Dobre książki

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
Tutaj mówimy o książkach, które są warte polecenia a co za tem przeczytania :)
Ja polecam twórczość Stephena Kinga. Głównie Lśnienie, Zdolny Uczeń i To. 8)
Chyba nie muszę mówić kim on jest, no bo każdy chyba zna chociażby takie filmy na podst. jego książek jak Misery, Skazani na Shawshank, Zielona Mila czy Lśnienie Kubricka. :)
A co wy tam teraz czytacie? 8)
 
P

Peggy

Guest
No ,a ja czytam,czytam,i czytam i nie moge skonczyc czytac ksiązek.. :D ,a czytam takie jak: Wiernosc w stereo Nicka Horbeya,Miasto pod skałą Mareka S. Huberatha, ..Zabiore Cię ze sobą Niccolo Ammaniti,Alchemik Paulo Coelho..No i to na tyle..Nieźle co nie ?? :D :D ,ale i tak to nie wszystko...Ale jakbym miala wszystkie wymienic to by miejsca na forum zabrakło.. :lol:
 
P

Peggy

Guest
:) A oprócz Alchemika masz jeszcze ulubione książki Paula Coelha??
 

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
No, właśnie tylko tą jedną czytałem, ale postaram się nadrobić zaległości :)
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
osobiście polecam "dziewczynke w czerwonym płaszczyku" Romy Ligockiej....dopóki nie oswoiłam się z książka na pierwszych 60 stronach popłakałam się 4 razy :]
 

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
Podziwiam ludzi, którzy czytając płaczą. Toć to jest rzecz wspaniała wg. mnie. To samo się tyczy innych emocji... Np. strach ^^

Lśnienie Kinga... Toć to majstersztyk, albo TO. Książka, która może zmienić pojęcie człowieka odnośnie przerażenia. Cudo. :]
 
P

Peggy

Guest
He..Ja tylko płakałam przy jednej ksiązce ,ale nie pamiętam juz tytułu..Heh..Czyżby miałąm juz taka zaawansowaną skleroze? :hyhy: :]
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
płakalam jeszcze przy "Oskar i Pani Róża"... bardzo wzruszająca opowieść o chłopcu, który umiera w szptalu na raka....polecam gorąco. czyta się krótko ok 50 min :]
 
P

Peggy

Guest
Bonifacy :Też mozliwe,jak najbardziej... ;)

"Oskar i Róża"..bardzo piękna książka,na religii pani nam ja czytała.. :) ..Naprawde,wracam do niej zawsze jak nie mam co czytac... :]
 
P

Peggy

Guest
Recenzje dla tek ksiażki,były poztywne jak pamiętam...,ale ja jej też nie czytałam,a jak mówicie fajna jest,to moze skusze sie i przeczytam.. :rotfl:
 
P

Peggy

Guest
Polecam jeszcze inne książki Paula Coelho,takie jak:"Piąta góra","Weronika postanawia umrzeć",a za niedługo pojawi się nowa książka pt"Zahir"...... :)
 
N

Neo

Guest
Bardzo polecam: Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci i Cyfrowa Twierdza tego samego autora, niedługo zabiorę się za "Anioły i Demony", nieźle się zapowiada ;)
 
D

dusiaczek

Guest
jezeli ktos lubi ksiązki w stylu "bridget jones" to niech przeczyta książke pt. "pampersy kamera i on" diany appleyard!! bardzo fajna i ciekawa książka!! z wielką przyjemnością ją czytałam! ;)
 
Do góry