Jarmark Dominikański

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Dzisiaj dobiega końca Jarmark Dominikański. Byliście może na nim w tym roku? Ja za każdym razem odkrywam go na nowo. A może byliście w innym roku? I co sądzicie na temat imprez towarzyszących?
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Ja wręcz zostałem zmuszony żeby na nim być, bo znajomi mają 4 stanowiska. Powiem tylko że było fajnie, i udało mi się pogadać z Cejrowskim (stał koło Neptuna) i zrobić sobie z nim zdjęcie ^^
 

wodzilla

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
w tym roku nie byłam, na shopping wolę pójśc do centrum handlowego... żałuję tylko jednej imprezy - koncertu Czesław Śpiewa - ktoś był, widział, słyszał?
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Czytałem, że na którymś jarmarku było jakieś podkręcanie komputerów oraz jakieś zawody "najlepsza obudowa" To jest co roku czy było tylko raz? Albo może tylko mi się coś przywidziało :p
 

themarta

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Jarmark to zwykły bazar, który utrudnia życie mieszkańcom starówki. Jedynie na starociach od biedy można coś ciekawego znaleść. Ogólnie nie polecam, nie przyjeżdzajcie za rok, okey? :D

Jarmark to zwykły bazar, który utrudnia życie mieszkańcom starówki. Jedynie na starociach od biedy można coś ciekawego znaleść. Ogólnie nie polecam, nie przyjeżdzajcie za rok, okey? :D
 

oleiwiua

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
również sądze, że jest to zwykły bazar :)
nie ma w nim nic nadzwyczajnego.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Jarmark Domonikański? Zawsze byłam w pracy i zawsze cukiernia była otwarta do bólu przez jarmark, to już jeden powód dla którego go nie znosze a drugi to to, że nie kupi się tam nic czego by nie było w sklepie w gdańsku, ale za to dużo drożej, wiec szału nie robi
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Zależy jak na to patrzeć ... Od strony sprzedających - złoty interes ... Od strony kupujących - pchli targ ... rzeczy których nigdzie indziej nie można dostać:)
 
Do góry