Jak poronić? POMOCY

Manchmal

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, chciałabym sie dowiedzieć w jaki sposób można poronić za pomocą domowych sposobów. Prosze Was nie piszcie mi że bede tego załowała, albo ze jestem nienormalna zeby zabić własne dziecko... W moim przypadku to inna sytuacja i bardziej skomplikowana... I nie chce tu czytać bzdur typi PUKNIJ SIE W GLOWE... bla bla bla... Błagam o pomoc!

--- DOPISANE PRZEZ AUTORKĘ ---

Moi drodzy,

Dziś jest 10. luty 2013 roku. Na prośbę administracji dostałam możliwość edycji tego starego tematu. Znalazłam go dziś, po 4,5 roku od napisania. Dawno nie było mi tak bardzo wstyd. Powiem jedno najważniejsze: URODZIŁAM MOJE DZIECKO! URODZIŁAM MOJE DZIECKO! URODZIŁAM MOJE DZIECKO!
I wiem, że z niczego w życiu nie będę bardziej dumna. Prawda, wychowuję je sama, ale moja mama zawsze służy pomocą. Malwina, tak ma na imię moja córka, od września chodzi do przedszkola. 1. maja skończy 4 lata. Kocham ją całym sercem, jest najpiękniejszym skarbem na ziemii. Została poczęta w wyniku gwałtu. Dziś wiem, jestem tego pewna jak niczego innego, że nawet tak okropny, bestialski czyn jak gwałt nie daje nikomu prawa do zabicia dziecka. Tej cudownej, 4-letniej dziewczynki nie byłoby dziś ze mną gdybym zdecydowała się na aborcję lub poronienie. Jej by nie było. MOJEJ córki. Nie dajcie sobie wmówić niczego. To jest życie, a każda z was może być bohaterką. Czy dla osoby, którą kochacie nie oddałybyście własnego życia? Dlaczego nie chcecie poświęcić (bo nie oddać całego przecież) kawałka tego życia na życie tego malutkiego, nic niewinnego dziecka. Kocham Cię Malwinko!
 

moutza

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Powiem Ci ze bardzo ciezko jest poronic...
ale skoro pytasz to poszukaj w Google (aborcja medyczna)
 

Nitka-cer

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Witam wszystkich, chciałabym sie dowiedzieć w jaki sposób można poronić za pomocą domowych sposobów. Prosze Was nie piszcie mi że bede tego załowała, albo ze jestem nienormalna zeby zabić własne dziecko... W moim przypadku to inna sytuacja i bardziej skomplikowana... I nie chce tu czytać bzdur typi PUKNIJ SIE W GLOWE... bla bla bla... Błagam o pomoc!
hmm mamy Ci udzielić pomocy ?! na zabicie własnego dziecka ... sorry nie pisze się na to ... nie chciałabym być na miejscu tego dziecko ... współczuje takiej matki .... Dziecko nie jest niczemu winne to nie żaden przedmiot !!!!! Dziewczyno opanuj się :( jak możesz ... To dziecko nie pchało się na świat ...przykro mi że w ogóle prosisz tutaj o coś takiego ...

P.S. poprostu żal!!!!!!!!!!!!
 

Manchmal

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
NItka-cer przykro mi że nie umiesz czytac.... Nie chciałam tu widziec takich pozstów bo mi w niczym nie pomozesz... Pewnie masz 25 lat i jestes szczesliwa matka, coz ja na to nic nie poradze. Nie zna nikt jakis sposobow? Słyszałam ze jakies tabletki na hemoroidy pomagaja ale nie wiem dokładnie i co chodzi!!!!!
 

Nitka-cer

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
NItka-cer przykro mi że nie umiesz czytac.... Nie chciałam tu widziec takich pozstów bo mi w niczym nie pomozesz... Pewnie masz 25 lat i jestes szczesliwa matka, coz ja na to nic nie poradze. Nie zna nikt jakis sposobow? Słyszałam ze jakies tabletki na hemoroidy pomagaja ale nie wiem dokładnie i co chodzi!!!!!

Przykro poprostu mi ! jak można zrobić coś takiego .. zreszta żal poprostu ! a myślisz że ktoś pomoże Ci ?! Nie nie mam 25 lat ... i niestety nie jestem matka ... na przyszłość trzeba wiedzieć co się robi ... najlepiej problem mieć z głowy i poprostu zabić nie?! bo ty widze że innego wyjścia nie widzić ..
 

Manchmal

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
nO wlasnie chodzi o gwalt. tylko ze nie bylam na tyle madra zeby pojsc po tabletki po :(
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Manchmal - jeżeli to gwałt to masz prawo do legalnej aborcji.
Co do poronienia... rodem z filmów - ściskanie, kopanie brzucha? Nie mam pojęcia.
 

Nitka-cer

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
nO wlasnie chodzi o gwalt. tylko ze nie bylam na tyle madra zeby pojsc po tabletki po :(
hmmm właśnie i też nie byłaś mądra isc na policje .. tak tak wiem policja chuja zrobi wiem .. dobra ... ale widzisz teraz nawet jeśli naprawde jest to dziecko z gwałtu szczerze mówic nikt nie uwierzy...?! a tabletki ,,po'' są chyba raczej na recepte ...chyba raczej nawet nie masz już prawa ...do jak tutaj pisza ,,legalnej aborcji'' bo chyba za późno tak mi sie wydaje może się myle ...
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Hmm... Nikt Cie nie zmusi do wychowywania tego dziecka jeśli myślisz, że nie będziesz mogła go pokochać, zawsze możesz oddać je do adopcji. Jest tylu ludzi którzy chcieliby a nie mogą mieć dzieci. Pewnie teraz nie posłuchasz ale większość kobiet które dokonały aborcji wpadły w depresję gdy dotarło do nich co zrobiły. Są też skutki uboczne, możesz już nigdy nie móc zajść w ciąże. A sposoby domowe nie są chyba najbezpieczniejsze także dla Twojego zdrowia.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
OMG nastepna bezrozumna dziewczyna zal....jest ciezko poronic a jak chcesz to lykaj wszystkie leki moze ktorej ci pomoze "pozbyc sie problemu" ZAL

Wiedziec co sie robi? A jak ciaza jest wynikiem gwaltu? NO wybacz...
TO SIE ZGLASZA NA POLICJE GWALT I MASZ DARMOWA LEGALNA ABORCJE!!!
 
G

germanistka89

Guest
Teraz masz 15-16 lat i nie wiesz co robić ... chcesz się łatwo pozbyć problemu.
Potem będziesz miała 20 lat 25 lat i będziesz chciała dziecko,
jak wtedy będziesz się czuła?
Całe zycie będziesz ukrywała, że ZABIŁAŚ własne dziecko.
Porozmawiaj z psychologiem,
idź do rodziców - pewnie będą źli - to normalne. Ale nie możesz zabić. Pewnie będą Ci wygadywać różne rzeczy ... nie słuchaj.
Musisz o tym komuś dorosłemu i mądremu powiedzieć!
Chcesz zabić swoje dziecko? I co ... będziesz je kopać w brzuchu? Takie bezbronne maleńststwo?

Chcesz porozmawiać?? Pisz na priv podam Ci mój nr GG i porozmawiamy ... prosze, ale nie rób głupot ...
Kiedyś będziesz tego żałować ...
Stało się - cóż.
Ale policja powinna o tym wiedzieć - skoro to gwałt.
A swoją drogą to staraj się mieć bardziej przyzwoitych znajomych

Przeczytaj to!


MODLITWA NIENARODZONEGO DZIECKA"Dziewięćdziesiąt procent nieszczęść na świecie
to te które ludzie zadają sami sobie."
Mamo, dzisiaj mnie zabiłaś
Powiedz.. obchodzi Cię to co zrobiłaś?
Dlaczego w takiej chwili mnie zostawiłaś?
Mam tyle pytań do Ciebie
ale ty uważasz , że moje miejsce jest w niebie.
Dlaczego mnie nigdy nie kochałaś?
Dlaczego mi życie doebralaś?

Nie miałaś prawa mi życia odbierać
Mimo tego że mi je dałaś
Mamo...
Nie wiem dlaczego tak wołam do Ciebie
Będąc już tutaj, aniołkiem w niebie
Nie wiem dlaczego.. ale cierpiąc szlocham
Bo mamo... mamusiu
Tak bardzo Cię kocham.

Tak bardzo chciałam żyć, z dziećmi sie bawić
Ale ty postanowiłaś się ze mną rozprawić
Chciałam cały świat zobaczyć
A ty zrobiłaś coś czego się nie da wybaczyć
Zabrałaś mi szanse, jedną, jedyną
Nie chciałaś bym była Twoją dzieciną
Kiedy byłam w środku w, Tobie
Tak myślałam o rodzinie sobie
Jak wyglądasz się zastanawiałam
Mamo... ja tak strasznie Cię zobaczyć chciałam
Mamo ja tak bardzo chciałam żyć
Marzyłam o tym by Twoim dzieckiem być...

A kiedy poczułam te wielkie narzędzie na moim ciele
Bałam się bardzo i zrozumiałam że coś złego się dzieje
Nie miałam pojęcia co robić mam
Myślałam o tym, że ty czuwasz gdzieś tam..
Pomyliłam się
Fakt.... ty tam byłaś,
Ale nigdy bym nie pomyślała
Że to ty wymyśliłaś
Nie mogę pojąć że ty - moja mama
Tego własnie chciałaś
Mamo, ja wciąż żyje i Cię obserwuję
Łzy mi płyną i serce mnie kłuje
Tak bardzo chcę Cię zapytać ..
Dlaczego?

Przecież nie musiałaś tak wybierać...
Nie wiem czy chcesz żebym Ci wybaczyła
Ale wiem jedno ...
będę się za Ciebie modliła...
Amen.



LIST NIENARODZONEGO DZIECKADroga mamo!

Znów nie wiem czemu napisałam…
Może zobaczyć bym Cię chciała…
Będąc tu, aniołkiem w niebie
Obserwuję sobie Ciebie

Widzę…
Często jesteś na mym grobie
Chyba więc coś pękło w Tobie

Widzę…
Płaczesz , krzyczysz , szlochasz…
Może ty mnie jednak kochasz?
Płaczesz także, gdy dzieci widzisz…
Nigdy ich nie tulisz…
Boisz się? Brzydzisz?

Pokoik dla dziecka też widziałam…
I pomyśleć, że bym tam mieszkała…
Spałabym w łóżku, przy biurku bym się uczyła…
Wszystko…
Gdybym tylko żyła…

Jednak jest coś co mnie zaniepokoiło
Czyżby właśnie to, nasze szczęście zniszczyło?
Widzę często jak chodzisz w nocy
Zaczepiasz panów…
Są niscy , wysocy…
Nie rozumiem tego..
Potem z nimi gdzieś chodzisz…
Dlaczego?

A potem znów płaczesz, szlochasz…
Powiedz mamusiu…
Którego z nich kochasz?
Chciałabym wiedzieć…
Gdzie mój tata, no gdzie?
To chyba tylko Bóg jedyny wie.



Kończę już mamo … No otrzyj łzy
Kiedyś będziemy znów razem Ja i Ty…
Wiedz mamusiu, że ja kocham Cię najbardziej w niebie..

…w imię Boga i swoje

Rozgrzeszam Ciebie…




Nie chwyta Ciebie to za serce ????
Jak to zrobisz ... to będzie tyczyć sie to i Ciebie ...

Lepiej oddać do odmu dziecka.... inni wychowają i pokochaja całym sercem skoro Ty nie mzoesz ...
yle ludzi pragnie dziecko a miec nie mogą ... :( przykre ...
a Ci co maja to je krzywdzą ...
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
Skoro to był gwałt to było trzeba iść na policję.
Jeśli to było niedawno to nadal możesz iść i może jeszcze załapiesz się na dokonanie legalnie aborcji.
No ale skoro Tobie się nie chciało ani się nie chce dalej to może na głowę z 10 piętra skocz co?

Przykro mi, że zostałaś zgwałcona.
Ale gdybyś była na tyle rozsądna to byś działała i zgłosiła sprawę odpowiednim służbom a nie wyszukiwała sposobów na poronienie.
I powiem Ci, że znam przypadek gdzie dziewczyna TYLKO dla żartu wypisywała na jakimś forum o tym, że chce poronić i szuka sposobu.
Nie wiem czy ktoś to zgłosił czy sama policja to znalazła ale w ciągu kilku godzin do jej drzwi zapukała policja.
Więc zastanów się co piszesz i co robisz.
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
ja znam jeden sposób. ale nie chce mieć dziecka na sumieniu.
Zgadzam się z powyższymi argumentami ale jeżeli to dziecko ma mieć z:cenzura:ane życie to lepiej żeby się nie urodziło i nie cierpiało...
jeżeli bardzo Ci zależy pisz na priv a najlepiej na gg 3095199
 

Talala

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wrocław
kurde moze i jestes młoda, sorry ze to napisze ale do tego głupia!! Po pierwsze z takim czyms idzie sie na policje a nie pisze na forum o rade, po drugie jak juz dziewczyny pisały jezeli nie chcesz urodzic, aborcja w takim przypadku jest legalna!!

zgadzam sie ze smerfetką!!!!
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
Z drugiej strony równie dobrze autorka moze kłamać, że ciąża jest wynikiem gwałtu.
Nie ma żadnych dowodów na to, że została zgwałcona.
Może to ciąża z wpadki a ona szuka naiwnych co powiedzą jak się pozbyć problemu?
Ciąża która jest wynikiem gwałtu łapie za serca...
Po przemyśleniu tego jakoś trudniej mi uwierzyć że dziewczyna tak spokojnie sobie czeka na rozwój sytuacji nie zgłaszając ani przestępstwa ani nie udając się po tabletke po.
 
Do góry