wczasy + odchudzanie?

lost_child

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od jakiegoś czasu śledzę to forum. Sama mam problemy z nadwagą i już od dawna szukam skutecznego sposobu do walki z nią. Niestety, jak pewnie większości z Was, brakuje mi samozaparcia. Ostatnio w necie natknęłam się na ciekawe ogłoszenie.
2 w 1 odchudzanie, wypoczynek, wczasy z Herbalife

Chcesz schudnąć ale nie masz już siły na podjęcie walki z nadwagą ?

Mamy coś dla Ciebie !

Wczasy odchudzające... odpoczywasz i chudniesz? A wszystko w malowniczo położonej w Karkonoszach Szklarskiej Porębie. Przez 15 dni zapewniamy dobrą zabawę, dużo atrakcji, zakwaterowanie w przytulnych pokoikach "WILLI ALFA"

Po 15 dniach pełną satysfakcję z osiągniętej wagi oraz moc miłych wspomnień.

TURNUSY:

* 27.09 - 12.10.2008 r.
* 14.10 - 29.10.2008 r.
* 03.11 - 18.11.2008 r.
* 20.11 - 05.12.2008 r.

Cena turnusu ze wszystkimi atrakcjami 2100 zł
Telefon w sprawie WELLES 075/ 717 20 70

515 130 621

Ogłoszenie tym bardziej przykuło moją uwagę, że siostra mojej koleżanki była na podobnych wczasach. Efekt był powalający wróciła chudsza i wydawałoby się szczęśliwsza! No ale ja tez bym była szczesliwa gdybym wreszcie schudła. ;/
na dniach spróbuję dowiedzieć się czegoś więcej ;) wcześniej z nią na ten temat nie rozmawiałam, bo byłam przekonana, że takie wczasy muszą kosztować dużo więcej.
a co Wy myślicie o takiej formie walki z nadwagą? czekam na Wasze opinie, chociaż już prawie podjęłam decyzję ;)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
No ja się nie znam, ale po za domem, w towarzystwie innych osób o tym samym celu myślę, że łatwiej o motywację i trudniej o pokusę. Czyli to się chyba może udać.
 
A

Agnesmaciejewska

Guest
Byłam na takich wczasach i powiem,ze efekt piorunujący i ta stała motywacja-coś rewelacyjnego.Jednak należy [pamiętać również o utrzymaniu diety oraz regularnych treningach po takich wczasach.Ja w tym celu wykonałam badanie DNA genetic lab u swojego dietetyka i efekt utrzymuje się a nawet i jest coraz bardziej widoczny i odczuwalny.
 

jadwiga100

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Lady_Nikt napisał:
No ja się nie znam, ale po za domem, w towarzystwie innych osób o tym samym celu myślę, że łatwiej o motywację i trudniej o pokusę. Czyli to się chyba może udać.
[SIZE=10.5pt]Może i masz rację, że w towarzystwie osób nieznajomych będziemy się krępowali jeść tyle, co zawsze, co spowoduje utratę wagi. Jednak nie sądzę, że jest to dobre rozwiązanie, ponieważ po powrocie z takiego wypadu wrócimy do swojego środowiska i swoich nawyków. Myślę, że lepiej wprowadzać dobre nawyki do swojego życia tu gdzie jesteśmy. Powoli, małymi krokami sprawiać, że nasz tryb życia będzie zdrowszy. Jeśli zmienimy swoje odżywianie z dnia na dzień to ciężko będzie nam utrzymać to przez dłuższy czas. Natomiast, jeśli stopniowo będziemy wykluczać ze spożycia poszczególne elementy, a inne włączać to będzie nam łatwiej się do tego dostosować. Tak samo z ćwiczeniami, nie można rzucać się od razu na głęboką wodę tylko stopniować je w zależności od formy, jaką posiadamy. [/SIZE]
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Odnośnie Herbalife mam mieszane uczucia. Moją znajoma odradza tę firmę i ich kuracje.
 

Trampa123

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Poznań
Propozycja niby ciekawa, chociaż lepiej samemu ustawić sobie dobą dietę i zacząć się ruszać. To daje najlepsze efekty;)
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Trampa123 napisał:
Propozycja niby ciekawa, chociaż lepiej samemu ustawić sobie dobą dietę i zacząć się ruszać. To daje najlepsze efekty;)
Dokładnie! Nie ma to jak własna inicjatywa :)
 

Babadook

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2017
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Mnie na szczęście udało się schudnąć jeszcze przed wakacjami, choć teraz, gdy nadejdzie jesień i zima, znowu będzie trudno utrzymać wagę na zadowalającym poziomie ;). Chyba znów postawię na catering dietetyczny od Wygodnej Diety, który niejednokrotnie okazywał się być bardzo skutecznym. ;)
 
Do góry