Dramat w ZOO

Status
Zamknięty.

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Nie wiem co mam o tym myśleć.. taka kobieta powinna sobie zdawać sprawe co jej grozi, a nie na dodatek łamać zakazy :/
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja nie rozumiem takich ludzi. Czy oni sa bezmyslni czy maja galarete zamiast mozgu. I to jeszcza w takim wieku :zdegustowany:
 
F

faithless

Guest
Tom napisał:
Ja nie rozumiem takich ludzi. Czy oni sa bezmyslni czy maja galarete zamiast mozgu. I to jeszcza w takim wieku :zdegustowany:
Moim zdaniem to zabespieczenia były nie odpowiedznie / nie wystarczające !!! Mam nadzieje ze niecerpiała długo ;(
 
K

KaMa

Guest
nio właśnie przed tkwilką czytałam o tym w gazecie...ech...
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Ze zabiezpieczenia nie byly odpowiednie to swoja droga, ale zeby spacerowac po murku?? No to juz lekka przesada, ta kobieta nie miala 5 lat i chyba zdawala sobie sprawe z tego co moze sie stac? Zreszta te informacje o spacerowaniu nie sa potwierdzone wiec trudno wlasciwie powiedziec co sie tak naprawde stalo, ale oczywiscie przykro slyszec o takim wypadku :zalamany:
 
F

faithless

Guest
Kamilcia, Nie wiem dlaczego tak to upraszczasz :( Przeciesz nie ma swiatków zdarzenia :( Nie mozemy wykluczyc ze to była jej głupota Mozliwe jest tez ze popełniła samobujstwo :( Dopułki nie dowiemy sie kim była ta kobieta, Trudno mówic o jej winie :( Gdyby zabezpieczenia były lepsze nigdy nie doszło by do tej tragedj ;(
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Nieszczescia chodza po ludziach nie po dachach niestety :zalamany:
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
mloda102 napisał:
Nieszczescia chodza po ludziach nie po dachach niestety
A na dodatek do tych chodzacych nieszczęść wiele nie trzeba...
U mnie kiedyś w mieście miś zaatakował dziewczynkę. był w klatce, a klatka była ogrodzona jeszcze bramą. Ale dziewczynka była mała i przeszła przez szczeliny w tej bramie. Chwila nieuwagi rodziców i po dziecku... :(
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
sledztwo w toku, ale kto to wie teraz skoro ona i tak nie zyje :dezorientacja: a moze tych misiow spytac :hyhy:
 
F

faithless

Guest
nika, A co będzie z misiami ? Czy zostaną usipione ? Przeciesz zjadły (ochyda) człowieka ?
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
a misie za co, sama im wpadla ta pani na obiadek, one sie teraz ciesza ze maja pelne brzuszki :hyhy:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ej no sory, dziwne trochę że babka w starszym wieku spacerowała sobie po murku. Nie dziwiłabym sie gdyby to był ktoś młodszy. Ale osoby w tym wieku chyba sa bardziej odpowiedzialne. Według mnie nie wpadła tam przez przypadek!
 
Status
Zamknięty.
Do góry