jest Twój gust to teraz chyba już za późno, żeby mu to mówić. 

Łooo, kochana, jakby każda narzekała, że dostała duży diament....:D moja mama dostała duży, czerwony rubin. Po ślubie przestała go nosić. Wkłada go tylko na wspólne rocznice, jak wychodzi z mężem do restauracji, a na co dzień... leży w szkatułce. Tłumaczy, że nie chce go obić czy uszkodzić. Też może być to jakieś wyjście z sytuacji.

No ale nie wiem co bym zrobiła, jakby mi się pierścionek zaręczynowy nie podobał...

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#357 katcza

katcza

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip