Co śniło Ci się dzisiaj?

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Wczoraj w jednym śnie widziałem dwa trupy w moim bagażniku (których miałem się pozbyć :O ) a w innej części kupowałem w jakimś fast-foodzie bułkę z czekoladą i orzeszkami.

:bag: Chyba nie powinienem się objadać przed spaniem :D
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Ja nie będe mówił co mi sie śniło bo to [+18 years old] :]

Kto chce, gadu gadu podane w podpisie :D, jak kogos to tak bardzo interesuje :p
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
A mi sie snil sasiad kuzyna (mieszka daleko :/ ;)). Sni mi sie- co dziwne -dosc czesto... I nie wiem dlaczego! :skrzywiony: Chlopaka widzialam raz jedyny w zyciu! :p Wogle pogmatwany był ten sen...
Ciekawy temacik... Będzie w nim jakaś analiza snów?? :)
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Ciekawy temacik... Będzie w nim jakaś analiza snów?? :)

Może ktoś się zna na tym :p ja się nie czuję kompetentna :D Ja dzisiaj miałam, co zdarza mi się czasami, sen przeniesiony potem na jawę. Tzn. zdarza mi się czasami, że obudzę się w nocy półprzytomna i pomimo, że już się obudziłam nie zdaję sobię sprawy z tego, że to co mi się przyśniło było snem i nadal myślę o tym jak o prawdziwych zdarzeniach... rozpatruję różne problemy zawarte w śnie, zastanawiam się jak je rozwiązać itp. Bywało nawet, że miewałam halucynacje i widziałam ludzi ze snu, bądź też - mniej hardkorowo - ubzdurywałam sobie, że np. ktoś z nich siedzi pod biurkiem (cień pada tak, że nic tam nie widać). A dzisiaj śniły mi się jakieś zupełnie abstrakcyjne bzdury, dziejące się u mnie w szkole, totalnie chaotyczne i bez bliżej nakreślonej fabuły (? - tak to nazwijmy).
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
To tak w skrócie moja odpowiedź to- AHA :D

Ale by sie taki ktos przydal ;) Ja nie wiem dlaczego on mi sie sni i co ja mam teraz zrobic, zeby sie nie snil? :/
:D
 
P

Pałka

Guest
Widzę, że tu się robi jakiś offtopic.
Temat jest typowo śmietniczkowy.
Bodajże jest chyba nawet taki temat tam :]


Ja nie wiem dlaczego on mi sie sni i co ja mam teraz zrobic, zeby sie nie snil?
Ćwicz LD (lucid dreams).
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
a mi się dziś śniły jakieś głupoty
była u mnie babcia i miała gdzieś jechać z moimi rodzicami.pytali czy chce jechać z nimi ale powiedziałam ze się umówiłam z chłopakiem. babcia dała mi gumy(do żucia :D ) i buzi na pożegnanie. Później weszłam po jakiś schodach do mojego chłopaka a on w samych bokserkach siedział i telewizje oglądał i strasznie chudy był. reszty nie pamiętam...
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
ja dziś w nocy ratowałam świat przed jakąś kometą czy innym kawałkiem gruzu. Miałam ją jakoś złapać za pomocą bardzo dziwnej wieży z bardzo dziwnym urządzeniem na szczycie. Pamiętam jeszcze tylko, że instrukcje wydawał mi bardzo przystojny pan, a w pierwszym etapie misji miałam przeleźć przez jakąś żelazną bramę, na której rozdarłam spodnie. xDDDDDDDD
pozazdrościć takich snów :p
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
a mi sie sniło ze zdałam prawko tylko jakos tak zabawnie bo kazali nam lepić z plasteliny samochodziki i wbijac w nie zapałki xD potem była jeszcze jedna cześc snu egzamin praktyczny ale nie pamietam juz :p hahah ale sie cieszyłam ze zdałam :D
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Wow...
Nie wiedziałam, że może być coś takiego jak LD...
Albo paraliz senny. Ja mam często problemy z zasypianiem.
A Wy? I jak sobie z tym radzicie? Ja nie pije herbaty od 14 (zielona albo cos takiego), ale nie pomaga :/.

Mi sie dzisiaj snil moj kotek, ktory zaginal bez sladu... :( I cos jeszcze... Ale takie glupotki, ze nie pamietam. Czy jest tu ktos kto lunatykuje? Ja podczas pelni ;) (chyba to wszystko mozna podpiac pod sny? ;) ).
Ja slyszalam, że jak sie nie pamieta co sie snilo to nalezy mocno "zmruzyc" oczy, ale zaraz po przebudzeniu i to pomaga... Ja osobiscie nigdy tego nie wyprobowalam- nigdy nie pamietam... :/
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Wow...
Nie wiedziałam, że może być coś takiego jak LD...

Ja chciałabym kiedys czegoś takiego doświadczyć, ale nigdy mi się nie zdarzyło. Tylko dwa razy w życiu w ogóle zdarzyło mi się wiedzieć, że śnię a co dopiero LD :/ Ale z ciekawych rzeczy to kiedyś zdarzyło mi się wrażenie, że zamknęłam oczy na sekundę, a okazało się, że przespałam osiem godzin... Strasznie to niepokojące jest :p
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
A mi się śniło, że byłem grabarzem na jakimś cmentarzu lalek i zakopywałem lalkę o całej białej twarzy i czarnych oczach, ubraną w szarą sukienkę. W ogóle nad cmentarzem była mgła ( również szara jakby co :p ), a w dali widziałem zarysy podobnych lalek przechadzających po alejkach. W śnie panował taki jakiś dziwny spokój, wszystko było takie jakieś dziwnie poukładane i toczyło się swoim rytmem. Tak się przyglądałem tym lalkom ( również ubranym na szaro jakby co :p i o białych twarzach), gdy nagle poczułem jakieś zimno na plecach. Obróciłem się a tu BUM!!! Stała za mną biała lalka, o równie upiornej twarzy jak i ta, którą chowałem, złapała się i wpatrywała się jak jakieś zombie, i miała takie jakieś dziwne drgawki, trzęsła się tak jakoś dziwnie .... No i sie obudziłem :D

A Wy? I jak sobie z tym radzicie? Ja nie pije herbaty od 14 (zielona albo cos takiego), ale nie pomaga kwasny.gif

Ja jak nie mogę zasnąć to zakładam sobie mp3 na uszy, ustawiam czas po jakim ma się wyłaczyć i słucham muzyki. W ten sposób nie skupiam się na świecie zewnętrznym, tylko zajmuję się swoimi myślami.
 

Timoty

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2006
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A mi sie śniła moja kumpela która mi wpadła w oko :sexy:
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Miałam dziwny sen , że byłam pytana na przyrodzie i pani pytała się gdzie kupiłam perukę :D.Jakoś tak dziwnie , ale ja większości swoich snów niestety nie pamiętam :(.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Szkoła. Że nie miałam referatu na PO i wstawił mi banię pomijając fakt okresu ochronnego.
Jak się obudziłam okazało się, że referatu faktycznie nie spakowałam ;| A przydał się ^_^
 
Do góry