Pokemony

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
hmmm,a co odwiedziłeś chille? Bo właśnie jedynie na podstawie artykułu określasz ludzi. Możliwe że to wszystko prawda, jednak czytając artykuł łatwo wychwycić skrajnie negatywne nastawienie do tych ludzi oraz całkowitą dyskryminację. Nie znam takich ludzi, nie potkałem się z tą subkulturą nie oceniam.

A tak btw. to w polskich gimnazjach jest nieraz gorzej. Głupi wiek niestety
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
hmmm,a co odwiedziłeś chille? Bo właśnie jedynie na podstawie artykułu określasz ludzi. Możliwe że to wszystko prawda, jednak czytając artykuł łatwo wychwycić skrajnie negatywne nastawienie do tych ludzi oraz całkowitą dyskryminację. Nie znam takich ludzi, nie potkałem się z tą subkulturą nie oceniam.

A tak btw. to w polskich gimnazjach jest nieraz gorzej. Głupi wiek niestety

Zgodzę się z tobą, być może to wp chce zrobić sensację, zrobić z igły widły ...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jak już to wp, chyba że robisz dla wp :p btw, już za wgląd nie lubie ich, zresztą ja wogóle nie lubie dzieci.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Dziwni jacyś ci ludzie. Dobrze, że półki co nie muszę tego oglądać u siebie. Ale Yoggi ma rację. Nie znamy ich więc lepiej się z opinią wstrzymać.
 

wandern_project

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina muzyki elektronicznej
hmmm,a co odwiedziłeś chille? Bo właśnie jedynie na podstawie artykułu określasz ludzi. Możliwe że to wszystko prawda, jednak czytając artykuł łatwo wychwycić skrajnie negatywne nastawienie do tych ludzi oraz całkowitą dyskryminację. Nie znam takich ludzi, nie potkałem się z tą subkulturą nie oceniam.

A tak btw. to w polskich gimnazjach jest nieraz gorzej. Głupi wiek niestety
Ja nikogo nie dyskryminuje,i nie mówię,że jest to prawdą,ja tylko chciałem się dowiedzieć,co wy o tym myślicie.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
nie tylko w gimnazjach. licea nie są wcale lepsze.
Stwierdzam z żalem i smutkiem, że to wina mojego rocznika. Teraz jestem w pierwszej klasie liceum. Gimnazjum, które skończyłem mieści się w tym samym budynku. Ci sami nauczyciele, te same gabinety, widywałem na korytarzu licealistów. W tym roku jestem na prawdę zdziwiony i zażenowany tym jak te korytarze wyglądają teraz, kiedy do szkoły przyszła młodzież z innych gimnazjów. Urodziłem się w pechowym roczniku jakimś. Polska Złota Młodzież.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Stwierdzam z żalem i smutkiem, że to wina mojego rocznika. Teraz jestem w pierwszej klasie liceum. Gimnazjum, które skończyłem mieści się w tym samym budynku. Ci sami nauczyciele, te same gabinety, widywałem na korytarzu licealistów. W tym roku jestem na prawdę zdziwiony i zażenowany tym jak te korytarze wyglądają teraz, kiedy do szkoły przyszła młodzież z innych gimnazjów. Urodziłem się w pechowym roczniku jakimś. Polska Złota Młodzież.
Albo mi się wydaje, albo te Twój rocznik jest rzeczywiście "wyjątkowy" :/
Rzeczywiście zwariować idzie...

No, ale temat nie o tym xD

Co do tej nowej subkultury...
Fakt faktem - nie wiemy jeszcze co to dokładnie jest, ale jakoś nie jestem do "tego" optymistycznie nastawiona ;)
 

GreenBallz

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nieco zboczę z tematu. Możecie mi powiedzieć, co oznaczają "dwa palce", które te dziewczynki pokazują?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Stwierdzam z żalem i smutkiem, że to wina mojego rocznika. Teraz jestem w pierwszej klasie liceum. Gimnazjum, które skończyłem mieści się w tym samym budynku. Ci sami nauczyciele, te same gabinety, widywałem na korytarzu licealistów. W tym roku jestem na prawdę zdziwiony i zażenowany tym jak te korytarze wyglądają teraz, kiedy do szkoły przyszła młodzież z innych gimnazjów. Urodziłem się w pechowym roczniku jakimś. Polska Złota Młodzież.

To chyba tylko tak regionami ;)
U mnie klasa owszem wesoła, ale jednocześnie poważna. Z pozostałymi 3 klasami I jest identycznie. W szkole tylko klasa technikum mechanicznego rozrabia na lekcjach :D ale to tak z roku na rok...


Nieco zboczę z tematu. Możecie mi powiedzieć, co oznaczają "dwa palce", które te dziewczynki pokazują?

na ogół to oznaczało viktorię, a co w wykonaniu tych pokemonów to ci nie powiem...
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Jacobbs, Ty naprawdę chodzisz dopiero do liceum? Ja myśłałam, że jesteś o wiele starszy :mruga:

Nie, licea nie są takie złe, na pewno gimnazja są gorsze,
ale i tak wszystko zależy od człowieka. Nie można uogólniać.

PS. Poza tym od dawna wiadomo, że reforma szkolnictwa dotycząca wprowadzenia gimnazjów była poronionym pomysłem.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jacobbs, Ty naprawdę chodzisz dopiero do liceum? Ja myśłałam, że jesteś o wiele starszy
Niestety ;) Zawiodłaś się?
To chyba tylko tak regionami mruga.gif
U mnie klasa owszem wesoła, ale jednocześnie poważna. Z pozostałymi 3 klasami I jest identycznie. W szkole tylko klasa technikum mechanicznego rozrabia na lekcjach biggrin.gif ale to tak z roku na rok...
Ja nie mówię tu o rozrabianiu na lekcjach, tylko o zjawisku tego "pokemonizmu" ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Niestety ;) Zawiodłaś się?

Ja nie mówię tu o rozrabianiu na lekcjach, tylko o zjawisku tego "pokemonizmu" ;)

aha.
u mnie tego nie ma. No owszem naliczyłem z 25 dziewczyn zafascynowanych artykułem o arafatkach w bravo i noszących arafatki (pocieszam się tylko tym że większość nosi w oryginalnych kolorach, a nie tych "komercyjnych", co najlepsze większość to dziewczyny z klas I). No i kilka dziewczyn typu plastiki...
Większość jest nie związana z żadną subkulturą. Takich których można po wyglądzie przypisać do subkultury jakiejś w całej szkole "naliczyłem" może 10 osób/ 500uczniów.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
U mnie jest mnóstwo, ale to mnóstwo, tych którzy by chcieli należeć do jakiejś subkultury, ale im nie wychodzi. Albo inaczej, myślą, że należą, a tak na prawdę gó*no wiedzą. Ostatnio dowiedziałem się od jakiegoś imoł dziewczęcia, że ona mnie rozszyfrowała i że tak na prawdę mam smutną osobowość i tylko udaję zatwardziałego anarchopunka, który ma wszystko w :cenzura:e. Wszystko dlatego, że nie chciałem być jej "senseiem" (chodzi o mistrza tak? Średnio się orientuję w tej całej japońszczyźnie). W ogóle dziwna dziewczynka, podbiega do mnie na przerwie i się podnieca moimi glanami i koszulką Włochatego. Takich ludzi, którzy wiedzą co mówią i wiedzą kim są jeśli chodzi o subkultury jest garstka i prawie wszyscy to moi znajomi z gigów, koncertów itp. U mnie w mieście wszelkiej maści punki, metale, rastamani, grunge'owcy itp. trzymają się razem tworząc swego rodzaju kontrkulturę, alternatywę dla idiotów pędzących ślepo za modą.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Przyznam się ,że ja również należę do tego niesławnego rocznika. Zawsze myślałem, że liceum to już ludzie poważniejsi , zawiodłem się. Jeśli chodzi o moje obserwacje to najgorsze są dziewczyny , mam w szkole pełno takich PsIIapssiólek plastików które w dodatku są tak tępe , że szkoda gadać :bag: zaraz po nich są pseudo metalówy , również totalne idiotki , obiecuje jeśli spotkam to ścierwo na koncercie nie będe oszczędzał łokci ,ani glanów , będe wtedy damskim bokserem ? trudno. Za to kumple są nawet w porządku , nie licząc paru pseudo metali i tachnołomów , za to nie ma dresów.




literówka
 
Do góry