Jaki film ostatnio zobaczyliście?

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Jaki film ostatnio zobaczyliście??

Nie wymagane, ale bardzo wskazane jest dawanie filmom ocen, tak więc zachęcam.
28.12.211
Sunray

_____________________________________________________________________________________________________________________​

Witam. Nie wiem jak wy ale ja dzisiaj byłam w multikinie na "Obłędzie" I było EXTRA!! Film ten wybraliśmy z chłopakiem bardzo .... spontanicznie i NIE ŻAŁOWALIŚMY. Jeśli ktoś oglądał "Efekt motyla" to "Obłęd" jest na podobnej zasadzie... Nie Dało Się Oderwać Oczu Od Ekranu ... kino robi swoje. Moja siostra była jakiś czas temu na filmie pt "Bliżej" i szczerze żałowała... - podobno tytuł w ogóle nie jest adekwatny do treści no ale cóż... pełno w nim podobno brzydkich rzeczy.... a szczególnie dużo niecenzuralnych słów ... no i można zasnąć - OPINIA MOJEJ SIOSTRY - warto sprawdzić?
 
F

faithless

Guest
Witam :)
Wczoraj na czateri rozmawiałem na temat filmu „Obłęd” Opinie nie były pochlebne. Jeszcze tego filmu nie widziałem. Ale trudno pokonać „Efekt Motyla” bo to po prostu DZIEŁO WSZECH CZASÓW wszystko jest naj ! scenariusz reżyseria po prostu wszystko !
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja ostatnio ogladalem "krolestwo Niebieskie" i nawet fajny ten film musze przyznac a na "Obled" musze sie tez wybrac
 

pasya1

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
A oglądał ktoś "Klątwe"? Jak nie to nie oglądajcie! Nic ciekawego! :znudzony:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
pasya1 napisał:
A oglądał ktoś "Klątwe"? Jak nie to nie oglądajcie! Nic ciekawego!
Podzielam ciebie tez ogladalem i uwzazm ze to bylo po prostu nudne i to wcale nie horror :zdegustowany:
 
F

faithless

Guest
Moze ktos chcę za fundowac mi bilet do kina :D Jak zobacze to sie wypowiem :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
mam to na plycie i nikomy nie radze tego ogladac bo grozi to smiercia ze znudzenia
 
F

faithless

Guest
Tom, Dzieki za ostrzerzenie ! ale w takim razie co warto obejrzec ? :(
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
"Krolestwo Niebieskie" na pewno a jak masz skad zalatwic Underworld" to tez obejzyj
 

pasya1

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
" Underworld " może być! Trochę przypomina "Matrixa", jak myślisz Tom? :D
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja bylam niedawno na polskim filmie tez multikinie wybralismy z paczka spontanicznie kurcze zapomnialam tytulu ale taki polski o policji moze bedziecie wiedzieli o jaki chodzi tytul I BYLAM BAAARDZO ROZCZAROWANA strasznie wulgarny był a tytuł też był wydawał się taki spoko.............


a kiedys wybralam sie na GARFIELDA tez w mutikinie i wyobrazcie sobie
bylam calkiem sama na wielkiej sali kinowej nikogo NIKOGUSIEŃKO



ale FAJOWO BYŁO SAMA JEDNA NA SALI
HEEHHE




moglam nogi na lampe położyć :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
ja ostatnio widzialem Dom Latających Sztyletów..
qrcze suuuper film.. ludzie kreca zazwyczaj nosami na cos takeigo ale lubie takie filmy.. ta wszedobylska symbolika, do tego super krajobrazy i muzyka.. odjazdowe zdjecia, no i walki :p
no i oczywiscie smutne zakonczenie bo inne by byc nie moglo!!!!!!!!
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
pasya1 napisał:
" Underworld " może być! Trochę przypomina "Matrixa", jak myślisz Tom?
Troche ale jest fajny bo nie wiadomo z poczatku o co w niem chodzi a akcja rozwiazuje sie w miare fajnie. Ciekawe kiedy nakreca druga czesc chcialbym ja obejrzec.
 
F

faithless

Guest
stokrotka81 napisał:
ja bylam niedawno na polskim filmie tez multikinie wybralismy z paczka spontanicznie kurcze zapomnialam tytulu ale taki polski o policji moze bedziecie wiedzieli o jaki chodzi tytul
Mi sie wydje ze to był Pid bull czy jakos tak sie to pisze :)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK to byl pitbull rozczarowana bylam choc wlasciwie mi sie podobal :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 
F

faithless

Guest
W kinach krółuja Gwjezdne Wojny a unas na forum cisza :niepewny: Czy nie ma tu fanów Imperium ? Ludziska do kin i pisac jak sie film podobał !!!!!
 
Do góry