Filmy które oglądaliście wiele razy

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Podawajcie tytuły filmów,do których co jakiś czas wracacie.Coś co się nie nudzi i wciąż przyciąga.
Zacznę od siebie;
-9ta kompania
-Brat&Brat 2
-Pulp Fiction,Grindhouse:Deatchproof,
-Święci z Bostonu
-Trainspotting
-stare polskie komedie
 

kartka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź / Warszawa
Podawajcie tytuły filmów,do których co jakiś czas wracacie.Coś co się nie nudzi i wciąż przyciąga.

mam problemy z pamiecia i nie moge sobie przypomniec, ale na pewno matrix (za pierwszym obejrzeniem byl dla mnie tak niezrozumialy, ze musialam obejrzec raz jeszcze... a potem stal sie jednym z moich ulubionych filmow). i mis - obowiazkowa pozycja w moim domu, za kazdym razem jak leci w tv ;)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Filmów które miałbym ochote najchętniej zaraz po pierwszym obejrzeniu, zobaczyć po raz kolejny było wiele. Niestety nie mam zbyt dużo czasu na oglądanie po raz wtóry tych samych filmów (szczególnie że na mojej liście filmów które chciałbym zobaczyć jest ok 40 pozycji).

Najwięcej razy oglądałem na pewno:
"Dobry, zły i brzydki" i "Pulp fiction", z prostego faktu, że po raz pierwszy widziałem je dobre kilkanaście lat temu.
 

capitan.obvious

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
lbn
Prestiż, Memento, Requiem for a dream, Leon zawodowiec etc... i polskie komedie :D np. wczoraj oglądałam Kochaj albo rzuć
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Imię Róży, Ścigany, Ojciec Chrzestny, Parszywa Dwónastka, Komandosi oraz działa z Nawarony, Zabójcza broń, Payback, Matrix 1, Szakal, Braveheart, Kariera Nikosia Dyzmy, Poranek Kojota, Wielki Szu, Chłopaki Nie płaczą. Trójkącik bermudzki, 9 Wrota, Złoto dla Zuchwałych, Złoto Hitlera, Wróg u Bram. Więcej nie pamiętam.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Las Vegas Parano, Forrest Gump, Pulp Fiction, Absolwent, Tam wędrują bizony, Skazani na Shawnshank, Dzień Świra, Dzień Świstaka, Arizona Dream i tak jak misioor stare polskie komedie.

A jeszcze przypomniało mi się, jak zawsze jak byłem młodszy to co święta Kevin sam w domu, Kevin sam w Nowym Yorku :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
13 dzielnica
hooligans
zakochana złośnica
imię róży
sami swoi
szkoła uczuć
to by było chyba na tyle..
a i jeszcze zapomniałam o
Piraci z Karaibów wszystkie części
i również troję :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Pulp Fiction, Las Vegas Parano - ze względu na teksty.
Monty Python-oglądam reguralnie, głównie serial, a czasem odświeżam sobie filmy.
Władca Pierścieni - aby nacieszyć oczy i poczuć świetny klimat filmu.
Trainspotting, Requiem For A Dream, Clerks, Kung Pow, Dzień Świra; stare, polskie komedie typu nieśmiertelne ,,Sami swoi".
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Rekordzistą jest zapewne I częsc Matrix. Pamiętam, jak chodził taki kawał po akademiku: "-Oglądałeś Matrixa? -Dziś jeszcze nie" :)
Potem zdecydowanie Drużyna Pierścienia, kilkanaście razy kinowa oraz reżyserska wersja.
Potem oczywiście Obcy - 8 Pasażer Nostromo. Znam dosłownie na pamięc.
Następnie Gladiator, w samym kinie byłam 3 razy.
Jeśli chodzi o serial, to Robin of Sherwood, zażyczyłam sobie od rodziny DVD na imieniny i gwiazdkę :)

Wszystkie te filmy mają tę najcenniejszą dla kina cechę, że przenoszą mnie w zupełnie inną rzeczywistosc, tak jakby albo nie były kręcone na Ziemi, albo nie w czasach współczesnych. Rzadko kiedy udaje się to osiągnąc filmowcom.
 

matijas

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
jesteś?
Ostatni w telewizji same powtórki np high school musical praz 3 albo 2 w tym roku już leciał podobnie kilka filmów.. A tak przeważnie wracam do takich filmów jak
Jurassic park I-III
Zemsta frajerów
Chłopaki nie płaczą z reguły w święta lub wakacje z rodzinką xD
Nie lubię poniedziałków
Shreka
Zielona mila
Imperium wschodzącego słońca
 
Do góry