super fryzurki do szkoly:P

nika173

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
hej:)witam wszystkich?jestem tu nowa ale pomozcie ... jak mozna sie fajnie uczesac do szkoly? ;) :D :p
 

Siaśka

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z piekła rodem ? ]:->
dwa warkocze zawiązane kokardką. hehe ;]

tak jak napisała poprzedniczka, zalezy jakie masz włosy.
hm.. "do szkoły" czesz się normalnie, jak na codzień tudzież nie jak na jakieś imprezy, dyskoteke.

jak to sie mówi dziewczynkom najlepiej kitek lub opaska, żeby włosy nie opadały na oczy jak piszesz.
ha... kto sie do tego stosuje?

czesz sie tak jak lubisz, jak sie dobrze czujesz.
 

Hermiona_Granger

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Gdzieś tam...
gdzieś indziej przeczytałam że masz gęste i kręcone włosy, więc zaproponowałabym ci jeden z tych niby niedbałych koków, elegancko i na luzie, ja tak też niekiedy noszę :D

wejdź se tu KLIK
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
wszystko pięknie tylko stronka nie działa :D
Ja najcześciej prostuje włosy lub związuje je z tyłu w taka "kulekczke" zostawiając dwa pasemka po bokach twarzy.
Ale jestem ciekawa co jeszce zaproponujecie. Dodam, ze mam czarne , dosyc cienkie włosy troche za ramiona ;)
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Warkocze, dwie kitki, kucyk, warkocz :D jest wiele super fryzurek! Trzeba posprawdzać w których jest Ci najlepiej :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Wstyd się przynać, bo stara ze mnie baba, ale.. nie umiem robić warkoczy ;p ehh...
dwa kucyki ? hmm... musze to wypróbować ;)
macie może link do jakiejś strony z różnymi prostymi uczesaniami ? Napewno tam coś by się znalzło :]
 

Hermiona_Granger

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Gdzieś tam...
albo świetny jest taki kucyk który się robi na boku zaraz nad uchem, potem się bierze pasmo włosów, owija się nim kucyk i przypina wsuwkami tak by nie było ich widać
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Ta fryzurka fajnie wygląda :p

Mam długie włosy i taką dłuższą grzywkę skośną. Lubię zaczesywać tą 'grzywkę' do tyłu, znaczy zbieram włosy znad uszu, z całej głowy, związuję gumką z tyłu, wysoko, luźno, a resztę zostawiam rozpuszczone :p Wtedy nic nie wpada do oczu i nie jest tak 'łyso' :D
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Brzmi ciekawie :) tylko zdjęcie nie chce mi się otworzyć :( także.. gdybyś mogła wstawić je jeszce raz to bede wdzięczna. Pozdrawiam :)
 
Do góry