czy znacie jakiś super kebab w warszawie?

niebieskooka19

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
witam mam takie pytanko:czy znacie jakiś super kebab w warszawie??????? jadłam juz w paru ale w wiekszosci jest prawie tak samo:/ mianowicie chodzi mi o jakis kebab gdzie jest mieso cielęce....(te w kebabie smakuje za.....cie) ewentualnie baranie
smile.gif
czekam na wasze opinie i prosze o podawanie adresu kebaba:)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
wystarczy 2h samochodem i jest się w Ostrołęce na najlepszym kebabie pod słońcem ;p :D

Ale jeżeli już koniecznie w Warszawie to może w centrum handlowym na Sadybie ? ;>
 

niebieskooka19

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
aha no teżtak słyszałam że tam jest najlepszy, a moze jadł ktos kebab w wawie z cielęcinka ?????jesli tak to plijs o adres!!!!!!!!
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
nom, rog marszalkowskiej i swiętokrzyskiej daje rade. dobre kebaby są też po drugiej stronie. no i efes na saskiej kępie, rog francuskiej i zwycięzców - codziennie megakolejki. a kiedyś Brodke w środku widziałem hehe ;)
 

piotrek_he

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
na marszałkowskiej ok 22-23 nie ma w ogóle kolejki :) tyle że faktycznie nie ma cielęcego... ale kurczakowy też jest dobry :p a sos pikantny...mniam :p
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
widze, ze wszyscy forumowicze chwala sobie ta miejscowke. Dobra jest, jak nienajlepsza :) Szczegolnie, gdy czlowiek glodny i wraca z imprezy (czasami otwarte jest na prawde dluuugo).
 

Tombstone

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
znienacka :)
hmmm w centrum jak mowicie, zgadzam sie. pozatym lubie w c.h. LAND na sluzewiu 8) z baraninka.. mhm
 

adhd81

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
na tylach domu centrum 24h ul chmielna
a jak jestes z legionowa to znajdziesz na pod pierwsza pozycja we wskazanym linku
 

Brynnik

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
widze, ze wszyscy forumowicze chwala sobie ta miejscowke. Dobra jest, jak nienajlepsza :) Szczegolnie, gdy czlowiek glodny i wraca z imprezy (czasami otwarte jest na prawde dluuugo).

Też polecam :)

Bardzo dobry jest też za Novotelem w centrum - jak się dobrze trafi mają jeden z najostrzejszych sosów w stolicy :)
 

Mikaelia

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Jeśli chodzi o kebab z cielęciny - to w CH Wola Park jest - ale z wołowiny - ale nie polecam, takie cienkie wiórki mięsa...
Pysznego kebaba jadłam w budce na Górczewskiej niedaleko Ciołka. Na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej - teraz jakby straciły na jakości...dawno nie jadłam naprawde dobrego kebaba - choć je bardzo lubię i dość często jem....
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Zdecydowanie saska - róg francuskiej i zwycięzów. W każdej sondzie wygrywa i to zasłuzenie. Jadałem w wielu miejscach bo szukałem dobrego, sprawdzałem wszystkie pogłoski ale tam jest najlepszy.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Dobry jest jeszcze na świętokrzyskiej, ale nie ten na rogu marszałkowskiej, ale po drugiej stronie ulicy bliżej królewskiej. Tam w pawilonach gdzieś są tylko kebaby albo sex shopy :) Mówię o tym co jest w pierwszym rzędzie pawilonów, pierwszy z prawej strony stojąc tyłem do marszałkowskiej. Nazwy nie pamietam ale dobry mają. Ale i tak saska rulez :)
 
Do góry