jaki alkohol na imprezach?

I

Iwan_Bezdomny

Guest
Ja zauważyłem, że:
Uczniowie- piwo
Studenci-piwo, wino, wódka
Pracujący- wino, wódka, drinki
Niepracujący- wódka
Ja jestem na etapie drinków, bo dobrze zarabiam. Pewnie jak stracę prace to znowu się przerzucę na czystą
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Narcyza - zależy od typu imprezy wg mnie :)
Muszę się zgodzic z tym, że większośc uczniów (np. moi znajomi) w klubach czy knajpach pije piwo, po prostu na coś droższego ich/ nas :p nie stac.
Z kolei na domówkach czy w terenie wódka leje się strumieniami, bo wtedy jest bardziej opłacalna niż piwka.
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
dokladnie, z moimi znajomymi imprezujemy co tydzien, zeby odreagowac... z alkoholi to przewazaja drinki z piwa sie wyroslo, czasami wchodzi tez w gre wino. zalezy tez ile dansimy, bo wiadomo ze jak sie czlowiek rusza to i organizm wiecej wchlania:D
 
I

Iwan_Bezdomny

Guest
Domówkami rządzi wódka, zwłaszcza w męskim gronie, bo kobitki wolą z reguły bardziej wysublimowane alkohole. Właśnie mi jakoś na imprezach za mało jest lżejszych alkoholi które niekoniecznie są winem lub piwem no i są bardziej w stylu glamour. Ostatnio piłem truskawkowego drinka z czerwonym alkoholem i na pewno nie wódką i był po prostu pyszny.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Narcyza - zależy od typu imprezy wg mnie :)
Muszę się zgodzic z tym, że większośc uczniów (np. moi znajomi) w klubach czy knajpach pije piwo, po prostu na coś droższego ich/ nas :p nie stac.
Z kolei na domówkach czy w terenie wódka leje się strumieniami, bo wtedy jest bardziej opłacalna niż piwka.
Nie mam wyjścia - muszę się zgodzić : )
 
I

Iwan_Bezdomny

Guest
W naszych czasach kiedy większość jednak stara się pracować na studiach, tudzież studia są kilkustopniowe i studenci zdarzają się grubo po 30-ce, to stać ich na trunki zza zachodniej granicy, tudzież innego kontynentu. Z win jest fajne Chilijskie, chociaż ja osobiście przepadam wprost za aperitifami, które chyba są najbardziej celebryties w stylu glamour, czy gorgous. Ale to nawet wspomniałem wcześniej bo z nich drinki są wyśmienite
  
  
  
  
  
 
 
I

Iwan_Bezdomny

Guest
uparcie obstawiam przy elegancji drinków. Zwłaszcza jak ię zaprasza kobietę na jakiś alkohol. Która kobieta pomyśli poważnie o mężczyźnie, który ją zaprosi na piwo? Odpowiedź: żadna, bo każda pomyśli o nim jako kumplu. A zaproszenie na drinka traktuje się jako zaproszenie na coś więcej…
 

legalnablondynka

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Z góry:D
Zależy gdzie i z jakim towarzystwem impreza;D
Wyjście do baru piwo albo drinki
Wyjście na disco wódka
Wyjście na domówkę piwo
 

barthas86

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
WLKP
a ja pracujący -> piwko, driny, czysta :) a tak w ogóle to te zestawienie tak jakoś z kosmosu wzięte ;)
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
dla drinkujacych polecam PASOA z sokiem z pomaranczy+troche wody. Smaczne, tylko trzeba duzo wypic, zeby cos poczuc (a na to mnie nie bylo stac, bo jest to dosc slodki drink).
 
Do góry