Naturalne kosmetyki

warszawianka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ostatnio dowiedziałam się, że najnowszym trendem w kosmetyce są kosmetyki robione bez użycia chemicznych konserwantów i sztucznych składników czy pochodnych ropy. Wszystko w nich jest prosto od natury np. oleje z pierwszego tłoczenia zamiast pochodnych ropy, olejki eteryczne itp, itd. Dla mnie brzmi jak bajer, choć nie wiem, czy naprawdę skórze to robi różnicę. Podobno tak, a wy co na temat takiego podejścia sądzicie?
 

warszawianka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Niedawno zaglądałam do apteki - patrzę cały regał naturalnych kosmetyków. Potem poszłam po mleko bio do sklepu ekologicznego - cały regał naturalnych kosmetyków. Chyba do tej pory coś mnie omijało, bo chyba nie od wczoraj są dostępne. Czy któraś z was ma doświadczenia z takimi specyfikami?
 

mariusz-LR

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
www.lrworld.com
Ostatnio dowiedziałam się, że najnowszym trendem w kosmetyce są kosmetyki robione bez użycia chemicznych konserwantów i sztucznych składników czy pochodnych ropy. Wszystko w nich jest prosto od natury np. oleje z pierwszego tłoczenia zamiast pochodnych ropy, olejki eteryczne itp, itd. Dla mnie brzmi jak bajer, choć nie wiem, czy naprawdę skórze to robi różnicę. Podobno tak, a wy co na temat takiego podejścia sądzicie?
Wkońcu ktoś zwrócił uwage na to co dobre,polecam świetne kosmetyki firmy LR,bogata linia AloeVera do pielęgnacji ciała(zewnętrznie i wewnętrznie)wysoka zawartość AloeVera w tych produktach,najwyższe certyfikaty na świecie i zadowoleni konsumenci to właśnie LR.Gorąco polecam tą firme www.lrworld.pl GG 1262674
 

rondel69

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
ja polecam FM GROUP. Również z warszawy więc mogę wytłumaczyć :), przez gg 10835524 , lub przyjechać i zrobić prezentacje , pozdrawiam
 

warszawianka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Panowie miło się reklamują, ja jednak chicałabym usłyszeć opinie osób, które mają autentyczne doświadczenia z kosmetykami ekologicznymi.
Mam na myśli kosmetyki w pełni naturalne, co najmniej 95%, a nie takie, w których jest jeden naturalny składnik, który się eksponuje w reklamach.
 

mariusz-LR

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
www.lrworld.com
1) Balsam do ciała Aloe Vera (200ml) – 69% żelu Aloe Vera. Do codziennej pielęgnacji naskórka całego ciała. Duża zawartość żelu w połączeniu z wartościowymi olejkami naturalnymi , takimi jak olej jojobowy oraz masło Shea zapewniają intensywne nawilżanie naskórka. Specjalny kompleks witamin A i E chroni naskórek przed wolnymi rodnikami. Skórę wysuszoną lub podrażnioną mocno nawilża i natłuszcza. Nanosić na naskórek i lekko wmasować. Szybko wchłaniany.--------------2) Krem z propolisem Aloe Vera (100ml) – 79% żelu Aloe Vera. Ze względu na specjalną kombinację żelu Aloe Vera i propolisu – naturalne skuteczne substancje z plastrów pszczelich. kojących ekstraktów ziołowych oraz witaminy E, krem mocno nawilża i natłuszcza podrażnienia skórne, zmiękcza, uelastycznia.
Krem jest zalecany:
- do pielęgnacji mocno nadwyrężonej cery suchej (nawilża rozluźnia i uspakaja naskórek),
- do leczenia ran,
- do zmiękczenia zrogowaciałej skóry ( suchych łokci, stwardniałego naskórka pięt),
- przy łuszczycy, egzemie suchej, silnym trądziku,
- na plamy starcze, do bardzo zmęczonych rąk,
- odpowiedni również do masażu.
3) Koncentrat Aloe Vera (100ml) – zawiera 90% żelu Aloe Vera. Zbawiennie odświeża, chłodzi i uspakaja podrażniony naskórek.
Specjalnie zalecany:
- do lekko oparzonego naskórka, np. po opalaniu,
- odparzenia, np. pupcia niemowlęcia,
- skaleczenia, podrażnienia, otarcia,
- odleżyny (stosować przez dłuższy czas),
- przy łuszczycy, egzemie tłustej,
- zajady, opryszczka,
- do nacierania miejsc kontuzjowanych, zwichnięć, naderwanych ścięgien,
- do obrzęków i stanów zapalnych, na hemoroidy oraz suchość pochwy.
Koncentrat wchłaniany jest szybko nie pozostawiając resztek.Również jest w ofercie bardzo dużo innych produktów które warto poznać,jeśli chodzi o opinie to są pozytywne przez każdego kto tego spróbował!!!!!
 

lr.halszka

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam

Jestem partnerem firmy LR Health&Beauty Systems.
Jeśli ktoś jest zainteresowany produktami oraz ofertą firmy, to zapraszam do kontaktu ze mną :)
Chętnie udzielę informacji (!) gg:5028057 lr.halszka@gmail.com Pozdrawiam (!)
 

MJW

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam. Ja robię sobie sama kosmetyki z użyciem olejów naturalnych oraz olejków eterycznych itp. W Wielkiej Brytanii ukończyłam szkołę Aromaterapii i mam nawet dyplom z tej dziedziny. Zapraszam do pisania do mnie na priva a chętnie coś doradzę. Składniki można już w Polsce kupić przez internet. Myślałam nawet żeby napisać na ten temat jakiś poradnik, ale to w przyszłości, bo zawodowo zajmuję się czymś innym.
 
B

bajderman

Guest
Np. Hildegard Braukmann ma dobre kosmetyki w rozsądnej cenie - i tutaj faktycznie kosmetyki naturalne. Na pewno polecam szampon i ich dezodorant - nie eliminuje w 100% potu, bo to nie jest zdrowe, za to eliminuje całkowicie kiepskie zapachy i to na cały dzień.
 
S

Sttark

Guest
Jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych, odkąd tylko weszły na rynek. Aktualnie najwięcej zamawiam takich rzeczy od marki Beatwell – beatwell.pl. Oni mają renomę, w obiegu już od wielu lat. Szczególnie ich płyny do higieny intymnej się świetnie sprawdzają. Są super delikatne, ale z drugiej strony rewelacyjnie oczyszczają skórę. Kwas mlekowy i prebiotyk świetnie odbudowują naturalną florę bakteryjną i masz mniej problemów ginekologicznych
 
B

bajderman

Guest
Przedmówczynio - zainteresuje się markę HB, różnica w stosunku do innych kosmetyków jest spora, szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę cenę. Ogólnie porządne kosmetyki kupuję za małe pieniądze, więc chyba się da, i co najważniejsze, rzeczywiście widzę efekty stosowania tych produktów.
 
K

KamilKA01

Guest
Ja kupiłam ostatnio olejek arganowy (ECO) ale przez internet w manufakturze kosmetycznej, dobry sklep, dobre ceny i można znaleźć sporo składników do kosmetyków naturalnych, które normalnie cięzko kupić w sklepach stacjonarnych.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Dziewczyny, spotkałyście się z takim sklepem http://www.taovital.pl/? są to naturalne kosmetyki sprowadzane z Anglii, nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów, ani parabenów. Wszystko wygląda dość spoko, ale wciąż zastanawiam się czy warto u nich kupić? Może któraś z was coś słyszała lub sama korzystała? Z góry dzięki za jakieś info!
 

neska1

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
1
Jestem dobrym przykłądem, że jak to nazwałaś "bajery" działają znacznie lepiej niż standardowe kremy. Zawsze pojawiały się na mojej twarzy problemy. Nie ważne, czy krem był za 100 czy za 10 zł. Koleżanka, która siedzi w tym troche zasugerowała olejek arganowy. Nie zamieniła bym go na nic inego, kupuje w natura dla piękna, cena jest spoko.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Dzięki za odpowiedź neskal!
Czyli jednak rzeczywiście warto trochę zainwestować w te cuda? Zajrzę również do proponowanego przez Ciebie sklepu. Jeszcze raz bardzo dziękuję
 
J

Jula92

Guest
Ja kupuję raczej drogeryjne kosmetyki, ale staram się mądrze wybierać i zawsze czytam skład. Lubię szczególnie olejki do pielęgnacji, są naturalne i świetnie nawilżają. teraz mam arganowy do ciała z serii Golden Oils bielendy, i jestem z niego zadowolona :)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
mój ulubiony olejek, lekki zapach cynamonuu tzn tak mi sie kojarzy :)
 
J

jessi_ca

Guest
Jula92 napisał:
Ja kupuję raczej drogeryjne kosmetyki, ale staram się mądrze wybierać i zawsze czytam skład. Lubię szczególnie olejki do pielęgnacji, są naturalne i świetnie nawilżają. teraz mam arganowy do ciała z serii Golden Oils bielendy, i jestem z niego zadowolona :)
rowniez testuje ta serie, fajnei natluszcza i wygladza skore, do lata bede miec piekna skore ;)
 
Do góry