PRZYŁAPANY

Czy zostałeś przyłapany/przyłapana na masturbacji lub na stostunku??

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
Czy zdażyło się wam być przyłapanym na masturbacji lub podczas sex-u jeśli tak - opowiedz swoją historię ...(były już w niektórych postach namiastki tego więc stwożyłam taki temat)
 
F

faithless

Guest
O tak ! :wstyd: Przyłapano mnie na masturbacj :rotfl: Co za koszmar :wstyd: Przyłąpała mnie ciocia :wstyd: Zaspokajałem własne potrzeby i w tedy wparowałw miałem spodnie w dole :wstyd: Widziała wszystko :wstyd: co za koszmar :wstyd:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
ja wam powiem tyle że (jak już mówiłam w innym poście) mnie mama przyłapała :wstyd: ale wstyd :wstyd: potem dała mi półgodzinny wykład po którym powiedziałam paląc się ze wstydu "mamo !! nie mów tacie bo tego już nie zniosę"(na szczęście jeśli nawet powiedziała to tata nie pokazywal tego) :wstyd: :zawstydzony: no trudno stało się ale tym razem uważam i mam nadzieję że to już więcej się juz nie powtórzy (cała sytuacja była jakiś rok temu może mniej) :zawstydzony:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
no zgadzam się z tobą nika mama to tam spokuś ale ciotka jejku to totalny koszmar :|
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
to tak jak ja przyłapałam moja sostrę :p ale ostatnio rozmawiałam z kumplem z klasy bo prawdopodobnie jedna dziewczyna jest w naszej klasie w ciąż więc poszlam się upewnic do niego bo on takiezeczy wie pierwszy a on mi na to że już to slyszał ale nie jest pewien jedno co jest pewne ze jak ona jest to on wie z kim bo poszedł do skojego kumpla na impre do jego chaty no i go szukal po wszystkich pokojach no i wkońcu znalazl z naszą kolezanką co najdziwniesze oni nawet nie zauwazyli wie cała klasa o tym wie tylko ona nie :hyhy: :rotfl: :rotfl:
 
A

Anonymous

Guest
a z tym przyłapaniem cos mi sie przypomniala opowiem wam historyjke ale to juz byla totalna kompromitacja......jakies 2 lata temu wybralam sie z dobra kumpela z pracy do wtedy mojego ex tam popilismy troszke i przyszedl jego przyjaciel ktory bardzo jej sie podobał i ak sobie gruchali we dwoje mi sie zechcialo spac wiec pościelilam sobie łóżeczko i grzecznie sie położylam a oni leżeli na 2 łóżku w nocy się przebudziłam i słyszę a oni zabawiają się chcialam iść do ubikacji ale głupio było mi wiec tak leżalam i udawałam że spię bo zasnąć ni cholery nie mogłam rano budzimy sę Ewelina nakłada spódniczke i pijemy sobie kawkę w kuchni ona mi ani słowem o nocy wiec ja tez nic nie mówię aż nagle patrzę na jej spódniczke a tam 2 plamki hmm raczej plamy i to zgadnijcie od czego haha więc mówie jej o tym a ona buraka spalila i już nie musiala nic a nic mi opowiadać kicha jak cholera a niby mieli gumki hihih
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Głupia sprawa..
Ja jak byłam mama to kiedyś przyłapałam na tym moją ciocie z wujkiem :p
 
A

Anonymous

Guest
hihih wpadki sa okrutne :p wczoraj brat opowiadal mi jak ich syn zlapal jak mieli isc z zona spac to ich 6 letni syn pow. ze nie beda razem spac oni zapytali czemu to on na to ze o wie co oni robia ci drazac temat zapytali co wiec im powiedzial ze cos na r a on dalej nie owie i mowi ze mama glosno mowi to bat myslal ze zartuje maly sobie i pyta co mowi a malec na to no tak...ahh,ohh glupio im sie zrobilo i po temacie :wstyd:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hehe ja mialem kiedys taka sytuacje. Była jakas impra rodzinna i bylem zmuszony spac z 9 letnia siostra. Rano budzę się, pałka niewyżyta jak cholera. wszyscy spią więc jade :D skończyłem, wyszedłem kulturalnie umyłem ręce wracam do łózka jeszcze kimnąc a moja siostra ''Mateusz co ty robiles?", "o co ci chodzi? <zonk>" , "no tak sie trząsłes." , "ja spałem, moze mi sie cos sniło" :DDDD dała sie nabrac ale tylko dzieki niewiedzy co to masturbacja. jak bedzie starsza i przypomni sobie tą sytuacje to bedzie wiedziec o co chodzi :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
No ładnie! :>

Mnie przyłapał prawie kumpel mojego brata, z chłopakiem źle zamkliśmy drzwi na klucz, i podczas stosunku ktoś zaczął oukać. Ja akurzona powiedziałam "czego" a ktoś zrozumiał "wejść" otworzył drzwi a my zaczeliśmy krzyczeć "nie wchodzić!!!!" W końcu byliśmy nadzy. Koleś juz wiedział co jest grane i tylko szybko wyciągnął rękę z płytą i położył ją na biurku i powiedział, żeby mu coś nagrać... okropność!
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Martina napisał:
nie, ale mało brakowało ;)
na stosunku z partnerem czy na masturbacji?


hehe ja opowiem przygode mojego kolegi, kiedys chlopak niewytrzymal i poszedł na łąke za miasto sobie ulżyc... miał pecha bo przechodzili tamtędy młodzi wędkarze którzy przekazali mine dochodzącego kolegi. najlepszą scieme walnął, podchodzi do nich oni sie pytaja co robil a on:sikałem ;D oni: taaa ? on: no dobra walilem konia, ale nie mowcie nikomu.
na drugi dzien wiedziala cala szkola włącznie z nauczycielami :D
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Mój chłopak kiedyś leżał sobie obok mnie w stroju Adama, a tu dziadek wchodzi :D Zdąrzył sie przykryć ręczniczkiem :D Chociaż sam ręczniczek był raczej mini, ale to co najważniejsze przykrywał :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja nie zostałam przyłapana (cale szczescie!)
ale za to moja 5 lat mlodsza siostra byla przylapana..
zabawiala sie z kumpelami!
:|
 

młody18

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja na szczęście nie zostałem przyłapany na masturbacji ani na uprawianiu seksu, ale w zeszłym tygodniu przyłapałem mojego 12 - letniego brata jak sie onanizuje.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mnie na razie z moim chlopakiem nikt na szczescie nie przylapal, ale kilka razy nie wiele brakowalo, bo ledwo sie ubralismy a przyszla jego mama :D
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
śmieszna akcja zdarzyła mi sie jeszcze w liceum.
na pewnym wyjeździe klasowym impreza tak sie rozkręciła, że "niespodziewanie" wylądowałem z moją koleżanką z klasy, obecnie moją przyjaciółką sam w pokoju. kiedy już byliśmy mocno rozgrzani ktoś zaczął pukać co nas nieco wystraszyło. po głosie rozpoznałem nauczyciela, a że to był mój pokój, to poprosiłem dziewczynę żeby schowała się w łazience. szybko pozbierała swoje rzeczy i uciekła do łazienki, a ja zdążyłem założyć spodnie. trwało to dość długo. nauczyciel chciał tylko sprawdzić czy nikt nie uciekł z hotelu na jakąś impreze. a znalazł na podłodze damskie buty .... i parę damskich majteczek. ;)
ten widok go bardziej zmieszał niż mnie ale fakt jest taki, że wychowawczyni obniżyła nam za tą akcję zachowanie. jednak uwierzcie warto było, bo nauczyciel sobie poszedł, a my mieliśmy dla siebie całą dłuuuugą i upojną noc! ;)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mnie na szczęscie nikt nigdy nie przyłapał na niczym nieprzyzwoitym :D
Ale sama przyłapałam brata jak marszczył sobie freda...Miałam wtedy z 11 lat to on 18.Drzwi do jego pokoju były uchylone, bo myślał ze jest sam w domu.Ja patrze przez szpare a on sie tak jakoś trząsł pod kołderką...Na poczatku sie wystraszyłam i juz chcialam wejsc do niego i spytac czy nic mu nie jest(myślałam ze padaczke miał albo co...) <zawstydzony> potem jednak spostrzegłam jego rozanieloną mine i pospiesznie wycofałam sie :D
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
u mnie to standardowo...starzy wrocili wczesniej niz mieli wrocic:D
ale lepsza jest historia ktora od kumpla slyszalem, zabawial sie z dziewczyna, zdrowo juz bylo, nagle otwieraja sie drzwi i wchodzi jego stary, usmiechnal sie ladnie i...zapytal czy im przypadkiem herbaty nie zrobic bo pic im sie bedzie chcialo:D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Moja wpadka nie była aż taka straszna chyba...Powiedziałam,że jade do mojego ex na piknik ( ostatnie wakacje ) No i był pikniczek na łące pod laskiem, tylko później zachciało nam sie pieszczot .. no i po tej całej zabawie ubraliśmy sie i poszliśmy do niego. Przyjechała cała rodzina ( jego ). Siedzieliśmy i grzecznie jedliśmy a wszyscy starsi sie pośmiewali. Wróciłam do domu i dałam bluzeczke do prania a tam... cała bluzka zahlapana... jego spermą :mruga: Jak mogliśmy tego nie zauważyć ?!!! On też miał całą w " tajemniczych plamach" A starsi tylko sie śmiali :bag:
 
Do góry