Najpiękniejsze miasto

Któro miasto na Podkarpaciu jest najpiękniejsze?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Na dobry początek mała sonda, które waszym zdaniem miasto na Podkarpaciu jest najpiękniejsze.
A wszystkich jest 46.

Ponieważ sonda ogranicza do max. 20 odpowiedzi dla 1 pytania, więc w sondzie zamieszczam 10 największych miast (pod względem liczby mieszkańców) + 10 miast wybranych przeze mnie.

Wybieram Przemyśl, pomijając kilka odrapanych kamienic (które nie są remontowane z powodu nie ustalenia prawnego właściciela) to miasto jest bardzo zadbane.
 

Eos

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
podkarpacie
Na wyciągnięcie ręki mam Stalową , ale zbyt wielkim uczuciem jej nie darzę . Zaznaczyłam inne , mam sentyment do Głogowa Małopolskiego .
 

Hysteriia

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Bezkonkurencyjnie Łańcut ;>





Weź popraw ten koszmarny bład w sondzie. Pisze sie Leżajsk nie "Leżańsk"
 

Gugsen

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
Stalowa Wola - tu się uczę (przynajmniej udaję), czesto bywam i niedaleko mieszkam :)

Pzdr dla wszystkich pieknych kobiet Stw, bo trochę ich jest :D i własnie dlatego też lubie to miasto xD
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Za bardzo kojarzy się mi z żydami :p

Ale najbardziej w tym mieście podobają mi się organy w kościele :)
Miasto takie sobie...

Więcej Żydów było w Tarnobrzegu :p Baranów Sandomierski, to wieś jest raczej, a nie miasto xD . Co tam? Zamek, Urząd Gminy, parę domków...
W TBG prawie mieszkam, uczę się, ale z każdym dniem (może mnie za to nie zastrzelą) coraz mniej mi się w nim podoba. Wolę Stalową Wolę :D
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Brzozów, ale tak właściwie to najpiękniejsze tam jest to, że gdzie się nie ruszyć, w to samo miejsce trafisz. Trudno zabłądzić, tylko ja to potrafię xD
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Jakieś 5 razy przejeżdżałem, ale nie zajrzałem... :niepewny:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Więcej Żydów było w Tarnobrzegu :p Baranów Sandomierski, to wieś jest raczej, a nie miasto xD . Co tam? Zamek, Urząd Gminy, parę domków...
W TBG prawie mieszkam, uczę się, ale z każdym dniem (może mnie za to nie zastrzelą) coraz mniej mi się w nim podoba. Wolę Stalową Wolę :D

no jakby nie patrzeć to prawie wieś. Ale ma prawa miejskie. Baranów Sandomierski był jednym z miast (czy w tym wypadku miasteczek) które samemu wybrałem. Został wybrany właśnie dzięki temu że jest tam zamek.

co do żydów: Tarnobrzeg nie jest tak najeżdżany przez żydów co roku jak Leżajsk :D
 
Do góry