Kibole...

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
35
potrzebuje na lekcje PO cos o subkulturze kiboli... :p jaka jest... jak powstala i takie tam.... troszkue juz mam ale chcialabym poznac opinie innych i nie chodzi mi o to czy lubicie czy nie tylko KTO TO Sa KIBOLE?
 

Ziemniak77

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
118
Skinhead Boot Boys w 1969 roku to byla pierwsza subkultura Kiboli i tak jest do dzisiaj w Angli! Oi!
 
S

Samara

Guest
Hm... Mój znajomy jest, tak jak twierdzisz "kibolem" i nie zauważyłam w jego zachowaniu czegoś, co by go odróżniało od reszty społeczeństwa. A jego wygląd? Ma fryzurę "na jeża", nosi jakieś dresy, czy coś w tym stylu, poza tym chodzi na mecze i wymachuje swoim szalikiem z ulubionym klubem. Byłam kiedyś świadkiem walki "kiboli", wyglądało to żałośnie i nie sądzę, żeby wszyscy kibice się tak zachowywali.

Szczerze powiedziawszy to nigdy się nad tym głębiej nie zastanawiałam...
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
Wisła Kraków Sharksi rządzą!! :]
Kibole to głos ulicy, wyrażają to co dzieje się w polskich domach.
Bieda, brak perspektyw, nuda, walka o pozycję w grupie, nienawiśc do obcych.
Tacy ludzie tworzą większość grup hools'ów w Polsce.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a ja polecam klatke. Polski film dokumentalny o polskich kibicach... ja oglądając klatke się smiałem z głupot jakie ci kibice opowiadają... "To nie jest tak ze my idziemy się okładac bo mordach i mamy z tego radoche, my to robimy w konkretnym celu, żeby się sprawdzić" - n/c
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
jeżeli się napieprzają między sobą, to robią to właśnie po to żeby sie sprawdzić.
nie mów, że nigdy nie chciałeś dać komuś w morde bo cwaniakował... :]
tak właśnie możesz sprawdzić ile gość jest wart i ile sam jesteś wart, zakładając oczywiście, że typek też chce sie bić. ;)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
sluchaj ja sie bije bardzo często, ale na zawodach, w kaskach z ochraniaczami na zęby... dla mnie taka zadyma ma malo wspólnego z umiejętnosciami... liczy się tylko to zeby nie upaść bo jak sie przerwócisz a koledzy tego nie zauważa to mozesz zejsc smiertelnie
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
exacly
ja nie lubie takiej formy rozrywki
jak trza komuś przyłożyć to jak na EESL w Cs'a- 1vs1 i jest spokuj ;)

pozdr. K-x
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
trenuje boks i wydaje mi sie, że sobie radzę ale na ulicy nigdy nic nie wiadomo.
jak w ringu kogoś rozłoże na deskach, to nie zaczne go butować. nikomu nie wpakuje kosy, żeby uniknąć młócki albo żeby zobaczyć jak to jest.
mimo wszystko uważam, że jeżeli dwóch dorosłych facetów godzi się na to, że napieprzają się ile wlezie, to nie ma w tym nic złego. taki sport dla wybranych.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a ja radochy nie mam zeby komuś zęby wy:cenzura:*ać ... trenuje kickboxing i na idiotów którzy nic nie trenują wystarczy. przeciez tacy kibice to nie są zwykli menele z pod budki z piwem, oni cwiczą, przestrzegają diety, nie piją tylko po to zeby pozniej na ustawce byc lepszym... bez sensu ;>
 

czarnulka19zg

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
A ja mam chłopaka kibola i nie widze w tym nic zlłego , chca sie bić niech sie biją , zaraz powiecie uwazaj skoro bije innych uderze kiedys i Ciebie.. nie nie, nigdy mnie nie uderzyl i nie uderzy...wole zeby wyladowal tam swoja agresje niz jezeli mialby sie wyrzywac na mnie... fakt ze czasem mnie denerwuje jak mowi jade na mecz bo nigdy nie wiem co tam sie dzieje...ale mu ufam i on tez zna granice ...ma mnie wiec robi to z rozwaga.. to chyba na tyle...
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Jeśli istnieje coś takiego jak subkultura kibicó to należą do niej z całą pewnością hool's. Jednak nie wszyscy chodzący na mecze czują się cęścią tej subkultury. Sam czasem chodzę na mecze, jednak nie czuję sie częścią podpitych gówniarzy w dresach.
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
mtllc-troche wiecej szacunku...
kibice to nie tylko hooligani,sa tez;ultrasi,fanatycy,pikniki <_<

88! :papa:
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Miedziak a te 88 to przypadek czy serio ? Jak na razie ja ostatnio robiłem za szwarc charakter, teraz możesz być nim i Ty. :piwosze: :piwosze: :piwosze:
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
Jest to temat o subkulturze kibiców. Nie każdy kto chodzi na mecz od razu staje sie częścią grupy.

ale nie musisz przyokazji obrazac szalikowcow od ''podpitych gowniarzy w dresach''! :phi:
a co do tematu to autorowi polecam www.kibice.net www.chuligani.com
B)
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
ale nie musisz przyokazji obrazac szalikowcow od ''podpitych gowniarzy w dresach''! :phi:
a co do tematu to autorowi polecam www.kibice.net www.chuligani.com
B)

Przykro mi ale sami sobie wyrobiliście taką opinię. Kiedy wracam z meczu normalne jest że cały autobus śpiewa i drze się mordę (w pozytywnym sensie). Ale najczęściej są to krzyki na k.. i ch.. podpitych 16 latków dresach.
 

YaroUltras

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam. Chciałbym wyjaśnić Wam pare spraw na temat kibiców. Sam jestem aktywnym kibicem więc myślę, że będe wiarygodny :) Będe odpisywał po kolei na prawie każdego posta w tym temacie więc myśle, że pozwoli Wam to może jakoś dowiedzieć się czegoś o kibicach, bo wątpie w to, abyście Nas zrozumieli bo jak zwykle jesteśmy skazani na porażkę :/ A więc do dzieła . . .

aNioLeCzQqQ - kibice to subkultura pochodząca z Anglii, wywodząca się od skinheadów. Informacje na temat początków kibicowania bardzo łatwo można znaleźć w internecie.



szefu - mylisz się i to bardzo. W chuligance rzadko są osoby które są biedne, nie mają perspektyw itp. Zazwyczaj są to ludzie o których byś w życiu nie pomyślał, że są kibicami, nie mówiąc już o chuliganach. Są to zazwyczaj studenci, przedstawiciele rozmaitych firm, lekarze . . . Sam znam nawet adwokata-chuligana :)

ponury_murzyn - nie polecam filmu "Klatka". Ten film był nakręcany za zgodą kibiców . . . ale potem okazało się, że twórca tego filmu delikatnie mówiąc okłamał kibiców i wszystkie materiały które przedstawiały kibiców w dobrym świetle wykasował, a te które robiły z nich TYLKO chuliganów zamieścił, zresztą jest tak zawsze. Co do tego bicia, to masz to trochę racji, ale ostatnimi czasy wiele się zmieniło w tym "sporcie". Teraz ekipy umawiają się na walki w ustronnych miejscach, tak aby żaden przypadkowy człowiek przez przypadek nie dostał się między nich, umawiają się także na walki bez sprzętu, na gołe pięści. Masz rację co do tych treningów, to nie jest tylko siłownia ale i sporty walki, dla Ciebie to może i jest bez sensu, ale dla innych ? Każdy chce dobrze wyglądać :) A dlaczego Ty ćwiczysz ?

mtllc - to nie My sobie wyrobiliśmy taką opinię, to media tak Nas wykreowały . . .

miedziak52 - kibice.net ? Nie polecam, są tam "kumaci" kibice, ale coraz więcej jest tam "dzieci neostrady" które wypisują głupoty aby tylko "zaistnieć" a tak naprawdę to nic nie wiedzą, chwalą się tylko później kolegom, że "ekipa X zrobiła to i tamto, a ekipa Y nie zrobiła nic". To forum nie dostarczy autorowi tematu zbyt wielu informacji . . .

Pozdrawiam wszystkich :)

Niech Nam Żyje Ruch Ultras !
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Yaro skąd TY jesteś, pytam z ciekawości bo jako mający kumpli kibiców Jagi, chcę wiedzieć czy mamy z Wami zgodę.To pisał Jekyll, teraz przemówi Hyde. Jako skinopodobny, czyli związany z grupą toczącą wojnę
z białostockimi ultras mam pytanie jak jest u Ciebie. Jest zgoda między skins a hools ?
 
Do góry