Jakie jest wasze najlepsze anime

Marvel

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
to inaczej powiem listę anime które mi się podobają xD bo najlepsze zalezy od gustu i tu kazdy ma racje pod pewnym względem. Dla jednego najlepsze jest to dla innego cos innego ;d A wiec anime które lubie ;) ( te anime mi sie podobają a jest różnica miedzy lubię na kocham ;) )

Bleach
Clannad
Clannad "After Story"
Code Geass: Hangyaku no Lelouch
Code Grass: Hangyaku no Lelouch R2
Death Note
Dragon Ball
Dragon Ball Z
D.Gray-Man
Fate-Stay Night
Full Metal Alchemist
Green Green
Ichigo 100%
Love Hina
Maburaho
Melancholy Haruhi Suzumiya
Myself; yourself
Naruto
Natsume's Book of Friends
Nogizaka Haruka no himitsu
Ouran High School Host Club
Onegai Teacher
Onegai Twins
Rosario+Vampire
Rosario+Vampire Capu 2
Seto no Hanayome
School Days
Seirei no Moribito
Sekirei
Shaman King
Shingetsutan Tsukihime
Shuffle
Soul Eater
Suzuka
Toradora
Tu Love-Ru
Zero no Tsukaima
Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kish
Zero no Tsukaima: Princess no Rondo
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Serie, którym wystawiłem 10/10 na anidb:
Cowboy Bebop
Dennou Coil
Legend of the Galactic Heroes
Last Exile
Ninin ga Shinobuden: The Nonsense Kunoichi Fiction
Nodame Cantabile
The Girl Who Leapt Through Time
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tylko i wyłącznie Naruto xP
Pokemony, Digimony i taki shit zwany Bobobo-bo Bo-bobo :/
Tytuł odzwierciedla wszystko.
ale te anime wszystkie to mają tą samą grupę odbiorców. a i jakie argumenty przeciw naruto. wzorowane jest totalnie na innych anime, nowości mało, przeciąganie scen bije nawet 'najdłuższe 5 minut w historii świata' z DB, straszne retrospekcje, jak to dla Ciebie jest najlepsze anime to masz status hero ;]
 

xBLIND

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ale te anime wszystkie to mają tą samą grupę odbiorców. a i jakie argumenty przeciw naruto. wzorowane jest totalnie na innych anime, nowości mało, przeciąganie scen bije nawet 'najdłuższe 5 minut w historii świata' z DB, straszne retrospekcje, jak to dla Ciebie jest najlepsze anime to masz status hero ;]
Wiesz, moge być nawet GOD ;D hehe
Ja nie wnikam w porównania jednych anime do innych, z prostego powodu jakim jest to, iż nie zagłębiam się w porównania jednych do innych. Poprostu włączam TV, wchodze na YouTube i oglądam to co mi się podoba. Naruto bardzo trafiło w moje gusta/łaski... Pokemony, inne stworki czy koleś pojedynkujący się włosami spod pachy nie ;]
Będąc szczery powiem, że jestem laikiem jeśli chodzi o ilość obejrzanych pozycji, spoglądając na te liste usera na początku tematu. Na pewno też nie mam w tym wypadku takich punktów odniesienia jak wy :bag:
Najwyżej zapodaj mi konkretny, ciekawy tytuł, który ma więcej nowości, o których wspomniałeś oraz coś wg. ciebie reprezentuje... obejrzę, a nóż wciągnie :D pozdro
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a Tobie kurde co, pod pacha włosy nie rosną? jak nie to młody wróć jak zaczniesz dorastać.

a serio obejrzyj jojo's bizarre adventure jak lubisz sentai, albo powazne klimaty czyli death note lub code geass :)
 

xBLIND

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a Tobie kurde co, pod pacha włosy nie rosną? jak nie to młody wróć jak zaczniesz dorastać.

a serio obejrzyj jojo's bizarre adventure jak lubisz sentai, albo powazne klimaty czyli death note lub code geass :)
Ta rosną, ale nikogo moimi włosami nie pobiłem xD Zwłaszcza tymi z pachwin :p

Dzięki, zainteresuję się tymi tytułami hehe :D
 
G

Go To Klop

Guest
Oto lista kilku anime które uważam za najlepsze:

1.DEATH NOTE
2.Code Geass
3.Bleach
4.Full Metal Alchemist
5.Soul Eater
6.Dragon Ball
7.Naruto
 

JustMe

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdzieś:)
teraz oglądam Bleacha ale oglądałam też Full Metal Alchemist i musze przyznać że te dwa podobają mi sie najbardziej :) . Elfen Lied też oglądałam i nie jest złe :D.
 

qwerty9

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Code Geass - najlepsze anime tego roku, a zarazem dla mnie najlepsze ze wszystkich.Polecam go wszystkim! www.codegeass.com.pl Wszystkie odcinki online PL.
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
Moje najlepsze:

Bleach
Dragon Ball, Z i Gt
Code Geass
Death Note
Elfen lied
Neon Genesis Evangelion
Rorouni Kenshin Tsuioku Hen
Fate/Stay Night
Vampire knight
 

Cypele

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ASP
Poczynając od generała Dajmosa, Slayersach i innych Yattamanowych bajek wkręciałam się w tego typu seriale na dobre. Wymienie kilka pozycji które uznam za warte wspomnienia.
Serial Experiments Lain, chyba jedna z moich ulubinych, niebanalna fabuła dziwne i niespodziewane sytuacje
Bleach poza wkurzającymi powtórkami przez pół odcinka sam pomysł bardzo mi podchodzi. Choć tematyka jest podobna do innych to ma w sobie to coś; NO i Ichigo jest rudy czyli mega plus dla niego ^^ No i te pluszaki chodzące xD kan jest mistrzem ^^
Fate stay night krótko zwiężle i na temat. Szybki rozwój akcji, nic się nie przeciąga w każdym z 20odcinków sięcoś dzieje;
Death Note właściwie w życiu bym tego nie obejrzała gdyby nie mój facet, doszło do tego iż siedzieliśmy przez dwie noce i oglądaliśmy odcinek po odcinku xD
Green Green chyba nic nie trzeba komentować xD
Hellsing Najlepszy, naukochańszy, wampiry i wszystko jasne :*:*
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
U mnie beda to:
-BECK (moje ulubione anime, ktore ogladalem juz tyle razy ze znam na pamiec xd)
-Death Note
-Cowboy Bebop
-Samurai Champloo
-Full Metal Panic
-Code Geass
-Evangelion
-Ergo Proxy
-Suzuka
-Melancholii Haruhi Suzumiyi

To sa takie ktore podobaja mi sie najbardziej ale napewno do tej listy mozna by dopisac jeszcze kilka, ale w tej chwili wypadly mi z glowy.
 

taku

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Death Note, One Piece, Sayonara Zetsubou Sensei dokładnie w takiej kolejności. Do tych które pozytywnie zapadły mi w pamięć mogę zaliczyć Karin i Azumanga Daioh.
 
Do góry