Skąd Twój nik? Jak powstał? No pochwal się! :D

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
I co tu więcej dodawać? Piszcie jak powstał wasz nik! a może to wasze xywy? >:)

Hm właściwie to na mnie mówią Akemi ;)
Arina to od imienia mam na imię Karina jak sie odejmnie K powstaje mój nik :)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja tam moj nick to powstal od imienia Tomek al;e wole jak na mnie mowia Tom.

Arina napisał:
Hm właściwie to na mnie mówią Akemi ;)
A czy to przypadkiem nie jest japonskie imie????
 
F

faithless

Guest
faithless to nazwa zespołu :) lubie ich muze i dlatego taki nick :) Karina :) Piekne imei
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Mi sie podoba imie Dominika juz od lat ale takie imie miala moja przyjaciolka wiec na mnie od lat wolali Nika, zabrali oprostu koncowke od Dominiki :hyhy:
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
Kamilcia powstała właściwie w mojej główce ;) ale wolę jak mówi się na mnie PADAKA :D (to dlatego, że jestem strasznym nerwusem :D ) hehe :D nie będę zmieniać niku, bo potem sie wszyscy pogubią i nie będą wiedzieli kto tam klika ;) a moze zmienie? :D i czy wogole da sie zmienic?? CO WY NA TO ?? :D :D :D
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Mój nick jest (jak pewnie nietrudno się domyślić) zdrobnieniem od imienia - Agnieszka :)
 

niedzwiadek35

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Miasto
Biała Podlaska
A moj nick to smieszna sprawa . Bo kiedys na czacie na wp ktos mnie poszukiwal jako pluszaka i tak juz zostalo jestem niedzwiadek , a 35 dlatego , ze mam tak samo w e-mailu.Bo ja w sumie jestem taki misio :p :)
 

KateW

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Rzeszów
Mój nick - KateW ma dość dziwną historię...

Kate byłam w podstawówce na angielskim, ale potem o tym zapomniałam... Dwa lata temu zaczęłam prowadzić dość bogatą wymianę maili po angielsku i pojawił sie problem - jak je podpisywać? Katarzyna? - za długie... Kaśka - nie ma polskich znaków... Kasia... NIE... Więc wróciłam do Kate

Później Kate (czy właściwie opsKate) stała sie moim nickiem w S1 (forum fanów Nikity)... No i chcociaż tam już prawie nie działam nicka używałam nadal...

Później u Apostoła już była jakaś Kate więc dołożyłam pierwszą literę nazwiska (a przy okazji pierwszą literę nazwiska używanego w korespondencji "międzynarodowej"...) I tak zostałam KateW...

Przyzwyczaiłam sie do tego nicka...
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
hmm mój nick powstał w dosyć (nie)typowy sposób jak się można domyślić pochodzi od mojego imienia ;) kiedyś, jak grałem w Colina Mc Rally mój brat nie wiedział jaki nick(taki 3 literowy) ni wpisać wpisał kac, ale się niepozytywnie kojażyło więc zmienił na cak i ja sobie tak to już zostawiłem :)
 

DoRo

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
224
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jak łatwo się domyślić mój nick także pochodzi od mojego imienia:p Mam na imię Dorota , a więc żeby nie było tak długo to jest po prostu Doro tak juz się przyjęło, choć wiele osób mówi na mnie jeszcze inaczej, np. Dorcia, Docia, itp itd długo by wymieniać
P.S.Katarina dzięki za pozdro i również Cię pozdrawiam jak zresztą wszystkich:);)
 

bujaka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
A mój się wziął od dżamajki (moje ulubione perfumy Jamaica :D) i zawsze było bujaka (a tu była faza na pewien utwór)dżamajka. Ale, że bujaka dżamajka dwuczłonowe musiałam ograniczyć sie do jednego wyrazu and została bujaka :hyhy: :hyhy: :hyhy:
pozdro
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Aga__, pozdrowienia

:zdziwko: to chyba do mnie :zdziwko:

Hahaha :D

A wiecie jaki ja miałam wszędzie nik???? :hyhy: Może nawet teraz ktoś mnie skojarzy ;) Lisiczka22kp ot tak ;)

Lisiczka - bo podobno jak się śmieję to mam takie lisie <błyszczące, przebiegłe> spojrzenie.
22 - bo tyle miałam lat, kiedy zaczęłam obcować z internetem...
kp - i tu zawsze były pytania co oznacza ;) to województwo w którym mieszkam ;)

Pozdrawiam :hyhy:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Tom skąd wiesz, że Akemi to japońskie imię? :)
Kiedy rysowałam swój komikas tak nazwałam swoją główną bohaterke i tak teraz czasem mówią na mnie :p
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
Ja chciałam sobie jakiś nik ze słowem Biała a więc myślałam ąż wymyśliłam że mogę dodać Dama i wyszła: ,,Biała dama"
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
A dlaczego chciałas nik ze słowem "Biała" ?
Biała dama kojazy mi się z pewną opowiescią, która opowiadał mi kumpel, o Białej damie która co noc stała na szosie i łapała stopa by ją podwieść na cymentarz :p
 

maworu

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
zaborze
Z moim nikiem było zabawnie, gdy chciałem założyć maila zamiast kaworu wyszedł maworu cóż k jest blisko m i tak już zostało :] :]
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Kaworu? a czy to nie jest japońskie imię? >:)
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
empty- pusty, opustoszały..
w zasadzie to nie ma co tlumaczyc bo chyba wiadomo o co chodzi..
to nie jest moje prawdziwe pseudo.. ludzi wolaja na mnie zgoła inaczej a ten nick zapozyczylem na uzytek tego forum..
VIVA EMPTINESS
 
Do góry