Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Subkultura

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#121 Silv@r

Silv@r

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 13 listopad 2012 - 00:21

Ludzkość ma tendęncje do nazywania wszystkiego. Metalowiec to to i to, punkowiec to to i to. To głupie, sama nosze glany i słucham metalu. A jakoś nie uważam się za wielką metalówe. Glany po prostu mi się podobają, nie tylko z wyglądu ale też z zastosowania ich oczywiście w obronie własnej. :) Jestem dziewczyną w glanach lubiącą metal i tyle.

Użytkownik Silv@r edytował ten post 13 listopad 2012 - 00:28

• 0

#122 Mass_Murderer

Mass_Murderer

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 grudzień 2012 - 19:21

Oi! Za dawnych czasów ubiór bardzo mocno określał styl muzyki słuchanej przez danego człowieka oraz po części jego poglądy. Na tej bazie powstały większe grona ludzi ubierających sie podobnie z podobnymi poglądami, czyli subkultury. Subkultura w żaden sposób nie może nas ograniczać, ona nas tylko i wyłącznie wyraża! A jeśli ktoś sądzi że nie należy do żadnej subkultury ale ubiera się w charakterystyczny dla niej sposób niczego nie zmienia, to i tak nas określa. Ale nie zapomnijcie też, że każdy jest inny. :)
  • 0

#123 inherentny

inherentny

Geniu Loci

• Użytkownik
  • PipPip
  • 270 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 11:54

Lubie osoby nalezace do subkultur, to stanowi o ich oryginalnosci.
  • 0

#124 Guest_BraveNewWorld_*

Guest_BraveNewWorld_*
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2012 - 12:40

W niektórych przypadkach los jest przesądzony, choć nie zawsze...Gdybym urodził się gdzieś w szarym bloku mając naokoło łysych ziomów w stylu : ,,Mam trzy paski na ramionach, każda laska jest już moja..", ojciec by czcił(chyba dobrze napisałęm) dres to myślę że bym przesiąknął tym klimatem i stylem...Bardzo dużo mają tu do powiedzenia osoby otaczające nas na codzień.

Od urodzenia mieszkam w bloku. Rodzinę mam totalnie typową, a ludzie w moim wieku to wielcy raperzy. A ja, mimo marniutkich 14 latek, słucham metalu, chodzę w pieszczochach i koszulkach zespołów. Co prawda mam taką grupkę przyjaciół-metalowców, ale my się "zebraliśmy" jakiś czas temu, kiedy każdy z nas metalem był już przesiąknięty. Tak naprawdę to po prostu wszystkiego trzeba spróbować. Widziałam raperów - nie pociągnęło mnie to. Widziałam rasta - nie pociągnęło mnie to. A metal? Wspaniali ludzie, klimatyczne koncerty, ta pozytywna energia, pogo, muzyka która porusza serce i... kark. :D To tworzy taki niepowtarzalny klimat, którego nie oddam za żadne skarby świata. :D
  • 0

#125 joobler

joobler

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 grudzień 2012 - 14:55

Każda subkultura ma w sobie cos oryginalnego i pociągającego i za to lubię subkultury:P
  • 0

#126 Wolfy

Wolfy

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 475 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 22:13

Subkultury rozwijają i pozwalają dowiedzieć się ciekawych rzeczy o samym sobie. Chociaż oficjalnie nie byłam w żadnej, to jak najbardziej popieram.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#127 Zdrapaka

Zdrapaka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 09 luty 2016 - 15:05

Ja uważam, ze subkultura to dobra sprawa, jednak utworzyło się ich zbyt wiele. Np. Ludzie fascynujący się nartami i śnieżnymi sportami, też uważają się za subkulturę, tak samo jak i biegacze. Subkultura to coś więcej i najczęściej podpierana jest głównym argumentem jakim jest muzyka.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#128 muminka35

muminka35

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 listopad 2016 - 13:01

Uważam, że dobry nauczyciel nie powinien należeć do żadnej subkultury, powinien być niezależny. Pracuje z dziećmi i  jest wzorem do naśladowania. Ja nie chciałabym, aby moje dziecko uczył punk...

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0