Lubelszczyzna nasz region:)

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Witajcie ludziska z Lubelszczyzny ;) Ilu nas jest? :) Co wam się podoba w naszym regionie a co byście zmienili? zapraszam do dyskusji ;)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Ja jestem z Lubelszczyzny a dokladnie ze Świdnika k. Lublina.
Co mi sie podoba? Chyba Nałeczów wraz z Kazimierzem Dolnym
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Nasz region jest piękny... ;) ale niestety jesteśmy najbiedniejszym regionem w Polsce.
Ja pochodzę z Radlina taka niewielka wioska... możecie nawet o niej nie wiedzieć... ;)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Fakt, zgadza się. Zapomniałeś jeszcze dodać o dziurawych ulicach, o brudzie, chamstwie i biedzie ;-)
Lubelszczyzna to jednak region wiejski. A o takiej nazwie jak Radlin to nie słyszałem.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Fakt, zgadza się. Zapomniałeś jeszcze dodać o dziurawych ulicach, o brudzie, chamstwie i biedzie ;-)
Lubelszczyzna to jednak region wiejski. A o takiej nazwie jak Radlin to nie słyszałem.
No fakt... ale jednak coś tutaj jest... coś co przyciąga i ciekawi... ;)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Przywiazany to i ja jestem :) i równiez nie zamierzam nigdzie sie wynosci poza Lubelszczyzne :)
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Ja nie wiem, w który region Polski mnie los rzuci, ale wiem jedno. Do lasów Polesia będę wracać często, bo nie ma piękniejszych.


Tego nie wiem i ja, ale najchętniej bym tu został... Lasy Polesia są piękne, zgadzam się. :)


A i jeszcze jedno: zauważyłem, na Lubelszczyźnie jest sporo osób prawicowych. Wystarczy popatrzeć na to forum.
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Co to znaczy prawicowych? bo nie rozumiem. Mozna jasniej? :)
p.s. jakie sa jeszcze piekne miejsca na Lubelszczyznie?
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Nie. Niestety nie byłem. Z tego co piszecie o Polesiu , warto sie tam wybrac :)
 

fasci_nation

Львівський батяр
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
116
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Lublin
Lublin-> Czechów :)
Nie powiem, jestem przywiązany do Lubelszczyzny, aczkolwiek miasto mnie trochę nudzi, chciałbym czegoś nowego, dlatego chciałbym studiować poza, ale potem oczywiście tutaj powrócić, wybudować piękny, wielki dom za miastem :D
 

takezzo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zamość
Lubelskie->Zamość. Ja z kolei chce jak najszybciej opuścić ten region, nie ze względu na walory turystyczne(bo jest tu pięknie) ale ze względu, że mało się tutaj inwestuje...
 
Do góry