Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

BEZPŁODNOŚĆ

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 aanitaa82

aanitaa82

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2010 - 23:20

Witam. Chciałabym porozmawiac z kobieta ktora nie moze mieć dzieci, ale nie na forum tylko przez e-maile badz na gg. Jest to dla mnie bardzo ważne wiec jesli któraś z Pań mogłaby ze mna porozmawiac to bardzo prosze o odpowiedz. Z góry bardzo dziękuje. oczywiscie prosze o rozmowę anonimową.

hej niestey mam ten sam problem i nawet nie mam z kim porozmawiać bo wszystkie koleżanki są już mamami albo w ciąży jeśli jeteś zainteresowana rozmową napisz aanitaa82@o2.pl
  • 0

#42 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 24 maj 2010 - 08:36

Oj jeśli ktoś się stara o dziecko potrzebuje wsparcia. Dobrze jest w tej sytuacji z kimś porozmawiać. I przyznam, że czytałam o tym, że fakt na płodność, niepłodność może mieć wpływ wiele czynników. Ostatnio nawet czytałam, że na niepłodność może mieć wpływ dieta, to w jaki sposób się odżywiamy. Wiem, że można leczyć niepłodność za pomocą odpowiednio dopasowanej diety. Gdyby ktoś był zainteresowany tym, na czym dokładnie to polega, wszelkie informacje może znaleźć tutaj http://www.vimed.pl/...alzenskiej.html
moim zdaniem jeśli ktoś stara się o dziecko dobrze jest wypróbować różne metody.
  • 0

#43 rastman

rastman

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 23 sierpień 2010 - 21:40

oczywiście, że dieta ma wpływ na jakość nasienia. Podobno czasem trzeba się starać o dziecko nawet kilka lat
  • 0

#44 koci

koci

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 13:26

pamietaj o takich rzeczach jak IMSI, jest juz dostepne w Polsce, np w InviMedzie
  • 0

#45 dakon

dakon

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 październik 2012 - 12:12

Co do diet na bezpłodność to jeszcze czytałem ostatnio na temat wpływu jedzenie ryb. Składniki odżywcze, jakie znajdują się w rybim tłuszczu mogą wspomóc nasze starania w walce z bezpłodnością. Artykuł pod tytułem 'Bezpłodność męska związana jest z niedoborem rybich tłuszczow' znajdziecie pod adresem www.bezplodnosc.medserwis.pl Pozdrawiam
  • 0

#46 nessalutien

nessalutien

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 listopad 2012 - 20:30

Leczenie bezpłodności to bardzo trudna sprawa i warto skonsultować się z fachowcem. Mi bardzo pomogła klinika Gameta, chociaż odpowiednia dieta oraz witaminy również miały na to jakiś wpływ.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 beatrycze12

beatrycze12

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 20:41

Ja z mężem próbowałam rozwiązaćnasz problem różnymi dietami, ale nic nie dawało oczekiwanego rezultatu. Dopiero kiedy zdecydowaliśmy się skorzystać z usług kliniki, a dokładniej właśnie wcześniej wspomnianej Gamety, staliśmy się szczęśliwymi rodzicami :)
  • 0

#48 Guest_benjamima_*

Guest_benjamima_*
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 23:00

Ten filmik (..) fajnie wyjaśnia podstawowe zagadnienia związane z niepłodnością. Jeśli już się coś podejrzewa to fakt, warto skorzystać z kliniki, ja mam do czynienia z Invimedem i poleca. Widać profesjonalne podejście we wszystkim co robią.

Użytkownik Althaea edytował ten post 16 wrzesień 2013 - 18:40

• 0

#49 kaska_w

kaska_w

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 21:00

Ja podobnie jak wcześniej wypowiadające się osoby trafiłam do Gamety. Zanim tam trafiłam myślałam, że nie ma już dla mnie żadnego rozwiązania, ale pracujący tam lekarze pomogli mi zebrać się w sobie i dzięki nim mam teraz małą córeczkę.
  • 0

#50 Guest_benjamima_*

Guest_benjamima_*
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 17:43

jeśli chodzi o kliniki to warto zwrócić uwagę na Invimed, który ma placówki w Warszawie, Gdyni, Poznaniu i Wrocławiu - oferują wiele zniżek (np. zabieg o 50% jeśli kobieta podzieli się jajeczkami z drugą) i ich lekarze mają mnóstwo pozytywnych opinii... dla par często to właśnie cena i lekarze są głównym zmartwieniem jeśli chodzi o przygodę z in vitro, także w przypadku Invimedu te czynniki są zdecydowanie przyjemnie rozwiązane :)
  • 0

#51 worysia

worysia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 13:27

Ja na twoim miejscu wysłałabym narzeczonego do specjalistycznej kliniki, polecam Ab ovo w Lublinie - sami cudowni ludzie tam pracują :) Powodzenia
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 Guest_barteczko_*

Guest_barteczko_*
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 19:29

W Lublinie leczyłam się w klinice Ab Ovo i pomogę spokojnie powiedzieć, że jest ona bardzo dobra. Miałam małe szanse na zajście w ciąże. Dzięki tym lekarzom jestem w 5 miesiącu, Jestem bardzo wdzięczna za to, dlatego polecam te miejsce. Pomogą tobie tak jak i mi pomogli.
  • 0

#53 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 29 lipiec 2013 - 21:58

W Lublinie od niedawna funkcjonuje też polecanmy tutaj już  Invimed - to bardzo dobra wiadomość, bo to jedna z najlepszych placówek w Polsce 

• 0

#54 Guest_ania_zbanowany_*

Guest_ania_zbanowany_*
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 17:28

Witam!
W okresie starania się o dziecko należy zadbać o prawdidłową dietę i jej suplementację, np. stosując Inofolic. To suplement diety, który zawiera kwas foliowy i inozytol. Kwas foliowy pobudza organizm do produkcji komórek krwi, a także chroni dziecko przed rozwojem wad wrodzonych cewy nerwowej. Natomiast inozytol reguluję wydzielanie hormonów, głównie GnRH, TSH czy insulinę - ich prawidłowe stężenie odgrywa kluczową rolę w zapłodnieniu i utrzymaniu ciąży.
Jeśli jesteście zainteresowane tą tematyką to zapraszam do rozmowy. Chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Pozdrawiam.
Ania,

Użytkownik wiki9969 edytował ten post 22 marzec 2014 - 10:59

• 0

#55 BlueRain

BlueRain

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 22:10

Czytam właśnie o in vitro (in vitro ważne rozmowy na trudny temat), bo jest to ostatnia deska ratunku dla mnie i mojego męża.

Oboje chcemy być bardzo rodzicami, ale cóż... nie zawsze jest tak jakby się chciało. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#56 Guest_wiemlepiej_*

Guest_wiemlepiej_*
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 07:00

Zawsze warto jest się starać oraz nie załamywać się. Sama nie raz usłyszałam od lekarzy,że nie będę w stanie mieć dziecka, że będą z tym bardzo duże problemy ale okazało się,że trzeba było po prostu trafić do odpowiedniej kliniki.

Leczyłam się tutaj: http://www.invimed.pl/- poddałam się inseminacji. Jest to dość znana, nowoczesna klinika w Warszawie. Pamiętam,że wykonałam wiele badań,zostałam poddana odpowiedniej terapii. Może nie było to takie tanie ale dzięki temu jestem mamą pięknej córeczki. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0