Krwawienie Podczas Penetracji

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Czasami podczas "pieszczot palcowych" troche krwawie. Sporadycznie zdarza sie to takze po stosunku, czasami tez piecze mnie troche wejscie do pochwy- dokladnie tak jakby skora przy wejsciu mi sie ponaciagala :p Czy to normalne?

Ups, temat mi sie zamiescil w niezbyt odpowiednim dziale..:/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jelonek, szczerze mowiac to nie wiem co napisac, bo ja takich problemow nie mam, ale wydaje mi sie, ze powinnas z lekarzem porozmawiac
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mialam robione badanie ginekologiczne juz kilka razy i ostatnio bylam na cytologii- wszystko wyszlo w porzadku...Prawde mowiac, w ogole tym plamieniem sie nie przejmowalam, dopiero ostatnio kolezanka zasiala we mnie ziarno niepokoju...
Nikt nie ma tego samego problemu przypadkiem?...
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
nie wiem jelonek... ja jeszcze nie tego wiec ci nie powiem nic na ten temat ale.... jak my sie uciekamy do takich jak to nazwalas "palcowych pieszczot" boli mnie nie wiem czemu:( jak zakladam tampon to jest ok wszystko ale jak c odo pieszczot to kurcze czasem kiepsko jest... :/
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Jelonek od czego maz moderatorów jak ci się ręka powinie :p?
A swoją droga ginekolog ginekologowi nierówny - moja mam była u jednego powiedział jej najprawdopodobniej że ma raka piersi, potem jak była u innego zrobił jej dokładne badania i okazało sie to nieprawdą
Może warto się wybrać do lepszego, droższego specjalisty?
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Jesli chodzi to to jakby ,,naciagniecie" i pieczenie u wejscia u pochwy to ja tez tak czasem mamjak z moim chlopakiem za duzo wspolzyjemy :rumieniec: A jesli chodzi o krwawnienie to mysle ze powinnas posc z tym problemem do ginekooga.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Czasami podczas "pieszczot palcowych" troche krwawie. Sporadycznie zdarza sie to takze po stosunku, czasami tez piecze mnie troche wejscie do pochwy- dokladnie tak jakby skora przy wejsciu mi sie ponaciagala :p Czy to normalne?

Ups, temat mi sie zamiescil w niezbyt odpowiednim dziale..:/
co do pieczenia jestes jeszcze mloda i masz wrazliwa skore szczegolnie w tych miejscach jezeli wspolyzjesz duzo isteniej mozliwosc ponaciagania sobie pewnych miejsc sorry ze tak w babskie sprawy sie wtracam ale ostatnio mialem o tym wyklad Pozdrawiam :)
 

dagmarawww

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiem ale nie powiem ;p
Ja tez tak mam boli mnie tak jakby coś mi się tam naciągało, równiez byłam u ginekologa i z badań wynika że wszystko jest ok! Ale raz też krwawiłam jak kupiliśmy z chłopakiem pudrowane gumki i to jeszcze te najtańsze bo innych w sklepie nie było (kurde jakies za:cenzura:e) no i krwawiłam nie dużo ale fakt faktem że KRWAWIŁAM wystraszyłam się okropnie ale myślimy z chłopakiem, że to dzieje sie tylko wtedy jak jestem mało nawilżona (wiesz podniecona) jest wtedy za sucho i w wyniku ocierania się ciał skóra się podrażnia. Polecam wypróbowanie żelów nawilżających, lubrykantów albo dłuższej gry wstępnej. My stosujemy to ostatnie i jest lepiej ale żel tez chcemy wypróbować.

Pozdrawiam serdecznie!
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Mi tez sie czasem zdarzalo ale to bardzo rzadko i malutkie plamki- tyle ze wtedy byłam jeszcze dziewicą wiec wiem co bylo tego powodem ;)
ale juz później nie zdarzalo mi się. tak jak pisały poprzedniczki, moze dłuzsza gra wstepna zeby bylo wieksze podniecenie?? ( a co za tym idzie wieksza wilgotnosc i mniejsze tarcie).
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Pewnie że normalne jeśli nie zabardo krwawisz.
Poprostu sie skura trze w pochwie i tyle. Przynajmniej takie są moje informacje :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jelonek to Ty musisz ostro czadu dawac, mi sie tak jeszcze nie zdarzylo :)
niektore gumki podrazniaja, ale zeby krwawic?
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Przez prezerwatywe nic sie nie stanie, ale jesli penetracja jest palcem to raczej normalne ze sie lekko krwawi, bo scianki macicy i szyjki sa delikatne w srodku
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
serio to jest normalne?
bo ja kiedys czesto tak sie bawilam i nic takiego mi sie nie zdarzalo :)
wiesz co jelonek moze Ty powiedz Twojemu chlopakowi, zeby sobie paznokcie skrocil? :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
serio to jest normalne?
bo ja kiedys czesto tak sie bawilam i nic takiego mi sie nie zdarzalo :)
wiesz co jelonek moze Ty powiedz Twojemu chlopakowi, zeby sobie paznokcie skrocil? :D

Lol, tak sie sklada, ze moj chlopak ma ladne paznokcie, prawie jak dziewczyna i zwykle dosyc dlugie... :]
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ale wiesz, ja wcale nie czuje, ze on mnie zadrapuje...Po prostu troche krwawie, ale jesli o bol chodzi, to raczej mnie to nie boli :)
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Moze zazywasz jakies tabletki na które masz uczulenie?? czy twoja pochwa jest sucha ??
 
Do góry