Szukam tytułu filmu/kreskówki

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
witam!
kiedys jak jeszcze bylem malutki :p ogladalem pewna bajke...
nie pamiteam szczegolow.. pamietam jedynie ze postacie podczas poscigu, ze swiata kreskowek przedostaja sie do realnego swiata. wystepuja tam jakies potwory.. napewno mumia i wampir.
przepraszam ze tak malo konkretow ale moze jednak ktos skojarzy o jaki film mi chodzi...
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
ok znalazlem tytul...
kreskowka nazywa sie "Groovie Goolies" po polsku "Strachy Na Lachy"
czy ktos to kojarzy? albo posiada i moze sie podzielic? :p
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
to ja siępodczepie co by nie dublowa.
Pamięta ktoś może kreskówkę która leciała kilka lat temu na TVN co rano.
Zaczynała się zawsze że "ta historia przydażyła się znajomemu mojego znajomego" albo zamiast znajomy był "kolego"- już nie pamiętam.
Tytuł kojarzy mi się że był podobny do nieprawdopodobne historie ale to może mi się tylko wydawac.
 

jsebek

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
A pamięta ktoś była taka kreskówka w której po świecie latał balonem niedzwiedz polarny. Wraz z nim jakiś duszek, i chyba coś jeszcze...

Była tam ze złych postaci taka zimowa postać co siedziała ciagle w wannie, i baba co ciągle w wulkanie..

pamięta ktoś tytuł chociaż ??
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A pamięta ktoś była taka kreskówka w której po świecie latał balonem niedzwiedz polarny. Wraz z nim jakiś duszek, i chyba coś jeszcze...

Była tam ze złych postaci taka zimowa postać co siedziała ciagle w wannie, i baba co ciągle w wulkanie..

pamięta ktoś tytuł chociaż ??
Tytułu nie, ale kreskówkę jako tako tsak, nie była rysowana, ale jakby zalatywała 3D? takie prymitywne XD
 

jsebek

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
juiż znalazłem: Wyspa niedzwiediz. polecam wszystkim, choć jest tylko jeden czy dwa odcinki na youtube.
 

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Otóż w lataach 90tych czy na poczatku XXI wieku na Fox Kids wiekszosc bajek było poprzedzanych takimi krótkimi, i wlasnie chcialbym abyscie mi pomogli tytul przypomniec. To byly przewaznie takie mecze i komentatorem był wąż, grały np słonie na mrówki itp :D
 

cichuszsz

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam. ja wspominam taka bajeke chyba z RTL o takich 3 facetach co nosili na sobie kombinezony i tak jak by z przyzsawkami i sie podzniej zmieniali jende w helikopter w motor i w samolot chyba. czy ktos pamieta ta bajek albo jej tytul???/??
 

marek_ns

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Oglądałem kilka lat temu na HBO film animowany. Był on z tego co pamiętam o dzieciach, które chciały uratować wakacje. Chyba dyrektor szkoły miał plan aby za pomocą jakiegoś urządzenia przestawić położenie księżyca, aby na ziemi była zawsze zima czy coś takiego. Zna ktoś tytuł ?
 

szannah

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zdaj się, że myślisz o filmie "Wakacje: żegnaj szkoło" :)

Ja mam spory problem ze znalezieniem filmu animowanego z dzieciństwa. Coś z początku lat dziewięćdziesiątych.
Bajka wzoruje się na legendzie o królu Arturze, tylko oprócz miecza była także kość dla psa Artura. Po latach, we współczesności, ktoś kradnie z muzeum połowę kości a bohaterskie psy starają się ją odzyskać. Przy okazji spotykają legendarnego psa zwanego wielką łapą. Była tam też taka scena jak uciekają przez muzeum ze szkieletami dinozaurów, które się rozpadają itp itd

Za pomoc będę bardzo wdzięczna, po cały necie się naszukałam i nic z tego nie wyszło
 

myszkof

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak byłem mały oglądałem bajkę o królu Arturze. Tam główni chodziło o to że Lancelot nie żyje i jakiś zdrajca tych rycerzy okrągłego stołu chce zabrać tron Arturowi. A chyba córka Lancelota z jakimś ślepym kolesiem chcą im przeszkodzić. I kurde za diabła nie mogę sobie przypomnieć tytułu tej bajki ;/ pomożecie mi?
 

gremcio514

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam kreskówki w której była taka rodzina i oni zostali porwani przez jakieś potwory i przemienione w roboty ale jeden z nich dzięki ojcu uciekł i był pół człowiekiem pół robotem czyli mógł wejść w zbroje robota ale jeżeli był w niej dłuzej niz chyba 10 minut zostawal robotem na zawsze i musial ratowac swiat przed swoimi bliskim ktorzy stali się robotami w 10 minut jakos tak i oczywiscie pomagali mu jacyś ludzie i taka panna która mu sie podobała a i czasy to takie dalekie kosmiczne :D Jezeli ktos kojarzy bd wdzięczny o podanie nazwy tej kreskówki
 

malita22

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
119
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Manhattan: P yeaaaY
A pamięta ktoś była taka kreskówka w której po świecie latał balonem niedzwiedz polarny. Wraz z nim jakiś duszek, i chyba coś jeszcze...

Była tam ze złych postaci taka zimowa postać co siedziała ciagle w wannie, i baba co ciągle w wulkanie..

pamięta ktoś tytuł chociaż ??
Tabalugaaaa nie sorry ./ to bedzie ; 'wyspa niedzwiedzi'
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
to ja siępodczepie co by nie dublowa.
Pamięta ktoś może kreskówkę która leciała kilka lat temu na TVN co rano.
Zaczynała się zawsze że "ta historia przydażyła się znajomemu mojego znajomego" albo zamiast znajomy był "kolego"- już nie pamiętam.
Tytuł kojarzy mi się że był podobny do nieprawdopodobne historie ale to może mi się tylko wydawac.
Pozwolę sobie odpowiedzieć na tego jakże starego posta. Jakby Cię to jeszcze interesowało: chodzi o Niesamowite Opowiastki (Freaky Stories).
 

candy_

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Ja szukam kreskówki, która leciała na Cartoon Network, może na Jetix.
Były dwie postaci, które pełniły role obrońców organizmu w ciele jakiegoś chłopaka.
Ci dwaj zwalczali infekcje i choroby. Pamiętam jeden odcinek, w którym walczyli z pryszczem, a u chłopca w szkole robione były zdjęcia klasowe. ;D
Proszę o pomoc w znalezieniu tytułu tej bajki :)
Pozdrawiam.
 
Do góry