Ciąża bliźniacza

K

k0k0ska

Guest
Witam wszystkich, chciałabym sie d0wiedzieć, jezeli ktos wie coś na ten temat czy jest dUze prawdop0dobienstwo ze moge byc w ciazy bliźniaczej, p0niewaz moj chlopak jest z takowej ciazy, tylko 1 plod obumarl w trakcie i urodzil sie sam i jego ojciec a moj przyszly tesc tak samo jest z ciazy blizniaczej :) Jestem aktualnie w ciazy , wizyte mam dopiero na czwartek a na internecie nie pisze jak to jest, mniej wiecej co ile lat takie cos nastepuje itd :) Pozdrawiam :*
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Jesli Twój chłopak miał brata bliźniak... no bo miał przecież, tyle tylko, że tamto dziecko się nie urodziło... i jego ojciec też ma brata bliźniaka. to jest dość duże prawdopodobieństwo, że możesz mieć bliźniaki :)
Teraz już pewnie juz wiesz czy to bliźniaki czy nie, wiec daj znać... ;P
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie koniecznie mozesz byc w ciazy blizniaczej, raczej moze sie pojawic w nastepnym pokoleniu...
moj dzidek byl z blizniakow,moj tato, wujka dzieci byly z blizniakow(chlopcy, a ich zony ur. po jednym dziecku), mojego taty siosty corki a wlasnie te corki z blizniakow takze urodzily po jednym dziecku ... ciekawe jak u mnie i u siostry bedzie hehe no ale to bedzie podwojne szczescie :)
 

misia19

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódzkie
Ja bym chciala bliznieta za jednym zamachem bym miala 2 i potem bym cos zrobila aby nie zajsc za szybko znowu w ciaze :)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
wrazliwa ja tez tak kiedys mowilam ze chcialabym blizniaki bo dwa od razu i z glowy, ale moja kolezanka ma blizniaki i wiem teraz jak to wyglada i nie zadroszcze jej ;)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie chcialabym blizniakow ale zebym zaszla w ciaze blizniacza to cieszylabym sie bardzo, a jak urodze 1 dziecko to napewno nie zajde 2 raz w ciaze
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
poniewaz jak urodze 1 dziecko to drugim razem bede bala sie ze urodze blizniaki a 3 dzieci nie chce miec
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Madzia1983 alez czym cie mam rozsmieszac?ze nie chce 3 dzieci?hmmm przepraszam ale je mam inny poglad na swiat i inne zasady niz ty, alez jezeli bardzo to cie smieszy smiej sie ile mozesz bo nie zawsze bedziesz mogala wyrazic swoja radosc :)
 

gadula_on73

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Oświęcim
bliźniaki to super sprawa... roboty jest w sumie tyle samo co i przy jednym tyle że jakby miało gorący temperament. Ja mam córkę 11letnią i prawie 5 lat temu staraliśmy się o rodzeństwo dla niej. Żadne z nas nie miało w rodzinie bliźniaków! A tu proszę, bęc! No ktoś musiał być pierwszy w rodzinie :) . Mam dwie bliźniaczki. Nie są to jednojajowe. Są bardzo różne :) . Charakterami - przeciwieństwo. Choć w jednym "punkcie" są podobne. Uparte :) No nie wiem po kim. I ja i żona uparci (więc po kim one? ). Pamiętam ten moment gdzie na USG się dowiedziałem że są bliźniaczki.
Siedzę sobie w poczekalni, żona w gabinecie na fotelu , badanie USG. Nagle słyszę: GDZIE JEST TEN SPRAWCA!!!! (Ginekolog to facet i wielki jajcarz). Już myślałem że chce mnie bić i chciłem uciekać.
Otwierają się drzwi i... Ginekolog do mnie z miną pirata z karaibów : Patrz Pan coś narobił !!
Byłem załamany bo myślałem że coś nie tak z ciążą...
Pokazuje mi na USG jakieś kuleczki na ekranie... Ja pytam: to już ma oczy????
A gin na to : JAKIE OCZY???
Ja: No widzę na monitorze... (nadal nie czaję co jest?)
Gin:.. I myśli Pan że w 5 tygodniu będzie już widać oczy??? :D
Wtedy jak grom z jasnego nieba ! BĘDZIEMY MIEĆ BLIŹNIAKI!!! (dotarło do mnie... żona popłakana... ogólna radość).
Ciąża zakończona przez cesarkę w Krakowie w 7 miesiącu. :)
Bliźniaki/bliźniaczki są rewelacyjne (choć i tak najstarsza córka to "moja córeczka") :D
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Śmieszy mnie to, że nie będziesz się starała o drugie dziecko bo boisz się, że będą to bliźniaki a 3 dzieci mieć nie chcesz... żałosne jak dla mnie... sorry
wiesz mozemy polemizowac czy moja wypowiedz jest zalosna czy twoja! ty nie mozesz zrozumiec mojego toku myslenia poniewaz masz inny.kazda kobieta sama decyduje o swoim losie, zyciu i LICZBIE DZIECI JAKA CHCE POSIADAC!hallo kobieto jezeli nie chce miec 3ki dzieciaków to niechce , bede miala za pierwszym razem blizniaki to beda moim szczesciem, jezeli bedzie za pierwszym razem 1 dziecko to bedzie tylko i wylacznie 1!wiec mysle ze twoje wypowiedzi z domieszka zalosci sa zbedne!sama z mezem bede dycodawala o naszym zyciu i sama stwierdze co jest "załosne" a co nie!
mysle ze nasza konwersacja powinna sie skonczyc :)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Madzia1983 jedynak wcale nie ma zle...poprostu chce miec malo dzieci gora 2...dla mnie to nie smutne
 

Ewelinka***

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
271
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
:::Kraina Szczęścia:::
Moja mama była z ciazy bliźniaczej i u mnie teraz tez były bliźniaki z tym ze jedno maleństwo umarło juz w 3 miesiacu....a drugie mam nadal w brzuszku choć juz nie długo mi zostało bo tylko 4 tygodnie:D
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Rozumiem Cię i Twoje obawy Justyśkaa, ale wierz mi, ja byłam 8lat jedynaczka i nie powiem, że mi było źle, ale nie było mi też dobrze...
Ewelinka współczuje Ci ogromnie, rozumiem Cię,.. musiało was to bardzo zaboleć.. Życzę szczęśliwego porodu!!!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez sie czesto zastanawiam jak to jest z tymi blizniakami

heh u mnie w rodzinie od strony mojej mamy dziadek był blizniakiem
a od strony taty hehe tata jest blizniakiem i jego siostra też ma blizniaki

wiec sama nie wiem co o tym myslec :]
 
Do góry