Najbrzydsze miasto.

MarekMarek00

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Jak już wstawiliście temat najpiękniejsze miasto to należy też zrobić ankietę na najbrzydsze miasto.
Nie wstawiam sondy wpisujcie swoje propozycje.
Dla mnie najbrzydszym miastem jest Dębica.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ty ja Ci dam Rzeszów <_< :D

również mówię, że Dębica :)
 

zepp

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Stolica Podkarpacia
To wyście chyba nigdy w Rzeszowie ni byli albo tylko przejazdem <_< Rzeszów to teraz najładniejsze miasto na podkarpaciu. jak dla mnie to Dębica jest trochę zaniedbana Stalowa Wola no Przemyśl to też nie miss piękności.jakieś słuchy mnie doszły ostatnio że w Przemyślu jest nawet jakiś stadion > Orzeł ponoć po...
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Mi się tam Rzeszow nie podoba.Uważam za trochę kiczowaty.Ale to moje subiektywne zdanie.Za to Przemyśl przepiękny.
 

elbazyl

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z nicości
To wyście chyba nigdy w Rzeszowie ni byli albo tylko przejazdem <_< Rzeszów to teraz najładniejsze miasto na podkarpaciu. jak dla mnie to Dębica jest trochę zaniedbana Stalowa Wola no Przemyśl to też nie miss piękności.jakieś słuchy mnie doszły ostatnio że w Przemyślu jest nawet jakiś stadion > Orzeł ponoć po...


Hehehe....widac od razy że rzeszowiak...i go zazdrość zżera...Przeciez od zawsze było wiadomo, że Przemyśl jest ładniejszy od Rzeszowa i nawet remonty, które teraz sa prowadzone w Stolicy tego nie zmienią...a jeżeli mierzysz estetykę miast ilością stadionów to chyba nie mamy o czym rozmawiać:) Zreszta nadmienię ci że jeden z tamtejszych klubów ma zabytkową siedzibę:) Pozdrawiam
 
Do góry