Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

szampon męski dla słabych i cienkich wlosów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 zincas

zincas

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 wrzesień 2008 - 10:23

Witam,
Jestem na etapie poszukiwania szamponu dla moich włosów. Mam 19 lat i zauważylem ze zaczynają mi sie robić zakola po bokach (delikatne ale już tak).
Również moje wlosy są cieńkie i dosyć rzadkie oraz często wypadają. Bez ukladania wygladam jak przylizana krowa, poniewaz wlosy na calej długości leżą zupełnie.
Jaki szampon/odżywke byście polecili żeby moje wlosy stały sie gęściejsze, mocniejsze, bardziej puszyste ?
  • 0

#2 maharet1092

maharet1092

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1814 postów

Napisano 19 wrzesień 2008 - 15:13

Moj chłopak używa Loreral taki srebrny, dla mężczyzn.Bardzo go sobie chwali.T
  • 0

#3 voytec22

voytec22

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 28 wrzesień 2008 - 11:26

ja używam Garnier Fructis naprawde dobry wzmacnia włosy i są miłe w dotyku. polecam
  • 0

#4 Kryspek

Kryspek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 09 luty 2010 - 13:47

Jeśli masz tendencje do zakoli to zastosuj preparaty Subrina Recept, niech Cię przekona dodatkowo to, że są na chmielu :P Nie ma ich w każdym sklepie, tylko w dobrych kosmetycznych ale za to są w aptekach i wiem, że od niedawna można też u producenta zamówić przez stronę int. recept.pl Oprócz szamponu dobrze jeśli zastosujesz tez ampułki, które trzeba wcierać we włosy przed myciem a po szamponie jeszcze dodatkowo inny płyn, który po myciu jeszcze pobudza mieszki włosowe, bo go nie spłukujesz :) Może się wydać, że to trochę zabawy ale warto.
  • 0

#5 Guest_marzena80_*

Guest_marzena80_*
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 10:59

Ha, no właśnie-chmiel powinien Cię zachęcić :P ale tak serio, rzeczywiście ta Subrina jest dobra. Marka już dość wiekowa, a skoro się tyle utrzymuje na rynku to znaczy, że jest dobra. Wiem bo moja ciotka jest farmaceutką i ma to w aptece :)
  • 0

#6 backspace

backspace

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 680 postów

Napisano 20 lipiec 2010 - 16:19

Ja mam podobny problem :/ Też mam słabe i cienkie włosy. Ostatnio kupiłem szampon shauma (dla mężczyzn do osłabionych włosów) ale jakoś nie widzę jakiejś poprawy (stosuję miesiąc). Fryzjerka mówiła mi o tych ampułkach, ale juz zapomniałem ich nazwy. trochę to pewnie kosztuje, ale jak szampony nie dadzą rady, to będzie trzeba spróbować.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 radioaktywna

radioaktywna

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1123 postów

Napisano 21 lipiec 2010 - 09:17

Dobrym rozwiązaniem są kosmetyki z Garniera i Nivei. W aptekach i niektórych drogeriach dostępne są też kapsułki do łykania, które ponoć pomagają, ale o tym nie mam zielonego pojęcia czy faktycznie coś dają. Jeśli problem jest duży to można zwrócić się o pomoc do apteki, o ile się nie mylę są takie specjalne środki z Garniera.
  • 0

#8 Cyr4x

Cyr4x

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisano 31 lipiec 2010 - 00:33

Spróbuj Clear Men Hair Fall Decrease. Ewentualnie w aptece możesz dostać preparat bodaj Vichy na wypadanie włosów.
  • 0

#9 Fray

Fray

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 4915 postów

Napisano 04 sierpień 2010 - 17:07

Daruj sobie te wszystkie tanie szampony typu Garnier, Nivea, etc i idź do apteki, powiedz, jakie masz włosy pani za ladą i powiedz, czego szukasz i weź coś droższego. ;) Ja tak zrobiłem i nie żałuję.
  • 0

#10 koci

koci

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 22 wrzesień 2010 - 04:41

wyprobuj cos bio, im delikatniej tym lepiej w tym przypadku, np: http://www.bio-beaut...czonych_71.html
  • 0

#11 Reggie

Reggie

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów

Napisano 02 grudzień 2012 - 21:53

Z takich łatwo dostępnych to polecam Fructis Sensation a jak chcesz coś z wyższej półki to Toni&Guy z odżywką, ostatnio zakupiłem zestaw i naprawdę jestem zadowolony.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 RdK16

RdK16

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 367 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 19:46

Może spróbuj używać produktów WAX (głównie chodzi o maski), ogólnie ponoć przeznaczone są dla osób po chemioterapii ale nic nie stoi na przeszkodzie by używać ich ot tak.
Możesz ogólnie zainteresować się produktami wspomagającymi porost włosów z zewnątrz, np. olejek rycynowy, nafta (w sumie WAX też powinien pomóc) oraz od wewnątrz: jakieś tabletki ogólnie na 'skórę, włosy i paznokcie' (skrzypowita, capivix etc.), drożdże w tabletkach...
Chociaż z genami pewnie trudno coś zdziałać, ewentualnie możesz po prostu zacząć już zbierać pieniądze na przeszczep włosów w przyszłości :P

Słyszałem też, że olejki indyjskie dobrze wpływają na porost włosów oraz zapobiegają wypadaniu włosów, tyle że są trudno dostępne, ale dla chcącego...

Użytkownik RdK16 edytował ten post 05 grudzień 2012 - 19:47

• 0

#13 Ola44

Ola44

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 16:15

Z takich łatwo dostępnych to polecam Fructis Sensation a jak chcesz coś z wyższej półki to Toni&Guy z odżywką, ostatnio zakupiłem zestaw i naprawdę jestem zadowolony.

ja chyba kupię na gwiazdkę facetowi, bo seria damska dobrze się spisała.
  • 0

#14 Ola44

Ola44

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 27 grudzień 2012 - 10:36

co więcej - teraz nawet widzę, że i seria męska rewelacyjna.
  • 0

#15 Fray

Fray

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 4915 postów

Napisano 01 styczeń 2013 - 21:28

Jestem zwolennikiem przedyskutowania tego ze swoim fryzjerem. Sam kupuję za 50zł buteleczkę 250ml szamponu prosto od mojej fryzjerki.
  • 0

#16 Reggie

Reggie

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 23:13

Pewnie, ja wlasnie z takiego samego zalozenia wyszedlem. Jak mam wiecej kaski to Toni - moj fryzjer wlasnie tej marki uzywa.
  • 0

#17 mala_szalona

mala_szalona

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 luty 2013 - 13:34

Pewnie, ja wlasnie z takiego samego zalozenia wyszedlem. Jak mam wiecej kaski to Toni - moj fryzjer wlasnie tej marki uzywa.

więcej kaski, jak te szampony kosztują ok 20-25 zeta, wcale drogie nie są
  • 0

#18 Reggie

Reggie

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów

Napisano 10 luty 2013 - 18:48

Kupuje całe zestawy wiec troszke tej kaski mi wiecej wychodzi na raz ;) ale fakt jakies bardzo drogie nie sa wiec jakos bardzo sie nie trzeba szczypac
  • 0

#19 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1117 postów

Napisano 22 lipiec 2013 - 15:08

Ale czy to od razu musi byc też męski szampon... Spróbuj ten nowy Timotei z wyciągiem z róży Jerycha. Naprawde sam zobaczysz efekty i będziesz zadowolony.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Guest_magiczna_*

Guest_magiczna_*
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 11:24

Ale czy to od razu musi byc też męski szampon... Spróbuj ten nowy Timotei z wyciągiem z róży Jerycha. Naprawde sam zobaczysz efekty i będziesz zadowolony.

Ja używam go w domu, mąż mi podbiera i jest bardzo zadowolony:)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0