Kiedy zakładać prezerwatywę?

madzia1990

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska:)
Witam. Mam takie pytanie.

Kiedy należy zakładać prezerwatywę? Od razu na początku stosunku, czy jak chłopak poczuje,że za chwilę będzie ejakulował?

Dzięki za odpowiedzi.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Generalnie powinno się na początku. Ja często robie tak, że chwilę się kochamy bez, ale nie do momentu kiedy poczuję, że zaraz skończę bo przed wydziela się preejakulat czy jakoś tak się to nazywa.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
jezeli nie chcecie wpasc to stosujcie prwidlowo metody antykoncepcyjne a nie bawicie sie
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Najlepiej dwie :D Bo jak jedna pęknie to juz po wszystkim. Z dwoma bedzie wiekszy problem. Moim zdaniem na samym początku sie zaklada, no ale to juz od własnych upodobań ;)
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Na samym początku lub w momencie kiedy Twój facet będzie gotowy już do kochania się z Tobą. Zastanów się, czy na pewno tego chcesz.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Jak już to extra sejfy :bag: Ale to jak lizanie lizaka przez papierek...
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
To raczej było napisane z ironią, ale w sumie ciekawe jakby wyglądał facet z dwoma gumkami ;) Bo w udany seks nie wierzę. Z tak małymi doznaniami facet nie potrafiłby się dostatecznie podniecić...

Ogólnie... gumki są denerwujące, niewygodne i zabierają znaczną część przyjemności.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
forest_guru moze zartowales ale juz spotykalam osoby ktore 2 gumki nakladaly :bag:
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja również znam osoby, które myślały, że jak dwie gumki to większa ochrona.

my zawsze zakładaliśmy tuz przed stosunkiem, po grze wstępnej gdy już oboje byliśmy dostatecznie rozgrzani :)
ale doszliśmy do wniosku, że szkoda życia na gumki :]
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
my od razu jak zaczelam brac tabletki za ktore placilam 50zl doszlismy do wniosku ze dodatkowo stosowac prezerwatywy to dodatkowy wydatek wiec 3 ufamy tabletkom
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Ja czekam na pytania w stylu "Gdzie zakładać prezerwatywy" bo jak tak dalej pójdzie to i do tego dojdzie...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie zdziwilabym sie zeby takie pytanie sie pojawilo poniewaz jezeli pytaja czy mozna zajc w ciaze przez bielizne albo pocalunek :bag: to wszystko jest mozliwe
 
Do góry