nauka gry w siatkówke

Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Nie. :lol:

Po pierwsze, idealnie grać w siatkówkę, to nawet Wlazły nie umie, a po drugie, jeśli do tej pory w ogóle nie trenowałaś, to moim zdaniem jest rzeczą niewykonalną, żebyś przez te dwa tygodnie nauczyła się grać chociażby dobrze.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
żeby idealnie to wątpię, ale musisz trenować codziennie i coś z tego będzie ;)
 

almost.alone

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
ś
Dasz rade nauczyć się grać dobrze jak będziesz trenowała codziennie ,ale z graczami lepszymi od siebie rzecz jasna. Zresztą siatkówka nie jest przecież trudną grą ale najważniejsze to grać zespołowo ;p
 

Kierek

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Zalezy co dla Ciebie znaczy słowo "idealnie", ale jest to OCZYWISCIE nie możliwe, musiałbys ćwiczysz 24/7, ale wątpie, ze wytrzymasz fizycznie :) Jak wiesz praktyka czyni mistrzy :p Pozdro
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Jesli nie mialas wczesniej kontaktu z siatkowka, a jestes jeszcze dosc mloda, w miare sprawna fizycznie, to przy 2-3 treningach tygodniowo, w ciagu 2 miesiecy powinnas juz dobrze sobie radzic z prosta siatkowka. Inna sprawa jest ogranie, bo to z czasem przychodzi i wiekiem :)


W jakim wieku i na jakim poziomie chcesz grac? Reprezentacja szkoly?
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
No nie wiem wydaje mi się że siatkówka jest chyba najtrudniejsza do nauczenia piłka nożna, ręczna czy koszykówka do nauki to banał przy siacie jeszcze jak ty chcesz się nauczyć idealnie to trudno będzie ale dla chcącego nic trudnego, nie ma rzeczy nie możliwych powodzenia... ;)
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
No nie wiem wydaje mi się że siatkówka jest chyba najtrudniejsza do nauczenia

Podstawy sie sa wcale trudne:) Wiadomo ze po 2 miesiacach nie bedzie w 3m ladowac, ale ogolne pojecie o grze potrzebne zeby sobie przyjemnie pograc ( bez duzej ilosci bledow prostych) mozna w 2 miesiace spokojnie wypracowac.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Moim zdaniem jest to niemożliwe, napewno nie w 2 miesiace, chyba ze tylko jakies mizerne podstawy. bo dobra siatkówka zaczyna sie po ok 1,5 roku :) pozdro
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Ja uwielbiam grać w siatkówkę i wydaje mi się, że jakoś specjalnie nie musiałam się uczyć. Do niektórych gier ma się talent, a do niektórych po prostu nie, co nie znaczy, że trening nie jest najważniejszy.
Jeśli ta gro sprawia Ci przyjemność, to szybko się nauczysz.
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Wiadomo ze nie bedzie grac na poziomie ligowym, ale jak ktos ma chociaz troche talentu do siatkowki to 2 miesiace moze calkiem niezle ogarnac a nie tylko mizerne podstawy :] Dobra siatkowka to sie zaczyna ze stala ekipa + dobrym rzucajacym :p



Ale, jedno jest pewne "siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym"


PS: fajnie ze ktos na forumowisko sie chociaz odrobine tym tematem interesuje:p
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Wiadomo ze nie bedzie grac na poziomie ligowym, ale jak ktos ma chociaz troche talentu do siatkowki to 2 miesiace moze calkiem niezle ogarnac a nie tylko mizerne podstawy :] Dobra siatkowka to sie zaczyna ze stala ekipa + dobrym rzucajacym :p

masz racje siatkówka ma to do siebie ze samemu sie nic nie osiagnie trzeba miec pake i grac razem i trenowac... a rozgrywajacy to podstawa oczywiscie :D

pzdr
 

ziobro

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
w ciągu 2 miesięcy dasz radę nauczyc sie grać. Kiedy ja zaczynałem swoją przygode z siatkowka to poszedlem pierwszy raz na trening jakoś na początku grudnia '06. W połowie lutego '07 mielismy zawody międzygimnazjalne i dostałem się juz do szkolnej reprezentacji, wygralismy turniej w mieście i pojechaliśmy na rozgrywki regionalne :) Tak więc w ciągu dwoch miesięcy nauczylem sie grac. Może nie gralem jeszcze jakoś wyjątkowo ale starczyło to na reprezentacje szkolną ;) także pracuj a efekty przyjdą same ;) pozdrowionka
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
ale pytanie bylo czy mozna się nauczyć grać w siatkówke idealnie w ciągu 2 miesiecy... a to jest niemożliwe tak samo jak nauczyć sie grać dobrze, i wiem co mówie może wam się wydawać ze juz gracie dobrze w siatkówke po 2 miesiacach ale jak byście zagrali z osobami w tym samym wieku którzy graja rok to myśle że w 95% byście przegrali nooooo chyba ze macie super talent czego wam życze :p
 

karolinamucha96

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
mam do was pytanie, dam rady w ciągu 2miesięcy idealnie nauczyć się grać w siatkówkę. ;) ?


nie :)

ja trenuję 2 lata i to,co umiem to jest tylko jedna dwudziesta tego co umie np. Wlazły ;))
Więc jesli w ogóle nie trenowałaś to ciężki Twój los,haha=P
żartujęę.
jesli naprawdę chcesz to robić to fajnie,tylko wiedz,że tu chodzi o ciężką pracę i współpracę z trenerem i innymi zawodniczkami :D:D

nie :)

ja trenuję 2 lata i to,co umiem to jest tylko jedna dwudziesta tego co umie np. Wlazły ;))
Więc jesli w ogóle nie trenowałaś to ciężki Twój los,haha=P
żartujęę.
jesli naprawdę chcesz to robić to fajnie,tylko wiedz,że tu chodzi o ciężką pracę i współpracę z trenerem i innymi zawodniczkami :D:D

Uwierz mi,bo gram w klubie Olimpia Jawor,może słyszeliście o nim? :) :)
 

O.S.T.R-uj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Po pierwsze to jak nie masz talentu to sie nei nauczysz wogole grac :p Albo jak nie bedizesz chciala sie nauczyc:p
 

wendilo

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ok.... Jeśli dopiero zaczynasz grać w siatkówkę to dam ci kilka rad:
Po.1.Wybierz pozycję np.Atak itp.
Po.2.Jak grasz i piłka leci mocno, zostaw ją komuś z tyłu.
Ok....
A jak już chcesz się nauczyć grać radzę grać w domu balonem, później jakąś lekką piłką,
A na koniec piłką do siatkówki!
Tak nauczyłem się grać!
 
Do góry